Wprowadzenie możliwości handlu dobrami w grze Empires&Puzzles

Drodzy gracze Empires&Puzzles!

Napewno nie jednemu z was doskwiera brak możliwości wymiany między sobą na przykład pożywienia bądź żelaza. Wraz ze swoim sojuszem uważamy, że to o wiele ułatwiło by grę. U jednej osoby marnuje się jedzenie, bo ma w magazynie pełno, nie ma bohaterów do ulepszania, rekrutów też już nie.. Za to brakuje żelaza do rozbudowy magazynu. U drugiej brak pożywienia, rekrutów za dużo, ale nie może szkolić, bo bohaterów ma maksimum.. Za to dużo żelaza z którym nie ma co zrobić, bo wszystko już ulepszone, a forteca się buduje.. Czemu nie mieli by się wymienić? Dodać do tego wymianę artefaktów bądź bohaterów. Chyba każdy z nas zna ten moment, kiedy uzbiera się kilka tych samych bohaterów, a że maksymalna liczba osiągnięta trzeba się pożegnać z wielokrotnościami.. Im większa liczba gwiazdek, tym bardziej szkoda to robić. Czemu by nie oddać ich komuś, komu się przydadzą, w zamian za coś innego (surowce, bądź artefakty, albo i innego bohatera). Uważam, że nikt by nie stracił na takich wymianach, wręcz zyskał by. Producenci również by zyskali, a mianowicie nowych graczy jak i by nie stracili tych, którzy mają słabą cierpliwość. 

Jeśli jesteście za wprowadzeniem handlu dobrami w grze Empires&Puzzles podpiszcie tę petycję :)

Z góry dziękuję, 

Magdalena - Nanami Keiko z sojuszu SKOTI


Magdalena "Nanami Keiko" z sojuszu SKOTI    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Magdalena "Nanami Keiko" z sojuszu SKOTI do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook