Uratujmy park przy Os. Grottgera i ul. Piotra Skargi przed betonozą!

Mieszkańcy Gminy Trzcianka!

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta istnieje projekt "modernizacji" parku przy osiedlu Grottgera i ulicy Piotra Skargi. Projekt ten zakłada wycinkę prawie 100% drzew - ma pozostać tylko 21 drzew!!! Uratujmy to miejsce, które daje nam tlen, oczyszcza i schładza latem powietrze, daje schronienie przed słońcem, jest domem wielu zwierząt, przed betonozą. Nie zgadzajmy się na wycinkę kolejnych drzew, nie pozbawiajmy sie otaczającej nas natury, nie róbmy z naszego miejsca zamieszkania betonowej dżungli. Podpiszmy petycje i potrzymajmy ten projekt!


Edyta Klamerek-Hoffmann    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Edyta Klamerek-Hoffmann do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )