Rozbudowa - Budowa nowego skateparku w Rychtalu.

Zwracamy, się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie powiększenia/budowy nowego skateparku w Rychtalu.
Obecny skatepark cieszy sie wielkim powodzeniem. Korzysta z niego nie tylko młodzież z naszej gminy, dlatego widoczne są ślady intensywnego użytkowania (zniszczone elementy) Uważamy że rozbudowa obecnego lub budowa nowego skateparku spełniła by nasze marzenia. Wtedy będziemy mogli rozwijać swoje pasje tj. doskonalić jazdę na rowerze ,hulajnodze czy deskorolce. Takie miejsce byłoby ciekawą atrakcją dla wszystkich, którzy chcą spędzić ciekawie czas oraz swietną promocje dla Rychtala. Skatepark to miejsce dla każdego bez względu na wiek.
Skatepark który jest umieszczony pod halą sportową jest dosyć mały i zdarza sie że jest tam tłoczno. Niektóre elementy są już dosyć wyjeżdżone i zagrażają uszczerbku na zdrowiu.

Dzięki takim obiektom młodzież może rozwijać się sportowo i spełniać marzenia. Skatepark w Rychtalu umożliwi nawiązanie nowych znajomości ,dzięki temu miejscu ludzie będą mogli się poznawać i razem dobrze bawić. Myślimy że nie dość że ten skatepark byłby dobrą promocją dla naszej miejsowości Rychtal oraz gminy co wzbudziłoby duże zainteresowanie osób z poza gminy.
Z naszej strony oferujemy pomóc w zaprojektowaniu skateparku dla osób początkujacych i zaawansowanych.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mikołaj Opac do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...