Zadamy uniewinnienia Pawła Bednarza!

Do wiadomosci:

-Prezydenta II RP A.Dudy

-Ministerstwo Rodziny,Pracy i Polityki Spol.

-Rzecznik Praw Dziecka

-Organizacja non-profit "Save the Children"

-Zastępca Prokuratora-Sosnowiec-Polnoc

w sprawie oświadczenia do wyroku P.Bednarza,

wydanego w trybie nakazowym bez procesu Sadowego

-Posłów i senatorów-Kancelaria Sejmu

-Ministra Sprawiedliwosci-Z.Ziobry

------

My spoleczenstwo polskie zadamy:

-------

1.Zadamy uniewinnienia Pawła Bednarza

2.Mowimy STOP!! handlu polskimi dziećmi

3.Zadamy aby Sady,rozpatrujące sprawy o adopcje zagraniczne polskich dzieci,kierowały się dobrem dziecka w myśl Karty Praw Dziecka

Polskie dzieci z Domów Dziecka,są rozdzielane ze swoim rodzeństwem,odrywane od korzeni,od wszystkiego co znały i kochały!Pomimo,ze nie wychowują się w rodzinach,to jednak są we własnej Ojczyźnie,posługują się znanym im jez.polskim,maja tu krewnych,to wszystko zapewnia im poczucie bezpieczeństwa!Juz samo wywiezienie ich do obcego kraju,jest dla nich dramatyczna trauma,która pozostawia na ich psychice ślad do końca zycia!

Jednak najbardziej przerazajace jest to,ze na 100% dzieci oddanych do zagranicznej adopcji,ponad 35% z nich ginie bez śladu!!Niewiadomo jakie są ich dalsze losy,niewiadomo czy nadal żyją,są przypadki gdzie trafiają prosto w rece pedofilów!

https://m.youtube.com/watch?v=UvWzo_8AMrk

Miedzynarodowe Ośrodki Adopcyjne nie kontrolują w żaden sposób rodzin adopcyjnych,a o przestępstwach dokonanych na naszych dzieciach,dowiadują się dopiero wtedy,kiedy sprawa zostanie nagłośniona!Podam przykład dwóch siostrzyczek 5 i 7 letniej,które trafiły do pedofili w USA,były gwałcone,znęcano się nad nimi,dopiero kiedy jedna z nich trafiła do Szpitala,gdzie ledwo uratowano jej zycie,a Ambasada Ameryk.postawila zarzut Ośrodkowi Adopcyjnemu z Polski,dopiero wtedy nasze Instytucje próbowały interweniować!

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/541011,pajeczyna-groznych-powiazan-oplotla-polskie-dzieci.html.amp

 

Jak to nazwać?..To jest poprostu handel dziećmi!!

Polskie rodziny,których jest wiele,które chcą adoptować dziecko,czekają na zakończenie procesu adopcyjnego,całymi latami,podczas gdy adopcje zagraniczne są przeprowadzane w ciągu kilku tygodni!!Dlaczego tak się dzieje??..dlatego,ze Instytucje,które zamiast chronić dzieci,traktują takie adopcje jak "transakcje finansowe" z których czerpia korzyści materialne!!

Korupcja i tuszowanie procederu handlu dziećmi,przez polskie Sady,objęła swym zasięgiem cały kraj,zaczynajac od Ośrodków Adopcyjnych,poprzez Sady,aż do polityków!!

Pawel Bednarz przedstawił wiarygodne i twarde dowody na to,ze handel dziećmi kwitnie,a za tym procederem stoją wysoko postawieni urzędnicy!

Wiec pytamy,dlaczego przed Sądem,nie stoją w/w Instytucje ,tylko P.Bednarz,który ujawnił ,na ile zostaje wycenione polskie dziecko???

Sad ma reprezentować Prawo!..wydawać sprawiedliwe wyroki wobec winnych,a nie wobec ludzi,którzy glosno mówią prawdę!!

Wiedza na temat handlu dziećmi,jest doskonale znana,tak wśród posłów,senatorów,polskim rządzie,w Sadach itd.,jednak nikt nie interesuje się dramatem tych niewinnych bezradnych dzieci!

Zwracam się do Wszystkich ,jak do Ludzi,którzy maja własne dzieci,sumienie i empatię-Pomyślcie,ze tak może stać się z Twoim dzieckiem!!..Pomóżmy tym,którzy sami nie dają rady się obronic...Pomóżmy P.Bednarzowi w jego samotnej walce o polskie Dzieci!Nie krzywdzimy jeszcze bardziej tych,których już tak okrutnie skrzywdziło zycie,odbierając im Rodziny!!

Pawel Bednarz oraz jego Fundacja,walczy o zatrzymanie handlu dziećmi pod "przykrywka"adopcji zagranicznych!

Robi to w obronie tych,którzy sami nie potrafia się bronic!

Wedlug Konwencji o prawach dziecka(Convention on The Rights of The Child)-przyjętej przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 20.11.1989r,która obejmuje wszystkie Panstwa świata,pierwszym i najważniejszym punktem jest "Zasada dobra dziecka"

Prawo cywilne Karty Dziecka w pkt.2 mówi o:

-prawo do tożsamości (imię,nazwisko i obywatelstwo)

-prawo do wolności mysli,sumienia i wyznania

Natomiast w "Protokołach dodatkowych"-przyjętych 25.05.2000r,w pkt.2-w sprawie handlu dziećmi obowiązującym od 18.01.2002r

Co równocześnie daje dzieciom lub ich przedstawicielom(w tym przypadku P.Bednarz) przeznaczonym do adopcji zagranicznej,prawo odmowy na taka adopcje.

Jesli dziecko utożsamia się z Państwem w którym się urodziło,każdy Sąd musi to prawo uszanować!

Jednoczesnie,jeżeli istnieje choćby najmniejsza obawa,ze taka adopcja jest powiązana z handlem dziećmi,Sąd powinien odrzucić zgodę na taka adopcje!

W innym przypadku,istnieje podejrzenie,ze Instytucja Adopcyjna oraz Sąd ,biorą udział w procederze handlu dziećmi.

P.Bednarz stając w obronie dzieci,poprzez blokowanie adopcji,działa zgodnie z Konwencja Praw Dziecka

W tej sytuacji,my-polski narod,mamy pełne przesłanki sadzić,ze stanowisko Sadu wobec P.Bednarza jest stronnicze,a Orzeczenia wydane przez ten Sąd,łamie Kartę Praw Dziecka!

Zadamy zakończenia tego procederu wobec polskich dzieci i uniewinnienie człowieka,który jako jedyny kieruje się Dobrem Dzieci!

Mowimy tez kategoryczne STOP handlu dziećmi,ukrytym pod nazwa"adopcji zagranicznych"!

Jesli Państwo nie potrafi ochronić tych,którzy najbardziej potrzebują ochrony,my-narod,jesteśmy zobowiązani sami o nie walczyc!9180CC0E-745B-4E76-955D-76990A0D8C76.jpeg

 
Facebook