Petycja ws. pozostania Pauliny Niećko w Just GYM Lublin przy ul. Mełgiewskiej

My, karnetowiczne Just GYM Lublin przy ul. Mełgiewskiej, zwracamy się do osób decyzyjnych w Just GYM sp. z o.o. z prośbą o pozostawienie Pauliny Niećko w roli prowadzącej zajęcia grupowe w dotychczasowej formie w naszym klubie.

Z treningów grupowych, jakie Paulina Niećko prowadziła w klubie przy ul. Mełgiewskiej, wypadły już zajęcia poniedziałkowe i piątkowe. Obawiamy się również kolejnych zastępstw w przyszłości w związku z jej przejściem do klubu Just GYM Lublin przy ul. Jana Pawła II. Dla naszej grupy kilkudziesięciu karnetowiczów to wielka strata, z którą nie możemy się pogodzić.

Paulina Niećko okazała się być świetną instruktorką, która pozwoliła osiągnąć spektakularne efekty większości z ćwiczących osób. Dzięki swojej pogodnej osobowości, otwartości i charyzmie zbudowała atmosferę, jakiej nie ma na żadnych innych zajęciach. To sprawiło, że prowadzone przez nią treningi szybko stały się dla nas ważną częścią życia. 

W obliczu końca zajęć prowadzonych przez Paulinę, nasza grupa zdała sobie sprawę, że jej zajęcia stały się dla nas zdecydowanie czymś więcej niż tylko grupową gimnastyką. Depresja, problemy małżeńskie, utrata bliskiej osoby, skrajna nieśmiałość, przewlekły stres, kompleksy czy samotność – to tylko niektóre z problemów, jakie udało się przetrwać lub przezwyciężyć uczestnikom zajęć dzięki pracy Pauliny. 

Nie wyobrażamy sobie trwałego zakończenia zajęć prowadzonych przez Paulinę. Dla większości z nas nie jest możliwe również przeniesienie się do drugiego klubu ze względu na odległość i czas. Liczymy na powrót zajęć Pauliny w wymiarze 3-4 dni w tygodniu. Bardzo prosimy o wysłuchanie naszej opinii i pozytywne rozpatrzenie tej petycji, podpisanej przez kilkudziesięciu karnetowiczów, którzy od kilku lat regularnie opłacają swoje karnety i ściągają na siłownię kolejnych klientów z obietnicą, że to miejsce, gdzie można zbudować formę fizyczną i psychiczną. Jest to możliwe tylko dzięki obecności Pauliny Niećko.

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Mateusz Cieślak będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...