Prosimy o autobus linii nocnej na trasie Warszawa - Sulejówek

 
Do Burmistrza i Rady Miasta Sulejówek
Zwracamy się z prośbą o podjęcie działań w celu umożliwienia mieszkańcom Sulejówka korzystania z linii nocnej, która będzie kursowała do naszego miasta z Warszawy, między godziną 24.00 a 4.00. Chcemy umożliwić skorzystanie z komunikacji publicznej m.in. osobom, które wracają z pracy lub jadą do pracy na wcześniejszą zmianę.
Biorąc pod uwagę konieczność racjonalnego wydawanie publicznych pieniędzy wnioskujemy o wprowadzenie takiego rozwiązania na trzy miesiące, w celu oceny poziomu efektywności nakładów do liczby osób korzystających z takiego rozwiązania. Okres trzech miesięcy pozwoli również dotrzeć z informacją o nowych rozwiązaniach komunikacyjnych do większości mieszkańców Sulejówka.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jarosław do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...