Stop zamykaniu szkół #MATURA2021

 Minister Zdrowia Sz.P. Adam Niedzielski ,Minister Edukacji Narodowej Sz.P. Dariusz Piontkowski ,Prezes Rady Ministrów Sz.P. Mateusz Morawiecki  

My niżej podpisani, w trosce o właściwe przygotowanie młodzieży do tegorocznej matury, zwracamy się z petycją o umożliwienie nauki stacjonarnej, lub hybrydowej dla maturzystów. W formie zdalnej nauczyciele nie są w stanie przekazać wiedzy z danego zakresu materiału, ale też uczniowie nie są w stanie przyswajać tej wiedzy, tak jak miało to miejsce w szkole.  Tegoroczni abiturienci są obecnie postawieni w niekorzystnej sytuacji, z powodu zamknięcia szkół już w marcu minionego półrocza, co doprowadziło do braku realizacji wielu tematów z programu nauczania. Uważamy, że powrót do szkół  tych, którym najbardziej zależy na efektywnej nauce, którą można uzyskać jedynie w szkole, nie będzie stanowił większego zagrożenia, przy zachowaniu odpowiednich zasad. Ilość obecnych w szkole osób będzie niewielka, dlatego łatwiej będzie zachować dystans, czy zapanować nad rygorem sanitarnym. Oprócz tego, obecni w szkole nauczyciele, przy odpowiednim rozplanowaniu, będą mogli prowadzić lekcje z resztą klas również ze szkoły. Mamy nadzieję, że Rząd nie zostawi nas w tej sytuacji i zaproponuje nam plan efektywnego przygotowania do egzaminu ważącego o Naszej przyszłości.  

Maturzyści, Uczniowie, Obywatele RP

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Paweł Hołda do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...