Przywrócenie dr n med Małgorzata Kosińska-Urbańska na stanowisko kierownika oddziału

Gorzów Wlkp., 08.01.2020r.,

 

 

 

Szanowny Zarząd 

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp., sp. z o.o.

Dekerta 1

66-400 Gorzów Wlkp.

 

 

My, podpisani pod ową petycją zwracamy się z uprzejmą prośbą o przywrócenie dr n med Małgorzaty Kosińska-Urbańska na stanowisko Ordynatora oddziału dziecięcego z pododdziałem neurologii dziecięcej. Decyzję o napisaniu tej petycji podjęliśmy po informacji o nagłym zwolnieniu ówczesnej ordynator z funkcji ordynatora.

Jesteśmy zdania, że w dobie braku specjalistów należy dbać o takich ludzi jakimi są miedzy innymi Sz. P. dr n med Małgorzata Kosińska-Urbańska. Dotychczasowa praca i wysiłek włożony w podległy sobie oddział przy zmianach kadrowych przeprowadzonych przez zarząd szpitala z końcem 2019 roku został zniweczony a co za tym idzie istnieje, ogromne ryzyko, że utracimy jednego z nielicznych specjalistów pediatrii i diabetologii w pólnocy województwa lubuskiego. Oczekujemy od naszego szpitala wojewódzkiego zmiany na lepsze dla naszych dzieci. Zmiana kadrowa na tak ważnym stanowisku w taki sposób budzi nasze zastrzeżenia i ogromny nie pokój o przyszłość naszych dzieci.

Jako rodzice nie wyobrażamy sobie jeżdzić ponad 100 km na konsultację diabetologiczną do Szczecina, Zielonej Góry lub Poznania. Zwyczajnie wielu z nas na to nie stać.

Dzięki wprowadzeniu postulowanych zmian uda się z pewnością zatrzymać najwyższej klasy specjalistę w zasobach szpitala. Ponadto wielu rodziców nie będzie musiało organizować wycieczek do specjalistów do innych miast.

Prosimy o przychylne rozpatrzenie naszej prośby.

Z poważaniem Gorzowianie, rodzice, lubuszanie

 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Więcej informacji w tej bulwersującej sprawie tutaj w TVP3:

https://tiny.pl/t8mwc

 
 
 
Jeżeli masz zastrzeżenia lub chcesz rozszerzyć petycję skontaktuj się z jej autorem: philiphser(małpa)gmail.com

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Piotr do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook