Prośba studentów UWM w Olsztynie

Szanowny Panie Rektorze,

 

Jako studenci UWM w Olsztynie, zwracamy się z prośbą o przedłużenie zajęć zdalnych.

Zaostrzająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju i wzrost liczby zachorowań na koronawirusa, szczególnie na nowy wariant Omikron, napawa nas niepewnością i obawami związanymi ze zdrowiem i życiem naszym, i naszych bliskich. Powrót na zajęcia stacjonarne i spędzanie zajęć w salach pośród dużej ilości osób, niesie za sobą ryzyko zwiększonej transmisji wirusa i wzrasta prawdopodobieństwo zachorowania. Na co dzień wszyscy chronimy się przed zakażeniami i przebywaniem w dużych zbiorowiskach ludzkich, niestety podczas stacjonarnego nauczania będzie to skomplikowane. Dodatkowo większa ilość z nas, jest spoza Olsztyna co przekłada się na sytuacje finansową. Wynajmujący nam mieszkania bądź pokoje, niezbyt przychylnie podchodzą do sytuacji w której nagle rezygnujemy z mieszkania bądź wynajmujemy je na krótki okres. Powrót na zajęcia stacjonarne, dla wielu z nas jest ciężkim kawałkiem chleba, ponieważ sytuacje finansowe niejednokrotnie nie są dobre. Powrót, wiąże się również z kolejnymi kłopotami w szukaniu lokalu, część studentów  zrezygnowała ze swoich stancji.Pracowaliśmy wytrwale przez okres edukacji zdalnej w trosce o bezpieczeństwo nasze i wykładowców i dalej w tym trwając chcielibyśmy prosić o możliwość przedłużenia edukacji zdalnej.

 

Prosimy o rozpatrzenie naszej petycji, wzięcie pod uwagę aktualnej sytuacji która ma charakter rozwojowy oraz prosimy o informację zwrotną.

 

Z poważaniem

Studenci UWM

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Studenci UWM do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...