Zwiększenie kursów linii 265

Zwaracamy się z prośbą do Urzędu Gminy Mogilny o zwiększenie kursów autobusu linii 265 (trasa Borek Fałęcki -Konary Pętla) w dni powszednie i w weekendy.

Linia ta od kilkunastu lat nie doczekała się  żadnych dodatkowych kursów a w dodatku kilka lat temu został zabrany popołudniowy kurs który był realizowany w soboty i święta.

Linia kursuje na rozkładzie z lat 90’ a od tego czasu nowych mieszkańców w Konarach, Lusinie i w Swoszowicach sporo przybyło. Obecna liczba kursów jest zdecydowanie za mała i autobus kursuje za rzadko. W dni powszednie autobus kursuje średnio co 90 minut a w weekendy średnio co ponad 130 minut.

 Pasażerowie z Konar i Lusiny którędy kursuje linia 265 mogą się poczuć traktowani gorzej ponieważ Gmina Mogilany już w październiku zwiększy ilość kursów na liniach 245, 255, 275 i 285 a jako jedyna linia 265 pozostanie bez wsparcia w postaci dodatkowych kursów. 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Twój Rejon do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook