Umożliwienie działalności sportowej Szkółce Piłkarskiej Borek na obiektach i terenach Miasta Krakowa, których operatorem jest KS Borek

      Dochodzą do nas informacje, że KS Borek NIE CHCE już współpracować z istniejącą i działającą z powodzeniem od 15 lat Szkółką Piłkarską Borek promująca piłkę nożną wśród najmłodszych, już od 5-6 roku życia do 14 lat.

     Nie jest to szkółka selekcyjna, dzięki temu wszystkie dzieci z dzielnicy i nie tylko mogą spróbować swoich sił w drużynie piłkarskiej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Utworzone, wyszkolone, zdobywające znaczące miejsca w zawodach w swojej kategorii wiekowej drużyny przechodzą pod KS Borek. Szkółka zaszczepia w dzieciach zdrowy tryb życia poprzez czynne uprawianie sportu - zdobywanie umiejętności piłkarskich, promowanie zasad fair play, higieny osobistej oraz współpracy w zespole. Organizuje profesjonalne szkolenia i obozy sportowe oraz półkolonie dla dzieci z dzielnicy i nie tylko.

     Działalność Szkółki Piłkarskiej Borek promuje rodzinne spędzanie wolnego czasu choćby poprzez organizacje turniejów i sparingów oraz gier i zawodów dla całych rodzin np. Hej Borki i Ligę Rodziców. Znani są nam wychowankowie Szkółki, którzy są powołani w skład kadry drużyn z Krakowa, małopolski, a nawet Polski inni zaś zostają trenerami. Jej działalność jest szeroko znana i doceniana wśród mieszkańców dzielnicy.

Brak chęci współpracy ze strony KS Borek pozostawia ok. 250 rodzin i ich dzieci bez możliwości rozwoju sportowego i wychowawczego na wysokim poziomie w Dzielnicy IX!

     My rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty sportowo-wychowawczej proponowanej nam i realizowanej przez Szkółkę Piłkarską Borek i zależy nam by dzieci mogły trenować na obiektach sportowych w najbliższej lokalizacji domu tj. stadionu sportowego KS Borek, by tak jak dotychczas nawiązywały kontakty rówieśnicze w okolicy w której dorastają.

 

Jeżeli na sercu leży Ci dobro dzieci, prosimy podpisz nasza petycję.logo_szkółki.png


Mieszkańcy Dzielnicy IX    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkańcy Dzielnicy IX do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...