Petycja w obronie dr. n. med. Marka Kozaka #MuremZaNaszymLekarzem

Komentarze

#1

Jestem pacjentem doktora Kozaka, który pomógł mi po latach tułaczki po lekarzach zakaźnych, neurologach, kardiologach, laryngologach. Absurdem jestem podważanie badań naukowych na skuteczność metody ILADS. Jestem oburzony chęcią odebrania możliwości wyboru choremu, który SAM płaci za swoje leczenie!

Michał Jamroz (Zamość , 2023-08-11)

#2

Jestem pacjentka i bardzo zależy mi na kontynuowaniu leczenia.

Karina Komorowska (Szczecin , 2023-08-11)

#3

Jestem osobą chorą na borelioze, a także pacjentem dr Marka Kozaka. Dzięki leczeniu u dr Kozaka moje wyniki są coraz lepsze, poprawia się stan mojego zdrowia. Jednym słowem zdrowieje. Mam szansę na powrót do całkowitego zdrowia. I to wszystko dzięki dr Markowi Kozak. Podła i falszywa nagonka medialna, wywołująca dla nas pacjentów szkodliwe działania samorządu lekarskiego mogą uniemożliwić mi wyjście z tej strasznej choroby, mimo że nikt z samorządu nie sprawdzał moich coraz lepszych wyników. Dlatego w zupełności popieram tę petycję i dr Kozaka.

Paweł Szymański (Kobylnica , 2023-08-11)

#4

Po latach odbijania się pomiędzy lekarzami różnych specjalizacji trafiłam z polecenia pod skrzydła doktora Marka Kozaka. Odwiedziłam w życiu setki lekarzy, jednak nigdy nie czułam się tak wysłuchana i zaopiekowana. Ufam doktorowi i jego metodom leczenia, które w moim przypadku przynoszą widoczne rezultaty

Karolina Krzyk (Kraków, 2023-08-11)

#5

Pan doktor Marek Kozak uratował mi życie,wyprowadził z ciężkiej postaci Boreliozy.To dzięki jemu ogromnemu zaangażowaniu i wiedzy mogę żyć bez bólu.

Magda Gębala (Jaworzno , 2023-08-11)

#6

Po długiej wędrówce od lekarza do lekarza, po wielu pobytach na oddziałach szpitalnych, wielu zastosowanych lekach (w tym sterydach) to właśnie dr Marek Kozak zastosował u mnie skuteczne leczenie, dzięki któremu znowu zaczelam chodzić, zaczelam nabierać sił a moje dziecko zaczęło odzyskiwać matkę

Angelika Kwiatek (Kielce, 2023-08-11)

#8

Zgadzam się z petycją.

Wiktor Dwornik (Szczecin, 2023-08-11)

#9

Pan dr.n.med Marek Kozak wyleczył mnie z boreliozy. Ani pobyt w szpitalu na oddziale zakaźnym, ani żaden inny lekarz nie potrafił sobie poradzić z tą chorobą. Pan Doktor prowadził leczenie w sposób holistyczny. Jest wybitnym specjalistą o wielkiej wiedzy i wielkim sercu. Czułam się zaopiekowana i wreszcie był to lekarz, który przejmował się moim zdrowiem i był zaangażowany przez cały proces leczenia. Dzięki Doktorowi znów żyję bez cierpienia.

Małgorzata Górska (Zielona Góra, 2023-08-11)

#10

Doktor Marek Kozak uratował życie mojemu dziecku.Wszyscy lekceważyli jej objawy a ona wyła w bólach,to dzięki niemu funkcjonuje i cieszy się życiem osobistym i zawodowym.

Anna Foryś (Jaworzno , 2023-08-11)

#11

Chorując odwiedziłem wielu lekarzy różnych specjalizacji. Nie uzyskałem od nich prawidłowej diagnozy, ani skutecznej pomocy. Dopiero dzięki Panu Doktorowi odzyskuję zdrowie i szansę na normalne życie.

Jakub Maras (Zielona Góra, 2023-08-11)

#12

Leczenie Ilads i dr urotowali mi życie.

Ewa Kamińska (Opole, 2023-08-11)

#13

Ponieważ zastosowane leczenie uratowało jej życie. Bardzo cierpiała, wydaliśmy tysiące złotych na próby diagnozy dopiero ten człowiek uratował nam życie i dał trafna diagnozę oraz skuteczne leczenie !

Przemysław Kamiński (Opole, 2023-08-11)

#15

Jestem pacjentką Doktora Marka Kozaka. To cudowny lekarz, o wielkim sercu i ogromnej wiedzy w leczeniu chorób odkleszczowych. Zaczynając leczenie byłam w bardzo ciężkim stanie i wymagałam całodobowej opieki. Przez innych lekarzy byłam wielokrotnie ośmieszana i lekceważona, pomimo dodatnich wyników badań i szeregu objawów wielonarządowych. Zostałam wypisana ze szpitala z paraliżem połowiczym, bez diagnozy, bez dalszych zaleceń lekarskich i bez pomocy. Trafiając do dr Kozaka byłam w bardzo ciężkim stanie, doktor jako jedyny nie podważał moich dolegliwości. Leczenie przyniosło ogromny sukces i w tym momencie żyję jak przed chorobą. Jestem głęboko oburzona nagonką na dr Marka Kozaka, jedynego lekarza który pomógł mi w chorobie i bezsprzecznie uratował mi życie.

Karolina Błaszczak (Wrocław, 2023-08-11)

#16

Podpisuję ponieważ na własne oczy obserwowałam jak bliska mi osoba wraca do zdrowia. Żaden inny lekarz nie potrafił jej pomóc, ani choćby wskazać specjalistę od chorób odkleszczowych. W polskim środowisku medycznym panuje błędne przekonanie, że boreliozy oraz innych pokrewnych chorób nie da się wyleczyć. Wobec tego takich pacjentów zwykle „odsyłają z kwitkiem”.

Daria Miłkowska-Hładoń (Jaworzno, 2023-08-11)

#17

Podpisuje, ponieważ dr Kozak leczy mnie na boreliozę i bardzo mi pomoglo jego leczenie , jest cudownym lekarzem jakich teraz bardzo mało !!!!!

Natalia Liput (Lubań, 2023-08-11)

#21

Lekarze, jak doktor kozak doskonale nas rozumią, nie to co "bezradne" NFZ.

Krystian Szafrański (Świerże Górne , 2023-08-11)

#22

Dr Marek Kozak wyleczył mnie kiedy inni lekarze na NFZ nie widzieli problemu i nic nie robili abym czuła się lepiej

Agnieszka Ożlańska (Wrocław, 2023-08-11)

#24

Pan Doktor Marek Kozak uratował mi życie.

Agnieszka Waszczyk (Opatów, 2023-08-11)

#25

Podpisuje ponieważ dr Kozak jest jedyną osobą, która wie jak mi pomóc i z jego bagażem doświadczeń i aktualnymi metodami leczenia pomału staje na nogi ( po 4 latach cierpień).

Jakub Pasternak (Katowice, 2023-08-11)

#28

Jestem wdzięczny Panu doktorowi za zrozumienie, wysłuchanie oraz postawienie poprawnej diagnozy mojego stanu zdrowia. Doktor jest cudownym i empatycznym człowiekiem, który zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta.
Jako jedyny wyciągnął pomocną dłoń w przeciwieństwie do wielu lekarzy, którzy sugerowali leczenie psychiatryczne…

Kamil Gątarczyk (Warszawa, 2023-08-11)

#31

Dr Marek Kozak wyleczył moją siostrę Agnieszkę Ożlańską z przewlekłej boreliozy, której nikt nie potrafił i nie chciał pomóc. Uratował jej życie . Jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Jolanta Łabińska (Wroclaw, 2023-08-11)

#32

Podpisuję się pod petycją, ponieważ Pan Doktor pomaga wielu ludziom, w tym mojemu mężowi. Jestem pełna uznania dla Jego wiedzy i doświadczenia.

