Sesja i zajęcia wykładowe online na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku

My, niżej podpisani zwracamy się z uprzejmą prośbą o zdalną sesję oraz zajęcia wykładowe. Decyzję o napisaniu tej petycji podjęliśmy przez zwiększające się przypadki koronawirusa w Polsce, boimy się o swoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo naszych bliskich. Już od miesiąca apelujemy o zmianę ,ale do tej pory bez rezultatu. W tym czasie doszło do wielu zakażeń koronawirusa na naszej uczelni. Jesteśmy zdania, że poprawić bezpieczeństwo można tylko poprzez wprowadzenie sesji oraz zajęć wykładowych w wersji zdalnej. Dzięki wprowadzeniu postulowanych zmian uda się z pewnością zapobiec kolejnym przypadkom, które w ostatnim czasie zwiększyły się w tym konkretnym miejscu. 


Magdalena Słupianek    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Magdalena Słupianek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...