Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu
Komentarze
#6214
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie społeczeństwa na wielu płaszczyznach.Ewelina Balcerzak (Brąszewice, 2025-09-03)
#6231
Uważam że alkohol to niebezpieczny narkotyk nadużywany na wielką skalę. Zadbajmy o bezpieczeństwo i zdrowie obywateli i dajmy dobry przykład PolakomPrzemek Kochnowicz (Warszawa, 2025-09-03)
#6235
Nie chcę aby pod moim blokiem nocami kręcili się alkoholicy. Nie chcę aby powielany był kult alkoholu jako coś „przyjemnego”, dla każdego, normalnego wręcz. Nie chcę aby na drogach ginęli ludzie bo ktoś myśli tylko o sobie, albo nawet nie myśli .. nie chce !Kasia Krzysztoń (Warszawa, 2025-09-03)
#6240
Alko to trucizna , a picie go to równia pochyła w kierunku uzależnienia , z którego bardzo trudno wyjść . Terapia ..tylko za zgodą osoby uzależnionej , która przeważnie nie widzi problemu i tego nie chce. To śmiertelny nałóg. Mój kochany Wujek zmarł z powodu tej trucizny. To nie jedyny powód - każdego dnia obserwuje ludzi , którzy stanowią problem dla samego siebie, rodziny i generują koszty społeczne .Klaudia Lubiec (Wrocław, 2025-09-03)
#6242
Alkoholizm jest poważnym problem w polskim społeczeństwie. Chlanie o poranku, chlanie w południe, chlanie do obiadu, chlanie na zachód słońca, chlanie na imprezie, chlanie na sen. Koszmar i wielka patologia rośnie w każdym regionie kraju.Szymon Kwiatkowski (Elbląg, 2025-09-04)
#6267
Jestem za ograniczeniem spożywania alkoholuMarta Masny (Warszawa, 2025-09-04)
#6329
Alkohol zniszczył życie wielu rodzinomDorota Skuza (Pulawy, 2025-09-04)
#6345
Nie chcę ponosić wszelkiego rodzaju kosztów, ludzkiej "wolności" do picia bez opamiętania..Paulina Sowik (Zabrze, 2025-09-04)
#6369
Bo alkohol nas zalewa i zabija jako społeczeństwo …Małgorzata Madej (Rzeszów, 2025-09-04)