Utworzenia ogrodzonego placu zabaw dla psów w południowych Ząbkach

Jako przedstawiciel grupy mieszkańców południowych Ząbek, jednocześnie właścicieli psów domowych zgłaszam prośbę, a zarazem wniosek o utworzenie w naszej okolicy profesjonalnego ogrodzonego terenu do wyprowadzania psów.

Jako właściciele psów widzimy problem pojawiający się w naszej gęsto zabudowanej okolicy, mianowicie nie istnieje miejsce służące spacerom i zabawom z psami. W naszej części Ząbek jest ogromna grupa mieszkańców posiadająca psy i zamieszkująca w blokach. Spacery i wyjścia z psami odbywają się w strefach przeznaczonych dla ludzi, na chodnikach oraz trawnikach.

Wiele osób korzysta również z lasku okalającego elektrownię, niestety lasek ten nie jest odpowiednim miejscem do zabawy z psami, tym bardziej, że miejsce to służy jako spacery dla rodzin z dziećmi i w związku z tym zdarzają się często pojawiające się konflikty pomiędzy spacerowiczami a właścicielami psów. Wielu z nas, posiadaczy psów zna w Warszawie wyspecjalizowane miejsca służące do tresury oraz zabaw z psami, a nawet niektórzy z nas jeżdżą ze swoimi psami w takie miejsca w wolnym czasie.

W związku z tym chcemy zaproponować zbudowanie takiego placu zabaw dla psów w okolicy Ząbek południowych. Bardzo nam zależy, aby funkcjonowanie i  życie mieszkańców w tak mocno zagęszczonym terenie odbywało się bez konfliktów i abyśmy nie przeszkadzali sobie nawzajem.

Dlatego zaistnienie takiego obiektu byłoby dobrym rozwiązaniem dla osób zarówno tych posiadających psy, jak i osób, które za psami nie przepadają. Umożliwienie powstania ogrodzonego terenu z infrastrukturą służącą tresurze i zabawie psów byłoby również sposobem na załagodzenie konfliktów między mieszkańcami, a także byłoby świetnym sposobem na podniesienie poziomu czystości naszych chodników i trawników, które są niestety zanieczyszczane przez psy. Miejsce to podniosłoby również status okolicy południowych Ząbek jako miejsce do stałego zamieszkania.

Uważamy, że powstanie takiego miejsca w naszej okolicy jest koniecznością, a my mieszkańcy jesteśmy gotowi współpracować w zakresie utworzenia takiego placu zabaw, a także zaplanowania jego architektury z racji częstego przebywania w podobnych miejscach w Warszawie.


Marek Majchrowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marek Majchrowski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )