Podjazd dla wózków Przychodnia Wilanów
Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Kierownictwa Przychodni Wilanów o zmianę istniejącego podjazdu dla wózków. Do przychodni przychodzą mali pacjenci, juz od pierwszych dni życia. Obecnie podjazd jest bardzo niebezpieczny dla rodziców z wózkami. Szczególnie podjazd z gondolą jest praktycznie niemożliwy ze względu na zbyt duży kąt nachylenia oraz brak widoczności. Podjazd wózkiem inwalidzkim jest również niemożliwy. Istniejąca winda nie działa.
Stąd nasza prosba o zmianę istniejącego podjazdu na coś bezpieczniejszego. Rampa byłaby rozwiązaniem ideanym. Dzięki temu Przychodnia stałaby się bardziej dostępna zarówno dla rodzin z maluszkami, jak i dla osób niepełnosprawnych. Budowa metalowej rampy jest dość tania i może być wykonana w kilka dni. Poniżej zdjecie dla przykładu.
Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.
Z poważaniem,
Pacjenci Przychodni Wilanów
Ps. Prosimy o potwerdzenie w mailu podpisu. Mail mógł wpaść do spamu. Bez tego Wasz głos nie będzie się liczył.
Iza Kell Skontaktuj się z autorem petycji
Zarządzaj swoimi podpisami
Nie dotarła do Ciebie wiadomość e-mail z potwierdzeniem lub chcesz usunąć swój podpis?
Zarządzaj swoimi podpisamiUdostępnij tę petycję
Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.
Płatne ogłoszenie
Zaloguj się, aby zarządzać swoją petycją. |
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
WSTRZYMAĆ ZAPRZYSIĘŻENIE!
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
Społeczny apel o jawność działań Policji w sprawie Beaty Klimek
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
Murem za naturą: apel w obronie medycyny naturalnej
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Nauczyciel wychowania przedszkolnego to zawód – NIE dla zmian pod przykrywką ratowania systemu!
30102 Utworzone: 2025-07-08
APTEKA DLA PACJENTA, A NIE TYLKO DLA APTEKARZA. APEL O POTRZEBNĄ DEREGULACJĘ PRAWA
45957 Utworzone: 2025-05-26
NIE dla zatrudniania w przedszkolach osób bez kwalifikacji pedagogicznych!
7724 Utworzone: 2025-07-07
Petycja wobec planowanego zamknięcia Oddziału Ginekologiczno- Położniczego w SPZOZ Szpitalu im. dr. J. Dietla w Krynicy- Zdroju
710 Utworzone: 2025-07-11
Petycja w sprawie wyłączenia aptek z obowiązku udziału w systemie kaucyjnym
372 Utworzone: 2025-07-11
Petycja obywatelska w sprawie zatrudniania w przedszkolach osób bez wyższego pedagogicznego wykształcenia kierunkowego
559 Utworzone: 2025-07-08
Petycja w obronie Stacji Turystycznej Orle
1024 Utworzone: 2025-07-08
Murem za naturą: apel w obronie medycyny naturalnej
12648 Utworzone: 2025-01-30
Stop reaktywacji kopalni piaskowca w Wysoczanach – ratujmy nasze zdrowie, domy i środowisko!
174 Utworzone: 2025-07-10
Kolej na Żuławy - petycja w sprawie budowy linii kolejowej Gdańsk - Wiślinka - Nw. Dwór Gdański - Elbląg
2443 Utworzone: 2025-05-23
Nie dla pijaństwa, nie dla patologii. Petycja w sprawie wprowadzeniu nocnej przerwy w sprzedaży alkoholu w sklepach na terenie miasta Radomia.
70 Utworzone: 2025-07-11
PETYCJA OBYWATELSKA w sprawie zaniechania zwołania Zgromadzenia Narodowego w dniu 6 sierpnia 2025 r. celem zaprzysiężenia Karola Nawrockiego
768 Utworzone: 2025-07-07
Petycja w sprawie wprowadzenia zakazu reklamy piwa
49047 Utworzone: 2024-04-25
Petycja o budowę rond zamiast sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach Obwodnicy Witomińskiej z ul. Kielecką i ul. Chwarznieńską w Gdyni.
236 Utworzone: 2025-06-19
Apel do Prokuratora Generalnego Adama Bodnara
14401 Utworzone: 2025-06-23
Petycja przeciwko wycince alei wiązów i klonów na ul. Wojska Polskiego
1355 Utworzone: 2025-05-03
Petycja do Rady Miasta Poznania i Prezydenta Miasta Poznania w sprawie utworzenia parku na południe od ulicy Hetmańskiej, w kwartale ulic Hetmańska, Dmowskiego, Krauthofera i Górecka
532 Utworzone: 2025-06-30
Ocalmy rzekę Ner i Górkę Charbicką!
912 Utworzone: 2025-06-04
Protest w sprawie usunięcia z MPZP planowanych dróg 1KDL i 1KDZ łączących drogę krajową nr 78 z ulicą Władysława Łokietka / Suchogórską w Bytomiu Stolarzowice
513 Utworzone: 2025-06-30
STOP dla działalności SKY CAMP Strefa Spadochronowa!
546 Utworzone: 2025-03-23