Wyremontujcie w końcu Śmiałą!

Skontaktuj się z autorem petycji

Śmiała zostanie wyremontowana!

2021-01-30 16:54:21

Szanowni Państwo,

Śmiała zostanie jednak wyremontowana, o czym zdecydował Zarząd dzielnicy. Odcinek między Zajączka a al. Wojska Polskiego – w przyszłym roku. Remont zniszczonej ulicy i jej otoczenia miał się odbyć jeszcze w 2018 r.
 
Dziękuję za ponad 100 głosów poparcia dla tej petycji – jak widać petycje mają sens. Inicjatywę wsparli wiceprzewodnicząca rady dzielnicy Jolanta Zjawińska, Stanisław Trzciński z Żoliborza Oficerskiego i Stowarzyszenie Żoliborzan, za co również dziękuję, i sprawa nabrała tempa.
 
W tym roku ma zostać wykonana dokumentacja projektowa pozostałego, niewyremotnowanego dotąd odcinka ul. Śmiałej (od al. Wojska Polskiego do Hauke-Bossaka), więc i na remont tego odcinka ulicy możemy w przyszłości liczyć.
 
Z pozdrowieniami
Adam Malik

MieszkańcyUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...