Pragniemy powrotu Kryminalnych!

Jako nieśmiertelni fani serialu "Kryminalni" emitowanego na antenie TVN w latach 2004-2008, chcielibyśmy prosić o rozważenie powrotu serialu na antenę. 
Obserwujemy w ostatnim czasie powrót wielu produkcji (39 i pół, Usta Usta, Odwróceni, Brzydula) i sądzimy, że powrót Kryminalnych również byłby bardzo dużym sukcesem. 

Dodatkowo jako fanom, którym zabrało się serial w najmniej oczekiwanym momencie, w szczycie sławy, bez żadnego wyjaśnienia powodu, czujemy bardzo duży niedosyt i bardzo często wracamy do odcinków Kryminalnych które czasem są emitowane na TVN Fabuła lub w Player TVN. 

Chcemy uświadomić twórców i dyrekcje stacji, że serial Kryminalni cały czas żyje dzięki nam, bo strona i grupa Krymianlnych na Facebooku jest stałe aktywna i udziela się tam bardzo dużo fanów. Oficjalna strona Kryminalnych na Facebooku jest prowadzona przez fanki, które minimum raz w tygodniu dostają zapytanie kiedy i czy w ogóle serial wróci. 

Bardzo prosimy stacje TVN o zbadanie rynku (udostępnimy wszystkie statystyki, wiadomości od fanów) i zastanowienie się nad tym szalonym ale nie niemożliwym do wykonania pomysłem. Podkreślamy, że jako fani dalej żyjemy i mamy się dobrze i będziemy walczyć o Adama, Basię i Marka bo wierzymy, że i nasz serial może powrócić. A wtedy gwarantujemy radość i oddanie naszemu ukochanemu serialowi. 

Z wyrazami szacunku

Fani Kryminalnych

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Urszula Sobieraj do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook