Apel o utrzymanie statusu kulturoznawstwa jako dyscypliny naukowej

Komentarze

#16

To chyba oczywiste- polskie kulturoznastwo jest jednym z najlepszych w Europie, i potrzebujemy wiedzy i umiejętności w zakresie kultury.

Ewa Majewska (Warszawa, )

#26

Kulturoznawstwo - to nie tylko moja wiedza. To też mój zawód. To wyjątkowa dyscyplina naukowa, pozwalająca polskim ośrodkom naukowym zachowywać europejski, najwyższy poziom refleksji humanistycznej.

Marcin Olejnik (Tbilisi, )

#53

Jestem kulturoznawczynią i nie wyobrażam sobie polskiej humanistyki bez kulturoznawstwa.

Martyna Miller (Warszawa, )

#87

No bo po co nam kulturoznawcy...? Trzeba teraz specjalistów od propagandy...

Wojciech Szuniewicz (Krotoszyn, )

#128

Podpisuję, ponieważ podczas studiów kulturoznawczych na UW po raz pierwszy w swojej karierze uczniowskiej zetknęłam się z prawdziwie pasjonującym programem nauczania, genialną kadrą i otwierającą oczy wiedzą. Nie mieści mi się w głowie, że studia kulturoznawcze jako oryginalny przejaw polskiej humanistyki miałyby zostać wykreślone z wykazu dyscyplin naukowych.

Agata Michalak (Warszawa, )

#152

Kamil Hubert Falentin

Kamil Falentin (Torun, )

#195

Jestem absolwentką Kulturoznawstwa i wiem, że to ważna i poszerzająca horyzonty dyscyplina naukowa łącząca w sobie wiele nurtów. Daje wielkie możliwości studentom, którzy chcą poznać różnorodne zagadnienia z obszaru kultury i nauk społecznych.

Ewelina Pyta (Poznań , )

#196

Kulturoznawstwo to uznana na świecie dyscyplina. Tego typu zmiany są wyraźnie podyktowane partyjniactwem, nie przesłankami akademickimi. Wstyd.

Aleksandra Hołubowicz (Gdynia, )Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...