Angelika Gątarczyk (Warszawa, 2023-08-11)

#40

wierzę w empatię w stronę chorych oraz medycynę opartą o najnowsze rozwiązania diagnostyczne i leczenia przewlekłych zakażeń bakteryjnych, wirusowych i pasożytniczych.

Piotr Wójcik (Lublin, 2023-08-11)

#41

Pan doktor był jedyną osobą, która zrozumiała wszystkie moje dolegliwości i wprowadziła leczenie, które już daje pozytywne efekty. W wieku 25 lat, z dnia na dzień rozsypało się całe moje życie. Kilka lat szukałam przyczyny tego, co się ze mną dzieje. Objawy głównie bólowe, sprawiły że zmieniło się wszystko, zniknęły plany i marzenia a także chęci do życia. Wszystko zaczęło się kręcić wokół kolejnych dolegliwości, zniknęła normalna codzienność. Oprócz bólu stawów, ścięgien, kości, więzadeł itd. pojawiało się też sporo innych dolegliwości m. in. niesamowicie silne bóle głowy trwające tygodniami, rozmazywanie wzroku, drętwienia kończyn, mrowienia, zaburzenia czucia, niedowłady, poronienia. Nie jestem w stanie tego wszystkiego opisać. Z dnia na dzień człowiek ma wrażenie, że coś zawładnęło całym jego ciałem. Żaden lekarz u którego byłam wcześniej nie był w stanie mi pomóc lub chociaż podpowiedzieć, w którym kierunku pójść. Również lekarz od chorób zakaźnych. W międzyczasie choroby odkleszczowe zrobiły potężne szkody w moim organizmie. Właśnie przez to, że na czas nie trafiłam do odpowiedniego lekarza. Gdybym dużo wcześniej trafiła do Pana Marka, jestem pewna że już dawno odzyskałabym normalne życie. Pan Marek ma ogromną wiedzę, a przy tym jestem wspaniałym człowiekiem. Jeśli teraz przerwę leczenie, stracę szansę na powrót do normalnego życia, o które tak walczyłam.

Katarzyna Kandziora (Krapkowice , 2023-08-11)

#43

To jeden z najlepszych lekarzy w tym kraju. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem

Magdalena Gierszewska (Piła, 2023-08-11)

#45

Widzę fantastyczne efekty leczenia mojej córki. Pan doktor Kozak to niewątpliwie jeden z niewielu lekarzy, którzy dostosowują leczenie indywidualnie dla każdego pacjenta, dlatego jest tak niezwykle skuteczny. Serdecznie pozdrawiam.

Anna Obniska-Duncan (Nysa, 2023-08-11)

#46

Doktor uratował mi życie

Michał Szebestik (Katowice , 2023-08-11)

#51

Doktor uratował moje życie nim do niego trafiłam błąkalam się po wszystkich możliwych specjalistach, którzy rozkładali ręce lub odsyłali do psychiatry. To właśnie doktor wyleczył mnie z objawów choroby, która do tej pory już nie powróciła. Doktorze jest pan po prostu wspaniały!

Agnieszka Zaręba-Kudala (Katowice , 2023-08-11)

#56

Mam to szczęście bycia w gronie osób chorych na bolerioze

Iwona Wasilewska (Stanica, 2023-08-11)

#57

Jestem pacjentem dr Marka Kozaka, który leczy mnie na boreliozę i inne choroby odkleszczowe. Jest pod opieką pana doktora od ponad roku. Przez ten czas mój stan zdrowia sukcesywnie się poprawia i mogę powiedzieć, że wróciłem do życia. Bardzo dużo panu doktorowi zawdzięczam w związku z leczeniem, które w moim przypadku jest bardzo skuteczne.

Piotr Chruszcz (Grudziądz, 2023-08-11)

#61

Jest wybitnym specjalistą w leczeniu boreliozy i chorob odkleszczowych niosacym nie tylko nadzieje ale realny powrot do zdrowia. Wspanialy lekarz, o wysokiej kulturze osobistej, jeden z nielicznych, ktorzy nie zignorowali, nie drwili i nie upokorzyli nas chorych i mnie rowniez.
Pozwolcie wiec na kontynuacje naszego leczenia, nie krzywdzcue dobrego człowieka.

Małgorzata Hubicka (Czestochowa, 2023-08-11)

#63

W obecnych czasach mało jest lekarzy z powołania, doktor pomaga ludziom chorym, a skoro jest efekt leczenia to nie ważne jaka metoda, ważne że jest skuteczna.

Anna Kiszczak (Rzyki , 2023-08-11)

#65

Chcę zachować możliwość wyboru leczenia

Żaneta Żuber (Praszka, 2023-08-11)

#66

Dr. Kozak to najlepszy specjalista w leczeniu boreliozy.

Monika Grodzicka (Klikawa, 2023-08-11)

#74

Pan doktor jest lekarzem wysokiej klasy, mającym ogromne rozeznanie w najnowocześniejszych zasadach leczenia boreliozy i neuro boreliozy. Jako jeden z nielicznych zajął się mną i prowadził, podczas gdy wielu innych nie potrafiło nawet zdiagnozować ewidentnych objawów wywołanych po ugryzieniu kleszcza i powstaniu rumienia wędrującego. Skandalicznie wręcz w klinice neurologii w Zabrzu postawiono mi diagnozę SM. Dziś po 15 latach jestem wreszcie zdrowym człowiekiem bez terapii SM. Gnębienie doktora Kozaka uważam za niedopuszczalne.

Przemysław Jarasz (Zabrze, 2023-08-11)

#75

Pan doktor Marek Kozak doprowadził leczenie mojej choroby - boreliozy do końca tj. do wygaśnięcia objawów. Przez lekarzy zakaźników leczona byłam nieskutecznie. Objawy z układu nerwowego wykluczyły mnie z życia codziennego, pracy na wiele miesięcy. Dlatego proszę o umożliwienie Panu doktorowi leczenia kolejnych chorych. Honorarium jakie pobierał za wizyty to 150 zł raz na dwa miesiące. Ciężko znaleźć tak empatycznego lekarza jak pan dr Kozak.

Dorota Wultańska (Warszawa, 2023-08-11)

#76

Jestem chory i leczony przez Pana doktora

Krzysztof Miękus (Chorzów, 2023-08-11)

#80

Uważam że dr Kozak powinien nadal ratować ludzkie zdrowie, nie wyobrażam sobie sytuacji w której chorzy na boreliozę zostaną bez leczenia i bez zrozumienia...

Justyna Madej (Rzeszów , 2023-08-11)

#81

Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek. To osoba o niezwykłej empatii i ogromnej wiedzy medycznej. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza, którego interesuje TYLKO dobro pacjenta. Gdyby nie pan doktor nie wiem czy bym żyła. Uratował życie wiele osób. Należy mu się dużo szacunku. Najlepszy lekarz na świecie.

Patrycja Szmit (Skarżysko-Kamienna , 2023-08-11)

#83

Doktor Kozak pomógł mi w dojściu do zdrowia.

Bożenka Powązka (Bieruń, 2023-08-11)

#86

To jedyny człowiek który mi pomógł

Iwona Machnowska (Przyszowice , 2023-08-11)

#88

Pacjent powinien mieć prawo do wyboru leczenia. Absurdem jest, aby przeciwko lekarzowi wszczynano postępowania dyscyplinarne nawet nie na podstawie zgłoszeń rzekomo poszkodowanych pacjentów, ale z inicjatywy własnej jakiejś grupy lekarzy o zapędach inkwizytorskich, z inspiracji stronniczego dziennikarza - w atmosferze medialnej nagonki bez żadnego merytorycznego zaplecza.

Pamela Jaworska (Elbląg, 2023-08-11)

#92

Podpisuje ponieważ dzięki leczeniu u Dr M. Kozaka mam szansę powrotu do zdrowia, szansę której niestety nie daje NFZ bagatelizując problem boreliozy i chorób odkleszczowych.

