STOP LIKWIDACJI- KURCZAKA Z ROŻNA NA WYSZOGRODZKIEJ!!!

STOP LIKWIDACJI- KURCZAKA Z ROŻNA NA WYSZOGRODZKIEJ!!!

Decyzją Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Biura Architektury i Planowania Przestrzennego  Nasz pawilon z kurczakami ma być ZLIKWIDOWANY do dnia 6/08/2024r. Powód Uwaga!!! Pawilon stoi w pasie zieleni!!! I piszą dalej że w tamtym miejscu powinna być posiana trawa. Do Urzędników Państwowych nie przemawiają takie argumenty jak:

- OD 2013R. kiedy kupiliśmy pawilon, za zgodą wszystkich organów administracyjnych doprowadziliśmy wodociągi i kanalizacje. Inwestycja trwała półtorej roku i była finansowana przez nas z własnych środków (kredytów). Zarządca terenu Zarząd Dróg Miejskich wydał Nam pozytywną decyzję na wkopane rury ( 45m długości) do 2045r. Za którą płacimy co rok.

- Przeprowadziliśmy generalny remont pawilonu w środku , łącznie w wymianą dachu oraz na  zewnątrz (cała elewacja) tak żeby wkomponować się w otoczenie oraz utrzymać ujednolicone normy i stonowaną kolorystykę obiektu( zgodnie z zaleceniami UM St. Warszawy Wydział Estetyki).

- Zatrudniamy 3 osoby, mamy trójkę dzieci i kredyty do spłacenia- jest to Nasze główne źródło dochodu. Włożyliśmy w tą działalność całe serce i 8 lat ciężkiej pracy .

-   Pawilon stoi tam od 30 lat, jest to kultowe miejsce dla lokalnej społeczności naszymi klientami są SENIORZY i DZIECI- osoby starsze nie jedzą KEBABA -ANI CHIŃCZYKA… takie miejsca jak Nasze są na Targówku potrzebne. Cena naszego jedzenia jest przystępna dla wszystkich a nie tylko dla najbogatszych jak większość restauracji.

- Proponujemy na własny koszt zagospodarować teren wokół pawilonu w piękną zieleń (drzewa, krzewy itp.) trzeba szukać kompromisów , nie można pozbawić ludzi pracy i dorobku życia w imię stworzenia 24m2 trawnika.

Dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą jeśli jesteście za tym żeby Nasz Pawilon pozostał w miejscu którym jest, jeśli uważacie że takie miejsce jak Nasze jest potrzebne dla Was-lokalnej społeczności to prosimy o podpisanie tej petycji i udostępnianie jej tak żeby dotarła do szerszego grona  ludzi.

Dziękujemy i Obiecujemy że się nie poddamy i będziemy walczyć do końca:)


SEBASTIAN WIEWIÓRA    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam SEBASTIAN WIEWIÓRA do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...