AKT WOLI NARODU

Skontaktuj się z autorem petycji

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory

2016-01-24 23:42Witam w Nowym Roku 2016.


Polecam tekst o migrantach.

W całości: http://iddd.de/pan.pdf

Pozdrawiam

Krzysztof Puzyna

Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem

2015-05-23 05:57

Centrum handlowe Mercado zbudowane na żydowskim cmentarzu w Hamburgu, a zakaz ekshumacji w Jedwabnem. Analiza wątku Jedwabne z debaty Duda - Komorowski w TVN 21 maja 2015 r.

http://idb.neon24.pl/post/122759,centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem

lub

http://idb.prawynurt.pl/polityka/centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem,2197.htm

lub

http://iddd.salon24.pl/650024,centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Pytanie o JEDWABNE do dr Andrzeja Dudy

2015-05-16 15:49

16 maja 2015. W sytuacji, gdy Polacy wielokrotnie już byli oszukani i reprezentowani przez skorumpowane osoby udające patriotów, trudno o motywację do głosowania za jednym z kandydatów.   Dla wielu niewierzących w kandydatów POPiS, szansą wyróżnienia lepszego kandydata i poparcia go swoim głosem w wyborach prezydenckich 2015, byłaby ocena Jego wiarygodności.   Proszę o odpowiedź jasną na TAK albo na NIE.   Czy, jako Prezydent RP wycofałby Pan przeprosiny wobec Żydów dane przez b. prez. Kwaśniewskiego i odnowione przez prez. Komorowskiego za rzekomą masakrę Żydów przez Polaków w Jedwabnem w dniu 10 lipca 1941 roku?    

Przykłady linków z wideo na YouTube z informacjami o Jedwabnem. Linki są aktywne np. w pliku pdf.

http://iddd.de/jedwabne.pdf

Niemcy manipulują stroną z dowodami zbrodni w JEDWABNEM | YouTube:  Prawda o Jedwabnem i o II W. Ś. - Wykład prof. I.C. Pogonowskiego | Fakty o Jedwabnem - Śp. profesor Jan Moor-Jankowski | Jedwabne - ostatni świadek 45984 | JEDWABNE - ŚWIADEK HISTORII | JEDWABNE - SZWINDEL - IPNu cz1 | Jedwabne - pytania i wątpliwości. Wykład Leszka Żebrowskiego

 


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Bojkot wyborów 2015 Policzmy się!

2015-05-08 23:34

Podaję dalej poniższe pomysły, gdyż wśród kandydatów na Prezydenta RP nie ma ani jednego, któremu można by zaufać. Żaden z nich nie ma zasług politycznych dla Polski.

Na B. Komorowskiego są liczne dowody zdrady żywotnych interesów Polski i jej obywateli.

Poważnych kandydatów na Prezydenta Dr Kornela Morawieckiego i Zdzisława Jankowskiego, media tak przykryły, że nikt o nich się nie dowiedział.

Ukrycie przez media Dr K. Morawieckiego i Z. Jankowskiego jest największym oszustwem wyborów 2015!

Tylko dla bojkotujących wybory prezydenckie 2015

Policzmy selfies na Tweeterze! pod #siepoliczymy

Dla oddających głosy polecam stronę siepoliczymy.pl

Z komentarza

http://www.petycjeonline.com/forum/40694/start/750#765

Zachęcam do udziału w akcji " Zrób selfie przy urnie wyborczej" i proszę podaj dalej to info:

( chodzi o wyrażenie protestu i budowanie jedności narodowej)

https://www.facebook.com/events/1629606560619990/

http://wyborydemokratyczne.blogspot.com/


Krzysztof Puzyna

Komentarze (3)

Adres na FB

2015-04-16 15:17

Mamy wreszcie adres na Facebooku!

https://www.facebook.com/aktwolinarodu


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Wielkanoc

2015-04-04 01:33


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

O Boże, dlaczegoś nas opuścił? 15 grzechów Kurii i droga krzyżowa wyborców.

2015-04-03 02:37

2 kwietnia 2015 r., Krzysztof Puzyna

Artykuł w formacie PDF:

http://iddd.de/droga2015.pdf

Strona w Internecie

http://idb.prawynurt.pl/polityka/o-boze-dlaczegos-nas-opusci-15-grzechow-kurii-i-droga-krzyzowa-wyborcow,2144.htm


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Najlepszy z kandydatów.

2015-03-24 15:20

Krzysztof Puzyna, 24 marca 2015

Celem tego tekstu jest życzenie by kluczowe stanowisko w Polsce, było zajęte przez człowieka, który nie oszuka swoich wyborców. Gdzie się oszukuje, głównym problemem staje się zaufanie do kandydata. Czy można zaufać kandydatowi, który nie ma żadnych dowodów walki o suwerenną Polskę, a zaistniał przy pomocy milionów złotych wydanych na jego propagandę w mass mediach i w Internecie? Taki może grać najlepszą, patriotyczną rolę swojego życia, może śpiewać najpiękniejszą piosenkę, może obiecywać każdemu kieszenie pełne złota, ale każdy, oprócz ciemnogrodu zdaje sobie sprawę, że są to popisy związane z pełzaniem do władzy, a nie z prawdziwym dążeniem do polepszenia losu Polaków.

Także ciemnogród powinien się zastanowić, czy tu chodzi o wiarę w Boga, wiarę w kościół, czy o wiedzę dotyczącą przewidywalnego postępowania i wiarygodności kandydata, o dowody jego zasług dla Polski, pozwalających zaufać, że w dalszym ciągu będzie działać na rzecz Polski i Polaków?

W sytuacji, gdy polskim wyborcom wielokrotnie w oszukanych wyborach podstawiono marionetki, udające patriotycznych Polaków, czy tym razem wyborcy potrafią wyłuskać odpowiedniego ich przedstawiciela, zasługującego na najwyższe stanowisko? Nawet organizacja kontroli wyborów, wydaje się mieć za zadanie wprowadzenie na stanowisko Prezydenta RP dalszego przedstawiciela interesów US-Izraela. Hasbara- syjonistyczna propaganda namnożyła w tym celu swoich kandydatów - by Polacy wyjścia nie mieli.

Przypadkiem najgłośniejszym w tych wyborach, jest ożeniony z Żydówką Andrzej Duda. Trzeba jasno powiedzieć! Żydówki wychodzą za mąż tylko za Żydów, tak wiem.  

Andrzej Duda powinien spuścić spodnie.

Nie ma się, co obrażać, reguły pojedynku bokserskiego np. z aktualnym Prezydentem Bronisławem Komorowskim, wprowadziła wspomagająca Dudę medialnie Hasbara. Obowiązują reguły zawodów sportowych i współzawodnictwa w piękności:

- kandydat ma być młody, elegancki

- powinien umieć jeździć na nartach,

 -mieć opanowaną technikę przemówień i nie czytać z kartki (każdy prawnik uczy się wolnej mowy),

-pomagać przytomnie poszkodowanym i potrzebującym-, (gdy jego śp. szef Prezydent Lech Kaczyński odlatywał do Smoleńska to podsekretarz stanu A. Duda wysypiał się w Krakowie.)

Dlatego Andrzej Duda powinien wg reguł sportowych dać się zbadać na niedozwolony doping, (czyli kontakty z najniebezpieczniejszą mafią na świecie- tą syjonistyczną). Syjonizm polega na wzajemnym zaufaniu i bezwzględnym poparciu wśród Żydów działających na rzecz ich wspólnego państwa Izrael. Siatka żydowskich inwestorów, naukowców, artystów, handlarzy, producentów, lekarzy z różnych miejsc na świecie, popierając się wzajemnie, kreuje bezustannie nowe pseudo-osobistości i narzuca je lokalnym społecznościom. Tak jest i w Polsce. Pod nazwą Solidarności syjoniści ukształtowali trwałą siatkę władzy.

Gdy czytam zdanie blogerki z talentem do ćwierkania, ninanonimowa: "Wszyscy Żydzi, jakich znam, są bogobojnymi katolikami!! Udawanie NIC NIE KOSZTUJE, a przynosi same korzyści." to przychodzi mi do głowy, że w ten sposób syjonistyczna propaganda - Hasbara, wylansowała multimedialnie kandydata na Prezydenta RP dr Andrzeja Dudę.

Który kandydat jest, więc najlepszy na najwyższe stanowisko w Polsce?

