Petycja ws. NIE przyjmowania nielegalnych imigratów do Polski!

                                                                                                                                Warszawa, 11 listopada 2015 roku
Szanowni:

Pan Prezydent RP
Pani Prezes Rady Ministrów RP


 

 

Szanowny Panie Prezydencie oraz Pani Premier!

Zaprzysiężenie nowego Rządu to wydarzenie, z którym wielu Polaków wiąże wielkie nadzieje, jest to również ogromny ciężar i obowiązek jakie na swoje barki bierze partia przejmująca schedę po V kolumnie niemieckiej, czyli koalicji PO-PSL. Partia Prawo i Sprawiedliwość staje w obliczu niezliczonej ilości węzłów gordyjskich będących pozostałością rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz. Jednym z najistotniejszych i największym z problemów, który spędza Polakom sen z powiek jest kwestia uchodźców i przyjmowania narzuconych ich kwot, które musimy przyjąć w ramach dyktatu Unii Europejskiej.

Polska i Polacy mówią w tej kwestii tym samym głosem, który nie tak dawno wyraził w Sejmie Prezes partii przejmującej władzę - Jarosław Kaczyński. W czasach kiedy w Polsce w zastraszającym tempie wzrasta liczba osób ubogich bądź bezdomnych, około 2 milionów Polaków nie ma pracy, a kolejne 2,5 mln musiało wyemigrować za przysłowiowym chlebem, Polacy pozbawieni są kompleksowej opieki medycznej, dziesiątki tysięcy repatriantów bezskutecznie czeka na powrót do Ojczyzny, a dziura budżetowa przypomina tą kosmiczną czarną dziurę przyjmowanie imigrantów jest równoznaczne z policzkiem wymierzonym Narodowi polskiemu. My Polacy oraz Nasz kraj Polska mamy już dosyć milczącego przyjmowania tych policzków co wyraziliśmy niejednokrotnie w tym roku przy urnach odsuwając od władzy niektórych polityków czy partie, inne zaś wyrzucając na "śmietnik historii". Wierzymy, że wybór jakiego dokonało społeczeństwo polskie jest wyborem słusznym, a decyzje Prezydenta, partii rządzącej wraz z jej Prezesem oraz Pani Premier pozwolą wepchnąć niejako Polskę na właściwe tory i odzyskać należną Nam pozycję w Europie i na świecie. Nie chcemy w Polsce zagrożeń, które niesie ze sobą bezmyślne przyjmowanie uchodźców, a o których to zagrożeniach słyszymy codziennie w mediach. Polski nie stać na utrzymywanie obcych Nam kulturowo i wrogo nastawionych rzesz ludzi. Polska ma obowiązek w pierwszej kolejności dbania o własnych obywateli.

My Polacy apelujemy o NIEPRZYJMOWANIE uchodźców do Naszego kraju i nieakceptowanie ustaleń dotyczących przyjmowania kolejnych kwot imigrantów zaakceptowanych przez ustępującą władzę, na której czele stała Ewa Kopacz pokornie wykonująca rozkazy Donalda Tuska i Unii Europejskiej.

Dzień w którym powstaje ta petycja nie jest przypadkowy. 11 listopada to jedno z największych jeśli nie największe Święto Narodowe, będące rocznicą odzyskania niepodległości przed Nasz kochany kraj. Polska w ostatnich latach straciła w wyniku rządów wspomnianej już partii suwerenność i została rzucona na kolana w poddańczym geście wobec Zachodu. Polacy pragną, aby Polska z tych kolan wstała! Pierwszym z podstawowych kroków w tym kierunku będzie głośny sprzeciw wobec szantażu do jakiego posunęła się w ostatnich miesiącach Unia Europejska wobec Polski. Polska nie kolonizowała, nie wywoływała wojen i wreszcie to nie Polska zapraszała do siebie imigrantów, więc to nie Polska powinna ponosić tego konsekwencje. Nasz kraj może co najwyżej w ramach solidarności europejskiej podzielić się z resztą państw Wspólnoty prawie pół milionową rzeszą imigrantów z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w granichach Naszego kraju.

Ufamy, że wielokrotne zapewnienia Beaty Szydło wygłaszane w ramach kampanii wyborczej o realnym zwiększeniu wpływu inicjatyw obywatelskich na losy Naszej Ojczyzny nie były pustymi obietnicami. Wierzymy, że pierwszy raz od wielu lat Nasza inicjatywa nie przejdzie bez echa i nie trafi do kosza.

Jeszcze raz gorąco apelujemy o NIEPRZYJMOWANIE imigrantów do Naszego kraju oraz nieakceptowanie postanowień ustępującego rządu i regulacji, które usilnie chce Nam w tym temacie narzucić Unia Europejska. Składamy na Wasze ręce tą petycję licząc na pozytywny jej oddźwięk.


Z wyrazami szacunku i nadzieją na zmiany

Obywatele Rzeczpospolitej Polskiej.

 

 


Maciej Mikołajczyk    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Maciej Mikołajczyk do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook