Przeciwko pomocy uchodźcom z Ukrainy kosztem polskich obywateli

My polscy obywatele, sprzeciwiamy się finansowaniu pomocy dla Ukrainy, dla uchodźców z naszych podatków. Mieszkania, na które od lat czekały polskie rodziny, będące w trudnej sytuacji zostały rozdane uchodźcom. Pomoc finansowa w postaci 300 plus, 500 plus, emerytury, pierwszeństwo w zakładach opieki medycznej, oraz znaczne korzyści dla pracodwaców zatrudniających uchodźców, czynią z nas obywateli drugiej kategorii. Rozdawnictwo rządu polskiego doprowadziło ten kraj do ruiny, mimo to rząd kontynuuje swoją nieudolną politykę. Obciąża nas kolejnymi daninami, znacząco zaniżając nasz komfort życia. Przez pomoc dla Ukrainy, powoli staniemy się intruzami we własnym kraju. Nie zgadzamy się również na wysyłanie naszej broni oraz sprzętu wojskowegl na Ukrainę. Nie zgadzamy się na wysyłanie polskich żołnierzy na cudzą wojnę. Nie zgadzamy się na to, aby polski rząd decydował za nas i pchał nas do wojny z Rosją. Jesteśmy za zrównoważoną pomocą dla uchodźców. Finansowaną ze środków unijnych, nie z naszych kieszeni. Nie zgadzamy się na faworyzowanie uchodźców na rynku pracy, ponieważ my też mamy prawo pracować i godnie żyć. Chcemy żyć w pokoju i dlatego dalszemu angażowaniu się Polski w cudzą wojnę mówimy NIE. Nie zgadzamy się na dalsze manipulacje, oraz wykorzystywanie przez polityków wojny w Ukrainie do celów wizerunkowych oraz do uchwalania ustaw, godzących w naszą wolność. Proszę podpisz petycję. Dziękuję.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam P. do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...