Remont ul. Lubczyńskiej od ronda w Dąbiu do ul. Kniewskiej w 2021 roku

Zwracamy się z niniejszą petycją w sprawie podjęcia zdecydowanych działań i wyremontowania ul. Lubczyńskiej na odcinku od ronda w Dąbiu do skrzyżowania z ul. Kniewską w 2021 roku (wpisania inwestycji do budżetu Szczecina).

Droga jest w fatalnym stanie. Liczba samochodów codziennie przejeżdżająca tym fragmentem jest ogromna. Codziennie również przejeżdżają drogą setki tirów. Degradacja drogi postępuje w zastraszającym tempie. 

Gmina Miasto Szczecin ma w planach remont tego fragmentu drogi, lecz od lat nic konkretnego w tej sprawie się nie dzieje. Już dawno miała być zakończona dokumentacja projektowa, a okazuje się, że w projekcie budżetu na przebudowę nie zagwarantowano ani złotówki (mimo, że wcześniej Gmina planowało wykonanie owego remontu już w latach ubiegłych). 

Miasto nie powinno zapominac o osobach, które mieszkają poza centrum Szczecina. Kilka dni temu okazało się, że budowa ronda na Energetyków pozwoli zaoszczędzić Gminie kilkadziesiąt milionów złotych (w zależności od wybranej oferty). Częśc z tych środków może zostać przekazana na przebudowę ul. Lubczyńskiej. Środki te mogą tez być wygospodarowane z innych źródeł. Mieszkańcy nie mogą czekać. Dalszy brak działań w tej sprawie zagraża bezpieczeństwu pieszych, rowerzystów i kierowców. 

Prosimy o uwzględnienie niniejszej petycji i wpisanie remontu ul. Lubczyńskiej do budżetu Szczecina na rok 2021. 

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne niniejsza petycja ma charakter elektroniczny, 


Amadeusz Przezpolewski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Amadeusz Przezpolewski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook