SWING KIDS W POLSCE

FF8177FD-1322-4586-A5C0-7501A7E14D61.jpeg

„Swing Kids” to koreański film stworzony w oparciu o musical, który podbił całą Koreę. 

Fabuła filmu przenosi nas w czasie do Wojny Koreańskiej (lata 50.), wprost do obozu dla więźniów, gdzie poznajemy głównego bohatera — Ro Ki-soo, porywczego północnokoreańskiego żołnierza, który zakochuje się w stepowaniu już po pierwszym spotkaniu z Jacksonem — oficerem prosto z Broadwayu. Niedługo potem Ro Ki-soo postanawia dołączyć do grupy tanecznej Jacksona, gdzie poznaje Kang Byung-sama — który poprzez taniec ma nadzieję na odnalezienie swojej żony, Xiao Fanga — chińskiego żołnierza z wrodzonym talentem do tańca, jednak nie mogącego ruszać się do rytmu przez dłużej niż minutę z powodu anginy oraz Yang Pan-rea —która na swoje życie zarabia dzięki stepowaniu.

W rolę Ro Ki-soo wcielił się nikt inny, jak Doh Kyungsoo - członek popularnego koreańskiego zespołu EXO. Kyungsoo poza byciem idolem o anielskim głosie, jest także uznanym przez krytyków aktorem, który w każdą produkcję wkłada całe swoje serce. Pomimo napiętego grafiku zdołał nauczyć się stepowania w niecały rok, a jego umiejętności zaskakują nawet zawodowców. 

Po fabule i zapowiedziach filmu możemy z pewnością oczekiwać dużej dynamiczności, niezapomnianej podróży w czasie i ogromnej dawki niedocenianego w dzisiejszych czasach stepowania. 

LINK DO TEASERU: https://youtu.be/wt5MJBuPQt8

Film będzie miał swoją premierę 18 grudnia w Korei i 21 grudnia w Kanadzie. Dzięki tej petycji możemy sprawić, że ukaże się także w polskich kinach. Jako fani EXO będziemy wdzięczni za każdy oddany podpis i każdy kupiony bilet, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Obiecujemy, że nie zawiedziecie się na aktorze Doh Kyungsoo! 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Agata Zalewska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...