Wyraz poparcia dla działalności Pana Mariana oraz prośba do rady miasta,o przedłużenie dzierżawy

Szanowna Rado Miasta Kołobrzeg,

Szanowna Pani Prezydent,

Miejsce, które pragniecie oddać w dzierżawę, to serce Kołobrzegu. To tutaj dorastały pokolenia kołobrzeżan, tu tętni energia, radość, beztroska. To miejsce, gdzie można uciec od codziennych trosk i aktywnie spędzić czas. Pan Marian i jego syn Przemek, którzy od lat tworzą tę przestrzeń, są nieocenionymi filarami naszej społeczności, znani ze swojej empatii i gotowości do pomocy zarówno mieszkańcom, jak i turystom.

Latem, komercjalizacja jest zauważalna, jednak poza sezonem letnim, to jedyne miejsce, gdzie czujemy się naprawdę komfortowo i swobodnie. Panuje tam rodzinna atmosfera, niepowtarzalna w całym Kołobrzegu. Rozumiem, że miasto musi troszczyć się o swoje finanse i dążyć do maksymalizacji wpływów, ale w ten sposób możecie zniszczyć wspomnienia i możliwość spędzania czasu w miejscu, które jest dla nas symbolem swobody, a nie wyzysku.

Jestem jednym z wielu, którzy kochają to miejsce w jego obecnej formie. Wierzę, że tysiące kołobrzeżan podzielają moje zdanie. Dlatego, w imieniu swoim i wszystkich podpisujących tę petycję, zwracam się z gorącą prośbą o przedłużenie umowy na dotychczasowych warunkach, na możliwie najdłuższy okres. Pan Marian i Pan Przemek wkładają w to miejsce ogrom serca, są szanowani i cenieni przez nas wszystkich.

Podejmując inną decyzję niż ta, którą przedstawiam w tej petycji, zawiedziecie serca wielu ludzi. Nie pozwólcie, by to miejsce straciło swoją duszę i znaczenie dla nas, mieszkańców Kołobrzegu.

Z poważaniem,
Kołobrzeżanin.

 

 

Podpisując niniejszą petycję, wyrażają Państwo zgodę na wniesienie niniejszej petycji do właściwych organów publicznych.IMG_8931.jpeg

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Marcin będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Nie wyświetlimy Twojego kodu pocztowego publicznie online.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...