Agnieszka Welman-Styk (Lublin , 2023-08-11)

#93

Nie zgadzam się na szykanowanie lekarza, który, dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom, ratował ludziom życie! Leczenie wdrożone przez Pana Doktora podniosło setki albo i tysiące osób z ziemi i utrzymywało ich w pozycji pionowej.
Jeśli pacjentom (którzy płacą z własnej kieszeni!) zostanie odebrane podstawowe prawo - możliwość leczenia u lekarza, któremu ufają, bowiem jest po prostu skuteczny, a przy tym empatyczny i oddany swej pracy bez reszty, odpowiedzialność za cierpienia fizyczne i psychiczne tych osób, a także niemożność podjęcia pracy, powinna spaść na decydentów, którzy do takiego stanu rzeczy doprowadzili.

Stachoń Maria (Kraków, 2023-08-11)

#101

Doktor uratował mi życie !!!

Katarzyna Matys (Lublin , 2023-08-11)

#102

Ponieważ dzięki doktorowi żyję i funkcjonuje. Pan doktor wyleczył mnie z boreliozy, jestem już 3 lata bez objawów i serdecznie mu dziękuje ja jak i moja rodzina. Gdy zachorowałam nikt z lekarzy nie wiedział co mi jest.. lekarze z NFZ kazali brać mi xanax na uspokojenie i wmawiali mi że wymyślam sobie objawy. Zaczęło się od mrowienia stóp. Oczywiście rezonans nic nie wykazał , rezonans głowy że może SM tez nie wykazał, może tężyczka …. Nikt nic nie wiedział widzieli tylko że se to wszytko wymyśliłam . Potem doszły objawy takie jak odrealnienie, zapominanie, zawroty głowy . Zgłosiłam się do Pana doktora i dzięki niemu żyję, pracuje i cieszę się życiem . Dzięki jego leczeniu zaleczyłam borelioze. On jako jedyny mnie nie zostawił i nie mówił mi że se wmawiam obajwy. Z całego serca mu dziękuję i będę wdzięczna do końca życia.

Malgorzata Jura (Wroclaw, 2023-08-11)

#103

Pan Doktor przywrócił mi normalne życie. Od ponad 7 lat żyję bez bólu, ciągłego zmęczenia. W końcu mam siłę realizować swoje pasje, marzenia. Mam siłę żyć. To zasługa Doktora Kozaka.

Ewa Janicka (Strzelce Opolskie , 2023-08-11)

#104

Jestem chora na neuroborelioze i przewlekłą bartonelloze i uniemożliwienie nie leczenia oznacza pogorszenie stanu zdrowia a nawet kalectwo. Pan Doktor Marek Kozak uratował mi życie po tym jak w 2012 roku z powodu wieloletniego ignorowania moich objawów rozwinęło się u mnie zapalenie opon będące wynikiem nieleczonej przez długie lata bartonellozy zwanej inaczej choroba kociego pazura. Mój przypadek był bardzo ciężki ale dzięki Doktorowi udało się opanować nawracajace objawy oponowe. Lekarze zakaznicy którzy powinni z racji specjalizacji zajmować się diagnozowaniem oraz leczeniem boreliozy skazali mnie na cierpienie i kalectwo. Dlatego będę bronić Doktora M. Kozaka ponieważ zawdzięczam mu wiele.

Agata Kukulska (Tarnów , 2023-08-11)

#107

Dr Marek Kozak jest znakomitym lekarzem i bardzo uczciwym i dobrym człowiekiem. Jest wzorem myślącego, empatycznego lekarza o bardzo dużej wiedzy, dzięki czemu pomógł odzyskać zdrowie licznym pacjentom

Anna Górecka-Nowak (Wrocław , 2023-08-11)

#109

Doktor ma ogromna wiedzę, jest osoba empatyczną, która chce pomóc w cierpieniu osoby chorej na choroby odkleszczowe. Zostałam wielokrotnie odprawiana z kwitkiem od wielu specjalistów neurologów, endokrynologów, neurochirurgów, internistów, reumatologów, ortopedów, ginekologów.. Doktor potrafi zrozumieć pacjenta, podejść indywidualnie każdego oraz wykazać zrozumienie.. wspaniały człowiek dający nadzieje na powrót do normalności..

Aleksandra Wołoszyn (Radom, 2023-08-11)

#112

Podpisuję się ponieważ dr Kozak wyleczył mnie z boreliozy. Nikt inny nie potrafił mi pomóc. Dopiero u tego lekarza odzyskałam zdrowie.

Karolina Stępień (Modlnica, 2023-08-11)

#114

Dzięki leczeniu doktora Kozaka moja żona odzyskała siłę i chęć życia!

Krzysztof Gębala (Jaworzno, 2023-08-11)

#115

Ponieważ byłam tak zjedzona przez choroby odkleszczowe jak Borelioza ,BARTONELLOZA,Chlamydia PNEUMONIA.Mycoplazma PNEUMONIA ,Babeszjoza ,Virus EBV
wszystJo od jednego kleszcza .
Nie mogłam wejść na pierwsze piętro o własnych siłach,trafiłam do doktora po wielu nieudanych próbach diagnoz i nieskutecznym 3 tygodniowym leczeniu przez zakaznikow ,moj stan był tak zły ze nie rozpoznawalam bliskich .Doktor zlecił różne badania w tym morfologię ,ustawił mi leki osłonowe na jelita ,wątrobę,i ułożył antybiotyki pod patogeny jakie zabijaly moj organizm . Dziś 6 miesiąc leczenia a ja jestem o 80% zdrowsza ,to nie cud to doktor !!! Widocznie borelioze jak i inne jednostki chorobowe jak gruźlica trzeba leczyć skojarzona antybiotykoterapia . Dlaczego nikt tego nie widzi czy naprawę mamy my pacjenci zle myśleć o systemie i doszukiwać się zarobku na chorych na borelioze przez system gdy chorzy są leczeni bez sensu i skutku na inne jednostki chorobowe ???
Dzięki doktorowi wróciłam do bycia matka ,jestem wdowa z 3 córkami!!! Odebranie mi leczenia odbierze dzieciom matke! To było piekło a doktor mnie uratował !!!

Magdalena Karolina Kokiec (Wojska Polskiego 5A/11, 2023-08-11)

#117

Jestem za leczeniem ILADS.

Anna Karolina Gorzechowska (Gliwice , 2023-08-11)

#118

Jestem pacjentem w/w lekarza

Paweł Mrosla (Wołczyn, 2023-08-11)

#120

Pan dr Marek Kozak jest moim lekarzem prowadzącym to dzięki niemu i metodzie ILADS wracam do funkcjonowania. Byłam praktycznie w stanie agonalnym, wrakiem człowieka. Jest wybitnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Zawdzięczam mu bardzo wiele. Nie wyobrażam sobie żeby miał przestać leczyć nas pacjentow.

Pamela Łuczak-Bokła (Zielona Góra , 2023-08-11)

#123

Chce zeby chroniono osobe ktora jakkolwiek ma ochote pomagac ludzia, ma otwart umysl i pomogl wielu istnienia funkcjonowac. Mam nadzieje ze sprawiedliwosc. Bo dzieki temu czlowiekowi moja tesciowa zyje.

Dagmara Łaskarzewska (Oleszna, 2023-08-11)

#127

Woan doktor ma ogromną wiedzę nt boreliozy i spółce, dokształca się i wie, że standardów leczenie nie jest skuteczne. Pomógł wielu pacjentom.

Kamila Kamila (Wrocław , 2023-08-12)

#129

Choruje na borelioze jestem obiektem drwin z mojej choroby i skutkow choroby,dlugo szukałam diagnozy będąc wysmiewana przez lekarzy

Justyna Śliwińska (Miłoszyce, 2023-08-12)

#130

Jestem pacjentką pana doktora. Każdy pacjent powinien mieć możliwość leczyć się zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną nie zaś przestarzałymi "procedurami".

Magdalena Olszewska (Warszawa, 2023-08-12)

#132

Takich ludzi nam potrzeba !!!

Joanna Tabaczuk (Tomaszow lubelski , 2023-08-12)

#133

Jako pacjentka dr Marka zgadzam się z powyższą petycją.

Danuta Graś (Rokietnica, 2023-08-12)

#135

Podpisuję, ponieważ chciałabym w przyszłosci mieć możliwość ewentualnego leczenia wyboru lekarza i metody leczenia!

Aleksandra Waleńczak (Milicz , 2023-08-12)

#141

Pan Dr Marek Kozak uratował moje zdrowie.

Małgorzata Jarząbek (Katowice , 2023-08-12)

#142

Jestem chora na boleriozę i byłam odsyłana od lekarza do lekarza. Wielu twierdziło, że to nerwica, przemęczenie. Dopiero po zrobieniu testów i udania się do konkretnego lekarza zaczęłam żyć bez obawy o jutro.

Małgorzata Niemiec (Pszczyna, 2023-08-12)

#143

Pan Doktor i Jego wiedza to dobro z którego chcemy czerpać - nie zwalczajcie dobra złem i pomówieniami

Justyna Miazga (Bytów , 2023-08-12)

#145

Dr Marek Kozak pomógł mi wrócić do normalnego życia.

Joanna Konecka Menescal (Osowiec, 2023-08-12)

#151

Doktor jest cudownym lekarzem, mającym ogromną wiedzę medyczną, oddanym swojemu pacjentowi w 100%

Lidia Synoradzka (Częstochowa , 2023-08-12)

#153

Dzięki leczeniu jakie zastosował Pan doktor wracam do zdrowia. Jest nadzieją dla wielu chorych i skarbem dla ludzi wyleczonych. Mam nadzieję, że dzięki Jego wiedzy i metodom będę miała szansę stanąć w szeregu z ludźmi wyleczonymi!

Katarzyna Szymańska (Kobylnica , 2023-08-12)

#154

Jestem ojcem pacjentów Pana doktora wobec którego wytoczono ta skandaliczna i nieuprawnioną nagonkę. Nie można tak traktować tego zacnego człowieka i wyjątkowego lekarza dając wiarę kłamstwom i manipulacjom kilku nieuczciwych osób. Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie to jakieś kuriozum i absurd. To godzi w dobre imię Pana doktora i niezbywalne, konstytucyjne prawa pacjentów.
Artur

Artur Radwański (Słupsk , 2023-08-12)

#155

Leczenie metodą ILADS uratowało mi życie!

Hanna Chmielewska (Wałbrzych , 2023-08-12)

#157

Leczenie Ilads uratowało mi życie i dosłownie postawiło na nogi !

Mateusz Pyza (Garwolin, 2023-08-12)

#160

Staję w obronie lekarza który ma ogromną wiedze,nie jest sprawiedliwe co jest mu zarzucane.Nie można karać za to że komuś ratuje się zycie!!

Mariola Haśnik (Kruszwica, 2023-08-12)

#163

Jako wdzięczna pacjentka Pana Doktora jestem przeciwna nagonce medialnej zainicjowanej przez reportera radia tok fm, która dotknęła całe środowisko lekarzy ILADS.
Każdy powinien mieć prawo do wyboru metody leczenia i kontynuowania leczenia metodą, która poprawia stan jego zdrowia.
Jako, że najlepszą obroną jest atak uważam, że lekarze ILADS oraz diagności laboratoryjni wymienieni w reportażu powinni walczyć przed sądem o obronę swojego dobrego imienia.
Nie może być tak, że przez jednego dziennikarza i jego materiał pozbawiony obiektywizmu chorzy zostaną pozbawieni możliwości kontynuacji leczenia, które było dla nich szansą na normalne życie bez bólu i cierpienia.

Anna Zdzierak (Zgorzelec , 2023-08-12)

#166

Jestem byłą pacjentką Doktora Marka Kozaka. Lekarz, pierwszy od lat, który potraktował mnie poważnie. Pomógł. Wyleczył. Przywrócił do żywych. Dzięki Doktorowi żyję i funkcjonuję całkiem dobrze. Nie cierpię. To najlepszy człowiek i lekarz, jakiego spotkałam w swoim życiu.
Skutecznie zaleczona od końca sierpnia 2018 bezobjawowa. ILADS od lutego 2016.

Regina Pomorska (Smolec , 2023-08-12)

#167

Choruję na boreliozę

Renata Jurczyszak (Krzeczyn Wielki , 2023-08-12)

#169

Leczenie Pana dr przynosi poprawę. I nie wyobrażam sobie żeby zaprzestać i dalej być chorym.

Paulina Skałka (Lgota Wolbromska , 2023-08-12)

#170

Jestem pacjentką Doktora Kozaka, dzięki niemu z pacjentki leżącej, na której pozostali lekarze postawili krzyżyk, mogę chodzić i w miarę samodzielnie funkcjonować. Przede mną jeszcze długa droga, odbierając nam Doktora, odbieracie nam szanse na powrót do zdrowia.

Marta Maciuszek (Wrocław , 2023-08-12)

#174

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista, pomógł i dalej pomaga w leczeniu mojej siostry i wielu innych osób

Anna Stachańczyk (Jaworzno, 2023-08-12)

#175

Podpisuję, ponieważ dzięki doktorowi Kozakowi czuję się dużo lepiej i pozbyłam się dużej ilości objawów. Pan Doktor jaki jedyny Doktor wysłuchał mnie i wziął na poważnie moje objawy i chorobę.

Weronika Dewor (Warszawa, 2023-08-12)

#176

Nie zgadzam się z zarzutami wobec Doktora Kozaka . Pan Doktor pomógł wielu ludziom chorującym na bolerioze
Lekarze rodzinni robią wariatów z ludzi
Nie jest prawda , ze leczenie boleriozy trwa 3 tyg !!! Może u niektórych osób tak , ale u niektórych nie ! Moj syn chorował na bolerioze i niestety 3 tyg leczenie nie mogło . Po odsatwieniu leku , symptomy wróciły . Po ok 4 miesiącach leczeniu w chwili obecnej jest dobrze .

Ewa Goralska (Radom, 2023-08-12)

#179

Popieram metodę leczenia

Monika Rychlewska-Janiak (Poznań , 2023-08-12)

#182

Po wielu drogach poszukiwań moich objawów i wędrówek po lekarzach różnych specjalizacji , pan Doktor Marek Kozak jako jedyny mi pomógł i trafnie zdiagnozował potwierdzając w badaniach z krwi problem boreliozy i chorób odkleszczowych. Wspólnie z doktorem wybrałam odpowiednia suplementację, terapie naturalne i dzięki niemu i jego ogromnej wiedzy odzyskałam swoje zdrowie. Bardzo chciałabym aby Pan Doktor nadal był dostępnym lekarzem ponieważ choroby odkleszczowe potrafią nawracać i dawać po jakimś czasie znów objawy. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaka dostałam od Pana Doktora Marka Kozaka

Magdalena Lenartowicz (Warszawa , 2023-08-12)

#185

Osobiście dotyczy mnie temat kilku lat błędnej diagnostyki i zapewnień wielu lekarzy o rzekomej 'łatwości' tak diagnostyki, jak i leczenia boreliozy.
Nie rozumiem dlaczego lekceważenie tej choroby przez lekarzy ma powodować miesiące czy lata odbijania się od gabinetów lekarskich, podwójne cierpienia chorego, bo nie dosyć, że objawy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, to jeszcze dochodzi do tego trauma po kontakcie z lekarzami.

Magdalena Kowalczyk (Tychy, 2023-08-12)

#186

Ojciec chorego i wyleczonego przez doktora Marka Kozaka

Jan Jamroz (Zamość, 2023-08-12)

#189

Podpusuje poniewaz moj maz leczył sie naszczescie pol roku na borelioze bo nikt nie chcial mu pomoc a w Szwecji ozdrowili w ciagu 2 dni

IWONA Ruminska (Lidingõ, 2023-08-12)

#193

Zostałem wyleczony z boreliozy i bartonellozy przez doktora Marka Kozaka

Wojciech Szpot (Krakow, 2023-08-12)

#197

Choruje i leczę się na borelioze.

Renata Libera (Jaworzno , 2023-08-12)

#200

Dr. n. med. Marek Kozak wyleczył mnie z boreliozy. Jestem mu za to ogromnie wdzięczna.

Zuzanna Slezarczyk (Katowice, 2023-08-12)