Przedłużenie zajęć zdalnych

Szanowna Pani Dziekan
Jako studenci I semestru studiów magisterskich na wydziale architektury w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie, zwracamy się z prośbą o przedłużenie zajęć zdalnych.
Zaostrzająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju i wzrost liczby zachorowań na koronawirusa, szczególnie na nowy wariant Omikron, napawa nas niepewnością i obawami związanymi ze zdrowiem i życiem naszym, i naszych bliskich. Powrót na zajęcia stacjonarne i spędzanie zajęć w salach pośród dużej ilości osób, niesie za sobą ryzyko zwiększonej transmisji wirusa i wzrasta prawdopodobieństwo zachorowania. Na co dzień wszyscy chronimy się przed zakażeniami i przebywaniem w dużych zbiorowiskach ludzkich, dlatego też większość z nas przeszła na pracę zdalną w naszych biurach.
Chcąc uchronić od zakażenia siebie, lub przeniesienia wirusa na bliskich, z którymi mieszkamy, prosimy o przedłużenie dla naszego semestru zajęć zdalnych, abyśmy nie tworzyli zbiorowisk, gdzie mogłoby dojść do zakażenia.
Z poważaniem 
Studenci I semestru studiów magisterskich na wydziale architektury. 


Studenci I semestru studiów magisterskich na wydziale architektury w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Studenci I semestru studiów magisterskich na wydziale architektury w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...