Wniosek o instalację fotoradaru na Alei Lipowej W Leźnie

Wniosek o instalację fotoradaru na Alei Lipowej W Leźnie,

Motywując nasz wniosek o podjęcie działań pragniemy, zwrócić uwagę na to, że droga ta jest szczególnie niebezpieczna, ponieważ jest to odcinek około 1,5 km drogi prostej ( między ul Jarzębinową a Lawendową ), a w związku z tym nagminnie łamane są przepisy dotyczące ograniczenia prędkości oraz wyprzedzania na tzw. podwójnej ciągłej. Łamanie przepisów prawa na tym odcinku drogi odbywa się jednocześnie z istotnym zagrożeniem dla mieszkańców, którzy maja wjazdy z posesji i z dróg podporządkowanych na w/w odcinku drogi.             Kolejno uzasadniając nasze pismo pragniemy szczególnie zwrócić uwagę, że często w związku przekraczaniem dozwolonej prędkości dochodzi do wypadków i kolizji, które niekiedy nie wymagają wzywania Policji, czy też służb ratunkowych.   Po analizie uwag i opinii mieszkańców, kierując się ich sugestiami, naszym zdaniem, urządzenie rejestrujące będzie najlepszym sposobem zapewnienia bezpiecznego ruchu na tym odcinku. Między innymi zaletą fotoradaru jest to, że obejmuje dłuższy odcinek drogi jak i wpływa również na zdyscyplinowanie kierowców.  

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam TP do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...