Poprawa opieki okołoporodowej we Wrocławiu

Skontaktuj się z autorem petycji

Dziękujemy za niemal 2000 podpisów!

2019-09-11 06:38:59

Niniejszym kończymy zbieranie podpisów pod petycją "Poprawa opieki okołoporodowej we Wrocławiu". Serdecznie dziękujemy za tak liczne popracie i wszystkie głosy!

Dzisiaj (11.09) w Urzędzie Wojewódzkim a następnie 16.09 w Urzędzie Marszałkowskim przedstawimy obszerny raport ukazujący sytuację okoloporodową we Wrocławiu w oparciu o Państwa podspisy, komentarze oraz dane Fundacji Rodzić po ludzku. Mamy nadzieję na merytoryczne rozmowy o rozwązaniach. Będziemy na bieżąco informować o postępach działań na fanpage'ach na Facebooku - Planeta Poród https://www.facebook.com/planetaporod/ , Kim jest doula https://www.facebook.com/kimjestdoula/ oraz Oksytocyna - wsparcie okołoporodowe https://www.facebook.com/Oksytocyna-wsparcie-oko%C5%82oporodowe-259655801606821/

pozdrawiamy serdecznie!

Anna Kwiatek-Kucharska

Joanna Kozakiewicz


Anna Kwiatek-Kucharska, Joanna KozakiewiczUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.