Petycja w sprawie usprawnienia pracy Biur Obsługi Klienta w Kątach Wrocławskich i Smolcu

Szanowny Pan Łukasz Zbroszczyk

Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie

 

My, niżej podpisani zwracamy się z prośbą o zmianę czasu pracy gminnych Biur Obsługi Klienta w Kątach Wrocławskich oraz w Smolcu w celu zapewnienia mieszkańcom lepszego do nich dostępu oraz dostosowania godzin pracy do zmieniających się potrzeb.

Oba biura pracują w godzinach pracy urzędu (BOK w Kątach maksymalnie do godz. 16:00 zaś BOK w Smolcu maksymalnie do godziny 15:45) co osobom zatrudnionym i pracującym w analogicznym czasie utrudnia załatwienie spraw wymagających bezpośredniego kontaktu z urzędem.

Wnosimy o zmianę godzin pracy Biur Obsługi Klienta poprzez wyznaczenie dla każdej z placówek jednego dnia w tygodniu, w którym biuro przyjmowałoby mieszkańców do godziny 18:00. Prosimy o wyznaczenie pracy BOK:

- w Kątach Wrocławskich w środy od 8:00 do 18:00

- w Smolcu w czwartki od 10:30 do 18:00

Wprowadzenie proponowanej zmiany ułatwi dużej grupie mieszkańców kontakt z urzędem a nie wiąże się naszym zdaniem z żadnymi dodatkowymi kosztami ponieważ zmiana może być wprowadzona poprzez zmianowość pracy (BOK w Kątach) lub przesunięcie godzin pracy (BOK w Smolcu).

Prosimy o uwzględnienie naszej petycji i pozytywne jej rozpatrzenie.

Komunikację w niniejszej sprawie proszę kierować do:

Maciej Klimowicz

ul. Bukowa 81 

55-080 Smolec

 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Maciej Klimowicz do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook