Żądamy otwarcia odkrytych skateparków!

W zwizku z zaistniałą sytuacją zostały nam nałożone pewne zakazy jednym z nich było korzystanie z obiektów sportowych. Z biegiem czasu pewne restrykcje zostały zniesione jak np. Korzystanie z boisk sportowych.

Wiele skateparków jest nadal zamknięta gdyż w przepisach znoszących obostrzenia nie ma szczegółowo napisane co ma być otwarte. Według etapów znoszenia obostrzeń skatepark kwalifikuje się w 4 etapie gdzie min. znoszone zostają zakazy korzystania z siłowni zamkniętych, basenów, i jak wyżej napisałem skateparków. Jeżeli brać by pod uwagę jakie zakazy zostały zniesione to skateparki o których mowa kwalifikują się pod obiekty kryte. 

Wiec przechodząc do rzeczy petycja którą właśnie czytacie jest po to żeby było można korzystać z odkrytych skateparków bo jaka jest różnica między boiskiem i skateparkiem biorąc pod uwagę uczestników. 

              


Krystian Maryniak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Krystian Maryniak do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...