Kiedy Państwo nas nie chroni – swojej siostry będę bronić! Solidarnie z Zofią Nierodzińską!

Skontaktuj się z autorem petycji

Zakończenie petycji

2021-01-14 12:38:37

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszytskie 1111 podpisów. Zbieranie podpisów zostało zakończone. Petycję wydrukujemy i przekażemy prawnikowi, który dołączy ją do akt toczącej się sprawy. Solidarność naszą siłą! Do zobaczenia na ulicy!


Strajk Kobiet Poznań

Kiedy Państwo nas nie chroni - swojej siostry będę bronić

2021-01-14 12:30:12

Zebraliśmy już 1111 podpisów pod petycją. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom za zaangażowanie i wspierające komentarze. Petycję podpisały osoby z całej Polski, a także z Berlina, Londynu, Leeds, Aberdeen, Dottingen i innych miast europejskich. Wszyskie głosy są dla nas ogromnie ważne, pokazują naszą siłę i solidarność. Przed nami kolejny trudny rok oraz procesy sądowe. Są wśród nas osoby, które będą potrzebować wsparcia. Pozostańmy razem. Wspólnie wygramy z przemocą władzy!


Strajk Kobiet PoznańUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.