Wniosek o zniesienie klodek na Twitterze

EXzsrBSXkAQDBh51.png

Szanowny panie @jack,

Biorąc pod uwagę totalny brak obyczajów na portalu Twitter, zwracamy się do Pana z uprzejmą prośbą o likwidację instytucji tzw. «kłódki». Uważamy, że użytkownicy portalu Twitter uciekający się do używania wyżej wymienionego narzędzia zachowują się niehonorowo i nie posiadają odwagi cywilnej, bo nie chcą pokazywać tego, o czym piszą. Poza tym, skoro oni chcą widzieć nasze wiadomości, to my powinniśmy mieć prawo do zobaczenia ichniejszych, bo inaczej to takie lustro weneckie z jakimiś łajzami.

Kolejnym argumentem ku usunięciu tzw. «kłódek» jest to, że są one furtką do nadużyć. Prywatnie, w zaciszu tajmlajna, aroganckim «zakłódkowiczom» wydaje się, że mogą więcej. Dzielą się zdjęciami własnych części niesfornych, co wzbudza niesmak u innych użytkowników portalu Twitter. W końcu, nawet jeśli masz prywatne konto, to social media nadal nie są twoim prywatnym folwarkiem. Nie masz prawa rechotać za czyimiś plecami. Nie masz prawa za tzw. «kłódką» rozmawiać o innych ludziach bez ich wiedzy. W końcu w prawdziwym życiu to też zakazane.

Toczenie beki z innych nie jest ani prawem, ani towarem. Nie można pozwolić na to, by jakieś płazy bezczelnie nas obgadywały bez naszej wiedzy, nawet gdy nie pamiętamy dokładnie, dlaczego miałyby to robić. Co gorsza, niektórzy użytkownicy portalu Twitter używający tzw. «kłódki» mają czelność zmieniać swoje imiona, sugerując, że mogą czytać to, co piszemy my, normalni użytkownicy.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione argumenty, uprzejmie prosimy o usunięcie instytucji tzw. «kłódki».

Jako zachętę, proponujemy odebrać wszystkie «kłódki» na cele dobroczynne. Planujemy wytopić z nich Wielki Dzban, który zostanie przyznany jako nagroda osobom walczącym o wolność czytania wiadomości na portalu Twitter.

Z ciepłymi pozdrowieniami, w imieniu wszystkich normalnych,

Pana Szwed

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Twoj Szwed do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...