Zajęcia zdalne dla grupy ZALN3_GN w Styczniu 2023.

Od 19 marca 2020 r. aż do dziś mierzymy się z nową rzeczywistością studencką. Myśleliśmy, że wszystko wróci powoli do normy po pandemii, kiedy to 24 lutego 2022 nastąpiła inwazja Rosji na Ukrainę. Z pewnością spowodowała, że wielu z Nas przewartościowało życie.

Chcemy chronić zdrowie Nasze oraz najbliższych i staramy się doceniać każdą chwilę z Nimi. Próbujemy wykorzystać każdą możliwość na odwiedzenie domu rodzinnego. Pobyt na uczelni w czasie okołoświątecznym wiąże się z mniejszą możliwością uczestniczenia pełnią duszy w zgromadzeniu z bliskimi. A jak wiemy, to najważniejsze dla wszystkich w tych niepewnych czasach.

Ze względu na charakter tradycji okresu świąteczno-feryjnego dla Nas jako Polaków oraz jako zwyczajnych ludzi, którzy chcieliby zjednoczyć się ze swoimi rodzinami w podsumowaniu 12-stu miesięcy roku, który na zawsze wpłynął na Nasz naród, jako Studenci grupy ZALN3_GN Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, wnioskujemy o przeprowadzenie w formie zdalnej zajęć w dniach 1-31.01.2023.

Na przykładzie uczelni wyższych takich jak np.:Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Gdański wiemy, że rozwiązanie sytuacji w postaci zdalnych zajęć jest jak najbardziej możliwe.

Wytrwaliśmy każdy jako jednostka i jako Studenci w naprawdę wymagającym dla Gospodarki Naszego kraju roku. Wypracowaliśmy relacje rodzinne, które wymagają poświęcenia im większej ilości czasu, niż dotychczas, dlatego chcielibyśmy prosić Władze Uczelni o możliwość zmiany formy zajęć w podanych powyżej dniach.


Natalia Skrzypczak, WSB w Gdańsku    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Natalia Skrzypczak, WSB w Gdańsku będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...