Drogi Powiatowe Będzin

  •  Rogoźnik, dnia 12.02.2024  

MIESZKAŃCY GMINY BOBROWNIKI I WOJKOWICE

oraz inni użytkownicy dróg powiatowych w/w Gmin

STAROSTA BĘDZIŃSKI

Sz.P. Sebastian Szaleniec

PETYCJA

Na podstawie art. 2 z dnia 11 lipca 2014 roku o petycjach, my mieszkańcy oraz użytkownicy dróg powiatowych składamy petycję dotyczącą podjęcia pilnych działań mających na celu kompleksowy remont dróg powiatowych w Gminie Bobrowniki i Wojkowice. Katastrofalny stan głównych dróg przelotowych przez w.w Gminy jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa i zdrowia poruszających się uczestników ruchu gdyż kierowca większą uwagę skupia na nawierzchni niż na obserwacji otoczenia.

Nalży także zaznaczyć, że mieszkańcy i inni użytkownicy są narażeni na koszty związane z naprawą samochodów. Zapewne i Powiat jest narażony większe wydatki związane z koniecznością wypłaty odszkodowań z tyt. uszkodzeń pojazdu.

Ulice Węgroda, Kościuszki w Rogoźniku, Polna, Sienkiewicza w Bobrownikach, Sobieskiego, Plater, Stara w Wojkowicach mają ogromne znaczenie dla znacznej ilości mieszkańców Powiatu jak i wielu innych osób codziennie poruszających się drogami powiatowymi.

W świetle zbliżających się wyborów samorządowych stan dróg jak i brak jakichkolwiek doraźnych napraw nie sprzyja wizerunkowi obecnym władzom Powiatu.

My mieszkańcy apelujemy o pilną i kompleksową naprawę dróg!    

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jakub do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...