Wprowadzenie stanu wyjątkowego

Petycja o pilne wprowadzenie stanu wyjątkowego. Rząd nie wprowadza stanu wyjątkowego, bo nie chcą przesunąć wyborów. Nie możemy pozwolić, by w obliczu takiego kryzysu oni urządzali sobie swoje polityczne gierki.
Obecnie kwarantanna narodowa jest tylko zaleceniem, więc nie wszyscy muszą się do tego stosować, przez co okres kwarantanny tylko się wydłuża. Musimy zamknąć wszystko raz, a porządnie żeby uporać się z problemem w miesiąc, a nie przeciągać sprawę do 3 msc albo i dłużej. Z takiej przerwy większość przedsiębiorców się nie podniesie. Z miesięczną przerwą jakoś sobie poradzimy, ale nie więcej. W Chinach pozamykali wszystko i po miesiącu przyniosło to efekt. Trzeba działać szybko, a nie na raty! Na co czekamy? Na więcej zgonów? Na  więcej zakażeń? Zaraz będą bo przedsiebiorcy tracą cierpliwość i wracają do pracy! Więc dopiero za chwilę zacznie się bałagan!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Beata do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...