Siłownia Outdoorowa dla miasta Brzozów

Urząd Miasta Brzozów
Burmistrz Miasta Brzozów – Józef Rzepka
Zastępca Burmistrza Miasta Brzozów– Maria Rymarz

36-200 Brzozów

Urząd Miejski
ul. Armii Krajowej 1
(013) 43-410-50

 

Outdoor fitness to szeroko pojęte ćwiczenia wspomagające rozwój fizyczny, wykonywane na świeżym powietrzu, z pomocą urządzeń podobnych do tych, które znajdują się na siłowniach.


Urządzenia do wykonywania ćwiczeń, w swej konstrukcji wykorzystują stal, elementy z tworzywa sztucznego i gumy. Wszelkie mechanizmy takie jak łożyska, przeguby, amortyzatory czy elementy cierne, zostały tak dobrane aby zapewnić pełną bezobsługowość i odporność na czynniki zewnętrzne.


Urządzenia do siłowni zewnętrznej Outdoor Fitness można podzielić na dwie grupy :
- urządzenia do treningu siłowego – np.: sztanga, wiosła, motyl
- urządzenia do ćwiczeń koordynacji i wytrzymałości np.: twister, steper, rowerek, narciarz

Chcemy, aby w naszym mieście również powstała taka siłownia, która u młodych ludzi byłaby niezwykle cenionym obiektem sportowym. Jest to coś innego, nadzwyczajnego, a zarazem coś cenionego w dzisiejszym świecie. Siłownia pozwoliłaby spełniać się nie tylko sportowcom, ale również tym wszystkim, którzy pragną prowadzić zdrowy tryb życia. Uniwersalność i różnorodność urządzeń sprawiłaby, że każdy z odwiedzających nasze miasto, znalazł by coś dla siebie.

W Polsce jak i nawet w naszym województwie, możemy spotkać się z takimi obiektami, lecz jest to jeszcze nowość, a więc warto by było spróbować czegoś takiego i w naszym mieście. Siłownia zaopatrzona była by w bardzo ciekawy sprzęt. Proponujemy, by w naszym mieście znalazły się takie maszyny jak: wyciąg podwójny, odwodziciel, poręcze, wyciąg górny, rowerek rehabilitacyjny itp.

W naszym mieście znajduje się wiele miejsc na powstanie takiej siłowni m.in. Park Jordanowski, boisko szkolne przy Gimnazjum nr.1 w Brzozowie, plac przy Przedszkolu Samorządowym nr. 2 itp.

Jesteśmy głęboko przekonani iż Urząd Miasta Brzozowie oraz Burmistrz Miasta Brzozowa przychylą się do naszej inicjatywy. Do listu dołączamy podpisy osób, które wyraziły swoje poparcie dla powyższej petycji i świadczą o tym, że siłownia znalazła by zainteresowanie w naszym mieście.


Serdecznie dziękujemy za pozytywne rozpatrzenie naszego pomysłu i podpisując się niżej pragniemy dopowiedzieć, że nie jest to tylko nasz pomysł, ale wszystkich miłośników zdrowego trybu życia
Jakub Kundzierewicz

e-mail: kubas96_11@o2.pl


Jakub Kundzierewicz    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Jakub Kundzierewicz do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook