Prośba o zdalny egzamin z przedmiotu "Urządzenia wodno-melioracyjne" z części wykładowej

Wyrażamy głęboką prośbę o przeprowadzenie egzaminu z przedmiotu „Urządzenia wodno-melioracyjne" z części wykładowej w formie zdalnej. Nasza prośba motywowana jest między innymi niepokojem o zdrowie w aktualnej sytuacji epidemiologicznej . Nie chodzi tylko o zdrowie nas jako studentów, ale również o zdrowie naszych bliskich z którymi mieszkamy. Wiele z nich jest bowiem w grupie ryzyka.

Transport studentów do Krakowa na jedyny egzamin w formie stacjonarnej sprawia zagrożenie zarażeniem się. Powstaje tu także problem logistyczny, ponieważ nie każdy posiada własny samochód i zmuszony jest dojeżdzać z różnych stron Polski np.: pociągiem. Duża część studentów nie ma gdzie się zatrzymać ze względu na brak własnego lokum oraz zamknięcie hoteli.


Studenci Drugiego Roku Gospodarki Przestrzennej na WIŚiG    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Studenci Drugiego Roku Gospodarki Przestrzennej na WIŚiG do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...