Petycja w obronie terenów zielonych przy placu Inwalidów.

Skontaktuj się z autorem petycji

Podziękowanie za podpisanie petycji wraz z prośbą o głosowanie w Budżecie Obywatelskim

2019-10-01 14:05:56

Szanowni Państwo!

Bardzo dziękuje, za podpisanie petycji w obronie zieleni przy placu Inwalidów! Równie wielkie podziękowania należą się Państwu, którzy tak licznie uczestniczyli w proteście na placu Inwalidów w dniu 21 września. Państwa zaangażowanie oraz mnóstwo pomysłów na wsparcie akcji sprawiło, że nasze postulaty poparło już blisko 4 000 osób! Mamy też poparcie Rady Dzielnicy V Krowodrza, która podjęła uchwałę zbieżną z naszymi żądaniami.

Dzięki temu sprawą planowanej „rewitalizacji” placu Inwalidów zainteresowały się również media i politycy, więc widać, że nasz sprzeciw jest coraz bardziej zauważalny!  Już teraz możemy powiedzieć, że odzew jest ogromny z różnych środowisk, także PRESJA MA SENS!!!!

Aktualnie chcemy przekazać petycję władzom miasta i szukamy najlepszego rozwiązania żeby zachować zieleń a remont placu Inwalidów odbył się bez kosztownych i nieakceptowalnych ingerencji w jego aktualną formę - o postępach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jednocześnie ze względu na trwające głosowanie do Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa gorąco namawiam do głosowania na projekty ogólnomiejskie, które dotyczą bezpośrednio ochrony zieleni w najbliższej okolicy. Oto te projekty:

Nr 5 „Tak dla parku przy Karmelickiej”

Nr 7 „Młynówka Królewska - najdłuższy park w Polsce!

Nr 212 „Park Kleparski dla aktywnych!”

Aby głos był ważny należy zagłosować na 3 projekty ogólnomiejskie jak również na 3 projekty dzielnicowe. Głosowanie w formie elektronicznej na stronie www.budzet.krakow.pl jak i tradycyjnej (papierowe karty do głosowania) trwa do 7 pażdziernika br.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje za Państwa pomoc i zaangażowanie w ratowanie zieleni przy placu Inwalidów, mam nadzieję, że nasze starania okażą się skuteczne!  

Z wyrazami szacunku

Marcin Grega

fb@MojaKrowodrza


Marcin Grega, @MojaKrowodrzaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...