TAK dla porodów rodzinnych w czasie pandemii w każdym szpitalu w Polsce

TAK! dla porodów rodzinnych w czasie pandemii w każdym szpitalu w Polsce.

Poród, szczególnie ten pierwszy, to jedna wielka niewiadoma. Jest to ogromne przeżycie dla matki dziecka jak i dla ojca. 

Będzie krótko, może nie zbyt poprawnie gramatycznie ale szczerze. 

Gdy nadchodzi termin przyjścia na świat nowego członka rodziny, jesteśmy gotowe ale równocześnie jesteśmy przerażone. Potrzebujemy wsparcia bliskich osób. Po prostu. 


Szanowny Panie Ministrze Zdrowia, Szanowny Panie Premierze, zwracamy się z ogromną dla Nas prośbą, aby na terenie całego kraju odbywały się porody rodzinne, w najszybszym terminie. 

Naprawdę to bardzo dużo dla Nas znaczy, również dla naszych partnerów. To jest jedyna, nie zapomina, wyjątkowa chwila, która nie powtarza się więcej razy. 

Tak jak lekarz potrzebuje "słuchawek" oraz badań aby dowiedzieć się czy coś nam dolega, tak my matki potrzebujemy tej drugiej osoby.

To rozwiązanie wpływa nie tylko korzystnie dla matki rodzącej, jak i drugiej osoby, a także odczuwa to dziecko. Nasz nowy sens/ cud życia. 

Piszemy prostym językiem, prosimy aby porody rodzinne były dostępne w całym kraju, dostępne jak najszybciej terminowo oraz o NIE ROZDZIELANIE noworodka z matką.

#nierozdzielaj #niedlaseparacji #takdlaporodowerodzinnychwcalymkraju 

Do wiadomości przyjmują :

  1. Rzecznik praw obywatelskich

  2. Rzecznik praw dziecka

 

 


Karolina Łabajczyk    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Karolina Łabajczyk będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...