Wg mnie taki kandydat, który potrafi udowodnić, że działał, walczył o dobro Ojczyzny na długo przed aktualną kampanią wyborczą i można mu zaufać.

Wczoraj rozmawiałem z Polakami z Wrocławia i z Gdańska. Starsi ludzie byli przekonani, że Kornel Morawiecki (ur. 1941), ma więcej niż 80 lat i poza tym nie kandyduje. Byli to ludzie informujący się w mass mediach głównie przez państwowe kanały telewizyjne oraz Radio Maryja i Telewizję Trwam.

Wg mojego przekonania obowiązkiem mediów jest podanie wszystkich kandydatur do wiadomości publicznej. Kandydaci nieżydowscy, są przez mass media pomijani lub ośmieszani (kulturysta-goryl bez matury, stojący na bramce dyskoteki). Dalszą ciekawą sprawą jest wpajanie Polakom- takie jest ogólne przekonanie, że stanowisko Prezydenta musi zajmować energiczny, młody, zdrowy człowiek. A przecież to są podstawowe kryteria stawiane sportowcom oraz poborowym do wojska…

Pytam się, komu potrzeba na kluczowym stanowisku, marionetki, politycznego zera, bez własnego zdania, oślizłego jak węgorz, bez własnej moralności? Oczywiście koncernom, korporacjom, ustawiających sobie polskie ustawy dla własnych biznesów. Mając na stanowisku marionetkę zatwierdzającą ich ustawy bez zmrużenia oka, międzynarodowa lichwa, będzie dalej rządzić Polską.

Także w tych wyborach większość kandydatów na Prezydenta reprezentuje syjonistyczne interesy. Dlatego nie byłem zdziwiony, gdy na spotkanie dyskusyjne kandydatów na Prezydenta 22 marca zorganizowane przez stowarzyszenie Oburzeni oraz Podziemna TV nie przyszli kandydaci muszący się obawiać odpowiedzi na pytanie: Czy jest Pan Żydem?

Blogerka ninanonimowa pisze: "Żydostwo namnożyło kandydatów, aby ten polski nie miał szans na zaistnienie."

Ten fakt powinien uwzględnić każdy wyborca.

Obojętnie, czy obywatele polscy powiązani z interesami Izraela, czują się Polakami, polityka syjonistyczna, najwyższego szczebla popierała i będzie popierać przede wszystkim interesy niepolskie, szkodzące Polsce i Polakom. Kluczowe pozycje obsadzone przez Żydów w Polsce są furtką syjonistycznego wpływu. Dlatego dla świadomego Polaka odpadają kandydaci z partii będących pod wpływem rosyjskim, niemieckim, USA czy Hasbary: SLD, PSL, PO i PiS. 

By uratować ziemie polskie przed wyprzedażą obcokrajowcom, by uratować wody dla rolnictwa i wody pitne, by zachować szansę na odnowę Polski trzeba inicjacji zmian.

Pierwszym krokiem obudzonego społeczeństwa mógłby być świadomy wybór na stanowisko Prezydenta Polski uczciwego, zasłużonego Polaka.

Trzeba przy tym odciąć się od obiecanek przedwyborczych, sztucznych tworów Hasbary- Bronisława Komorowskiego, Andrzeja Dudy, Janusza Korwina-Mikke, czy dalszych, a zacząć szukać ludzi zasłużonych dla Polski przed wyborami.

To nie jest łatwe przy medialnej blokadzie. Pomocnym staje się jeszcze nieocenzurowany Internet. Polecam posłuchać widea z wypowiedziami Zdzisława Jankowskiego: Polska Ziemia dla Polaków!

Drugim równorzędnym, zasłużonym kandydatem jest Kornel Morawiecki

By przekreślić plany US-Izraela- notabene realizowane analogicznie jak w Kijowie, przez CIA, tym razem z ambasady USA w Warszawie, trzeba natychmiast podpisać poparcie, lub zbierać podpisy jednemu, z powyższych kandydatów na Prezydenta RP.

Ci ludzie nie mają milionów Hasbary na medialną propagandę, trzeba im pomóc i natychmiast zacząć działać!

Na spotkaniu 22 marca, każdy z nich miał ciekawe wypowiedzi. Każdy z nich- Jankowski, a także Morawiecki jest w swoich wypowiedziach i zasługach dla Polski niesprzeczny. W przeciwieństwie do innych kandydatów. Np. Były podsekretarz Andrzej Duda- gdy jego szef, śp. Lech Kaczyński spadał do lasku w Smoleńsku to Duda spał w Krakowie. Taki Andrzej Duda urodził się dopiero w kampanii wyborczej 2015. Urodził się w łonie Hasbary, posmarowanym grubą warstwą milionów złotych.

Mamy, więc wybór pomiędzy Morawieckim i Jankowskim, dwoma ludźmi spełniającymi kryteria najwyższego stanowiska w Polsce. Osobiście wspieram dr Kornela Morawieckiego.

Tu jego życiorys:

http://prezydentwolnosci.pl

lub tu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki

Tu apel Kornela Morawieckiego

 https://youtu.be/xCfNlzQuGk8

 

Dr Kornel Morawiecki ma więcej zasług politycznych dla Polski niż Prezydent Bronisław Komorowski szkód na swoim koncie.

Wybierz wyborco zaufanie, a nie wiarę w obiecanki wyborcze, czy gwarantowane szkody!

Zaufaj Kornelowi Morawieckiemu lub Zdzisławowi Jankowskiemu!

mgr inż. Krzysztof Puzyna

Polecane artykuły i filmy

1.       Zamienił stryjek siekierkę na kijek, czyli Duda prezydentem

2.       -ten Pan, Pani jest ŻYDEM

3.       Polska Ziemia dla Polaków! Zdzisław Jankowski,Forum Rolnicze Poznań 12 marca 2012 roku

4.       Alicja Adwent wspomnienia o Filipie Adwencie

Musimy bronić polskiej ziemi przede wszystkim przed Polakami, którzy ją sprzedają.

5.       Kali Kali kupi ziemia w Polska

6.      Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 3109)

7.       Protest rolników 19. 02

8.      http://www.aferyprawa.eu/Platne/LISTA-OSOB-POCHODZENIA-ZYDOWSKIEGO-SPRAWUJACE-INTRATNE-FUNKCJE-WE-WLADZACH-RP-330

W Hamburgu, 24 marca 2015 roku

Krzysztof Puzyna,

AKT WOLI NARODU,

http://www.petycjeonline.com/akt


Krzysztof Puzyna

Komentarze (1)

Bogurodzica - Hymn Zwycięskiego Narodu Polskiego.

2015-03-16 03:46

Bogurodzica - Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego:

https://youtu.be/NrhHjoyaHdo

Bogurodzica (/Bogarodzica) powstała między X a XII wiekiem. Autor nie jest znany. Był to hymn Wielkiej Polski. Gdyby to by był nasz hymn Narodu Polskiego, jak dawniej.. lub ROTA

 

 

Bogurodzica dziewica, Bogiem sławiena Maryja,

U twego syna Gospodzina matko zwololena, Maryja!

Zyszczy nam, spuści nam.

Kyrieleleison.

Twego syna Krciciela zbożny czas,

Usłysz głosy, napełni myśli człowiecze.

Słysz modlitwę, jenże cię prosimy.

O o, dać raczy, jegoż prosimy:

Daj na świecie zbożny pobyt,

Po żywocie rajski przebyt.

Kyrieleleison.

Narodził się nas dla syn boży.

W to wierzy, człowiecze zbożny,

Iż przez trud Bog swoj lud

Odjął diabłu strożą.

Przydał nam zdrowia wiecznego,

Starostę skował pkielnego,

Śmierć podjął, wspomionął

Człowieka pirwego.

Jenże trudy cirpiał bezmiernie,

Jeszczeć był nie przyśpiał zawiernie,

Aliż sam Bog zmartwychwstał.

Adamie, ty boży kmieciu,

Ty siedzisz u Boga <w> wiecu,

Donieś nas swe dzieci,

Gdzież krolują anjeli.

Tam radość, tam miłość, tam widzenie Tworca

Anjelskie bez końca,

Tuć się nam wzjawiło diable potępienie.

Ni śrzebrem, ni złotem nas diabłu odkupił,

Swą mocą zastąpił.

Ciebie dla, człowiecze, dał Bog przekłoć sobie

Bok, ręce, nodze obie,

Krew świętą swą z boku na zbawienie tobie.

Wierzże w to, człowiecze, iż Jezu Kryst prawy

Cirpiał za nas rany,

Swą świętą krew przelał za nas krześcijany.

O duszy o grzesznej sam Bog pieczą ima,

Diabłu ją odejma,

Gdzież to sam przebywa, tu ją k sobie przyjma.

Już nam czas, godzina, grzechow się kajaci,

Bogu chwałę daci,

Ze wszemi siłami Boga miłowaci.

Maryja dziewica, prosi syna twego,

Krola niebieskiego,

Aby nas uchował ode wszego złego.

Wszytcy święci, proście,

Nas grzeszne wspomożcie,

Bysmy z wami byli,

Jezu Krysta chwalili.

Tegoż nas domieści, Jezu Chryste miły,

Bysmy z tobą byli,

Gdzie się nam radują już niebieskie siły.

Amen, amen, amen, amen, amen, amen,

Amen, tako Bog daj,

Bysmy poszli wszytcy w raj,

Gdzież krolują anjeli


Krzysztof Puzyna

Twitter

2015-01-17 14:51

Uwaga, jestem aktywny na Twitterze: https://twitter.com/aktwolinarodu/

Proponuję dla osób aktywnych na TT, które podpisały AWN, używanie logo AWN i może też nazwy z dopiskiem kolejnego wolnego numeru np. AKT WOLI NARODU 5, AKT WOLI NARODU 110 itd.


Krzysztof Puzyna

Wybory przejrzyste, sprawdzalne i szybkie.

2015-01-13 04:39

Ze strony http://www.ted.com/talks/david_bismark_e_voting_without_fraud

Omówiona w filmie propozycja, formułuje warunki dla transparentnego, szybkiego i sprawdzalnego systemu wyborczego. Taka dyskusja jest dla AKTU WOLI NARODU i systemu Demokracji Kulistej b. ważna!

Dlatego wstawiam ten film też na Youtube z polskimi podpisami.

http://youtu.be/7yrczgB0LVk

Tekst wideo z tłumaczeniem po polsku:

0:12 Tak więc jest kilka rzeczy, które jednoczą nas tak jak wybory. Bierzemy udział w wyborach, głosujemy w wyborach, obserwujemy wybory. Nasze demokracje zależą od wyborów. Wszyscy rozumiemy dlaczego mamy wybory, i wszyscy wychodzimy z domu w tym samym dniu, aby oddać głos. Doceniamy okazję by wyrazić własne zdanie, by mieć wpływ na przyszłość kraju. Podstawową ideą jest to, że politykom dane są mandaty, by mówić naszym głosem, by podejmować w naszym imieniu decyzje, które dotkną nas wszystkich. Bez tych mandatów, byliby skorumpowani.

0:52 Niestety, władza korumpuje i dlatego ludzie zrobią różne rzeczy by dojść i pozostać przy władzy wliczając w to wpływanie na wynik wyborów. Widzicie, nawet jeśli sama idea wyborów jest idealna przeprowadzenie wyborów w całym kraju jest dużym przedsięwzięciem, a takie są niechlujne. Kiedykolwiek są wybory zdaje się, że coś poszło źle, ktoś próbuje oszukiwać, lub coś idzie na opak -- znika urna wyborcza, głosy się walają.

1:29 Aby upewnić się, że jak najmniej rzeczy pójdzie nie po myśli istnieją różne procedury. Na przykład, przychodzisz do punktu wyborczego i jesteś proszony o dowód osobisty zanim zostanie wręczona Ci karta wyborcza i proszą Cię o udanie się do budki wyborczej celem oddania głosu. Kiedy już z niej wyjdziesz, wrzucasz swój głos do urny gdzie miesza się z innymi głosami tak że nikt nie wie jak głosowałeś.

1:57 Chciałbym byśmy przez chwilę pomyśleli o tym co dzieje się po tym jak wrzucisz swój głos do urny. Większość ludzi wraca do domu pewni, że ich głos zostanie policzony, ponieważ wierzą, że system wyborczy działa. Wierzą, że osoby pracujące przy wyborach i obserwatorzy dobrze wykonują swoją pracę. Urny wyborcze transportuje się by je przeliczyć. Zostają odpieczętowane, głosy wysypują się i są ręcznie liczone. Większość z nas musi ufać, że z naszym głosem wszystko pójdzie dobrze, wszyscy musimy wierzyć, że tak się stanie ze wszystkimi głosami podczas wyborów. Musimy więc ufać wielu osobom. Musimy ufać wielu procedurom. I czasami musimy nawet ufać komputerom. Wyobraźcie sobie setki milionów wyborców oddających setki miliony głosów, które muszą zostać poprawnie policzone i wszystkie rzeczy, które mogą pójść źle, o których przeczytacie w nagłówkach gazet. I nie możecie nic uczynić, tylko czuć się wyczerpani samą myślą jak lepiej przeprowadzić wybory.

3:14 Cóż, w obliczu tych wszystkich negatywnych nagłówków, naukowcy uczynili krok wstecz, i zastanowili się jak inaczej można przeprowadzić wybory. Cofnęli się, i spojrzeli na większy obraz. A wygląda on następująco: wybory powinny być sprawdzalne. Wyborcy powinni być w stanie sprawdzić czy ich głosy zostały poprawnie policzone, bez naruszania tajemnicy wyborczej, która jest niezwykle ważna. I to jest ta trudna część planu. Jak można uczynić system wyborczy całkowicie sprawdzalnym zachowując jednocześnie głosy w absolutnej tajemnicy?

3:52 Cóż, pomysł na który wpadliśmy wykorzystuje komputery, ale nie polega na nich. A tajemnica jest w formularzu do głosowania. Jeśli przyjrzycie im się dokładniej zauważycie, że lista kandydatów jest na każdej w innym porządku. Co oznacza, że jeśli oznaczycie swój wybór na jednej z nich i następnie usuniecie listę kandydatów nie będe w stanie stwierdzić z tego co pozostało, na kogo oddaliście swój głos. A na każdym formularzu jest zaszyfrowana wartość w postaci 2D kodu kreskowego po prawej stronie. Zachodzi tutaj skomplikowana kryptografia, ale to co nie jest skomplikowane to głosowanie za pomocą jednego z tych formularzy. Możemy więc pozwolić komputerom, by zajęły się tą skomplikowaną kryptografią za nas a później zweryfikować to za pomocą papieru.

4:40 W taki sposób się głosuje. Losowo wybierasz formularz do głosowania, udajesz się do budki wyborczej, zaznaczasz swój wybór, i oddzierasz wzdłuż perforacji. I rozdzierasz na strzępy listę kandydatów. A część, która pozostała, ta z twoim zaznaczeniem, to twój zaszyfrowany głos. I pozwalasz pracownikowi stacji wyborczej zeskanować twój zaszyfrowany głos. A ponieważ jest zaszyfrowany, może być zgłoszony, przechowywany i policzony centralnie i wyświetlony na stronie, żeby każdy mógł go zobaczyć, włączając Ciebie. Zabierasz swój zaszyfrowany głos do domu jako potwierdzenie. I po zakończeniu wyborów, możesz sprawdzić czy Twój głos został policzony poprzez porównanie swojego potwierdzenia z głosem na stronie. I pamiętaj, głos jest zaszyfrowany od momentu, gdy opuszczasz budkę więc, jeśli pracownik punktu wyborczego będzie chciał sprawdzić jak głosowałeś nie będzie w stanie tego uczynić. Jeśli rząd będzie chciał sprawdzić jak głosowałeś, również nie będą w stanie. Żaden hacker nie będzie mógł się włamać by sprawdzić jak głosowałeś. Żaden hacker nie będzie mógł się włamać i zmienić Twójego głosu ponieważ, nie będzie on pasował do Twojego potwierdzenia. Głosy nie mogą znikać, ponieważ nie będziesz w stanie znaleźć swojego.

6:07 Ale czar wyborów nie kończy się tutaj. Chcielibyśmy uczynić cały proces tak przejrzystym, żeby media i obserwatorzy międzynarodowi i ktokolwiek inny kto zechce mógł ściągnąć dane wyborcze by samemu przeliczyć głosy. Mogą sprawdzić, że głosy zostały poprawnie policzone. Mogą sprawdzić, że ogłoszone wyniki wyborów są poprawne. I są to wybory od ludzi, dla ludzi, więc następny krok dla naszych demokracji to przejrzyste i sprawdzalne wybory.

6:43 Dziękuję.

6:45 (Oklaski)

Dalsze nowoczesne systemy do głosowania

http://heliosvoting.org/

http://e2d-international.org/forum/viewtopic.php?f=85&t=153


Krzysztof Puzyna

Komentarze (2)

Komentarz AWN do artykułu: Podkaminer: Żyjemy na kredyt

2015-01-12 18:15

Artykuł jest tu: Nie możemy przeżyć, że Gierek zadłużył Polskę na 30 miliardów dolarów, a przecież III RP dobiła już do 400 miliardów.

AKT WOLI NARODU

Po r. 1988 wyniki wyborów w Polsce były fałszowane. Zawarte umowy i pobrane kredyty są nieważne. Polskę zadłużyli fałszerze, bez obywatelskiej autoryzacji i oficjalnej zgody większości obywateli. Kluczowymi słowami dla losów podbitych przez kapitalizm krajów są KORUPCJA i SPEKULACJA.

Ani Polska nie była własnością tych nielegalnych reprezentantów, ani nie mieli oni prawa mieć z tych sprzedaży nieswojego korzyści. Dlatego trzeba wszystko, co zajęli, wyłudzili, ukradli, sfałszowali z powrotem znacjonalizować!. Aktualne protesty w sprawie zmian punktualnych jak np. w sprawie referendów, GMO, łupków, energii jądrowej, szczepionek, ustawy ochrony zwierząt doświadczalnych itd., odbywają się na zasadach apelów, błagania lub rozpaczy.

Aby głos obywatela miał wagę polityczną, trzeba zmienić system. Skierowaną przeciwko mieszkańcom, dywersyjną działalność światowych, (czyli amerykańskich i niemieckich) koncernów w Polsce można ograniczyć tylko wtedy, gdy się kontroluje główną metodę działania korporacji - gdy się panuje nad KORUPCJĄ.

Żądanie referendów, GMO, TTIP i CETA, elektroskażenia, skażenia promieniotwórcze, budowa elektrowni jądrowych, w perspektywie trucie i niszczenie wody pitnej z okazji produkcji gazu z łupków i wpuszczania do wód substancji uspokajających -bromopochodnych i fluoru, wykup polskich ziem, stacji nasiennych, przymusowe szczepienia dzieci, itd., itp. tu modlitwy, zebrania, manifestacje, protesty nie pomagają - gdyż trzeba zmienić nie tylko władzę, ale i istniejący dla korupcji system "legalnie wybranych" przedstawicieli.

System parlamentarny, "przedstawicielski" jest systemem żyjącym z korupcji i dla korupcji z JOW i bez JOW.

Zmieńmy system, a wszystko będzie lepiej!

Proponuję system DEMOKRACJI KULISTEJ (każdy jest w tej samej odległości od centrum władzy politycznej). Pierwszym krokiem do takiej prawdziwej zmiany powinna być ZGODA OBYWATELI NA WYSTĄPIENIE Z UNII EUROPEJSKIEJ, patrz http://www.petycjeonline.com/akt


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Komentarz do protestu z 10.01.2015 przeciwko ustawie GMO.

2015-01-12 03:55

Aby głos obywatela nie był głosem rozpaczy, ale miał wagę polityczną, trzeba zmienić system. Skierowaną przeciwko mieszkańcom dywersyjną działalność światowych, (czyli amerykańskich i niemieckich) koncernów w Polsce można ograniczyć tylko wtedy, gdy się kontroluje główną metodę działania korporacji - gdy się panuje nad KORUPCJĄ.

GMO, TTIP i CETA, elektroskażenia, skażenia promieniotwórcze, budowa elektrowni jądrowych, w perspektywie trucie i niszczenie  wody pitnej z okazji produkcji gazu z łupków i wpuszczania do wód substancji bromopochodnych i fluoru, wykup polskich ziem, stacji nasiennych, przymusowe szczepienia dzieci, itd., itp. tu modlitwy, zebrania, manifestacje, protesty nie pomagają - gdyż trzeba zmienić nie tylko władzę, ale i istniejący dla korupcji system "legalnie wybranych" przedstawicieli. System parlamentarny jest systemem żyjącym z korupcji i dla korupcji.

Zmieńmy system, a wszystko będzie lepiej!

Proponuję system DEMOKRACJI KULISTEJ (każdy jest w tej samej odległości od centrum władzy politycznej). Pierwszym krokiem do takiej prawdziwej zmiany powinna być ZGODA OBYWATELI NA WYSTĄPIENIE Z UNII EUROPEJSKIEJ, patrz

http://www.petycjeonline.com/akt

http://youtu.be/MRtLXByZxes?list=UUb6Qs3PMgpN9Qh-kwIF3Duw


Krzysztof Puzyna

Komentarze (1)

Odnotowujemy: Kaczyński się obudził

2015-01-09 02:18

 

 

Lepiej późno niż wcale: Kaczyński się obudził.

"Proces liczenia głosów, proces wyborczy to jest samo centrum demokracji, demokracja to wybory" (..)  Jeżeli wybory nie są pewne, jeżeli chodzi o ich uczciwość, to cały ten mechanizm traci swój sens. (4:26) Ludzie przestają być obywatelami stają się poddanymi, powiedzmy bliżej nieokreślonych sił, bo często to co widzimy na zewnątrz jest tylko pozorem, którym tak na prawdę rządzą, można też użyć określenia panują w kraju. Nie możemy się na to zgodzić to jest sprzeczne z naszymi interesami i z naszą godnością."


wywiad w Radiu Maryja 4:09

Pytany o podsumowanie 2014 roku, Kaczyński nie krył sceptycyzmu:

"Mam nadzieję, że historia ten sąd skoryguje, ale można się obawiać, że to był rok fatalny, przełomowy w złym tego słowa znaczeniu. Przedtem różnie ocenialiśmy wybory, ale przeświadczenia o sfałszowaniu wyborów nie było. Sam nie miałem takiego przeświadczenia, dziś takie mam. To jest instytucja centralna dla demokracji - nie ma demokracji bez uczciwych wyborów. To było wydarzenie bardzo, bardzo niedobre, które - mam nadzieję - było tylko incydentem. Gdyby tak nie było, to oznaczałoby to wejście w dużo gorszą epokę. Rok 2014 przyniósł także wiele innych wydarzeń, pokazujących, że nasza demokracja działa fatalnie."


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Wystąpienie z Unii Europejskiej

2015-01-08 23:52

Partie austriackie:  Bündnis Neutrales Freies Österreich i EU-Austrittspartei złożyły 8 stycznia br. podanie o wystąpienie z Unii Europejskiej. Teraz mają tydzień czasu na zebranie 100 tysięcy podpisów by austriacki parlament raczył się zająć ich podaniem:

Niech Rada Krajowa zdecyduje zgodnie z konstytucją głosowanie narodowe o wyjściu Republiki Austriackiej z Unii Europejskiej.

"Der Nationalrat möge den Austritt der Republik Österreich aus der Europäischen Union mit Bundesverfassungsgesetz, welches einer Volksabstimmung zu unterziehen ist, beschließen."

http://de.wikinews.org/wiki/%C3%96sterreichisches_Volksbegehren_fordert_Austritt_aus_der_EU


Krzysztof Puzyna

Komentarze (1)

Polska buduje cywilizację wojny

2015-01-02 02:32

Poniższy tekst polecam, gdyż napisany jest w nastawieniu popatrzeć prawdzie w oczy i o niej napisać. Idealnie pasuje do moich życzeń dla sygnatariuszy AWN: świadomego, bez kompleksów i strachu podchodzenia do rzeczywistości. Z własnego doświadczenia:  gdy czując podmuch lecącej pięści, zamkniesz oczy to wyląduje ona na Twojej twarzy.

Polska buduje cywilizację wojny

prof. Anna Raźny

31 grudnia 2014 | Formacyjne Sprawy międzynarodowe

W świadomości Polaków sama nazwa NATO, podobnie jak transatlantyckiej opcji politycznej nabrała znaczenia słów-kluczy o charakterze wręcz magicznym, zaś amerykańskie koneksje stały się powodem do chluby w biografiach elity nie tylko politycznej, ale również intelektualnej i artystycznej.

W momencie upadku PRL społeczeństwo polskie było przekonane, że takie inwazje Polski jak najazd na Czechosłowację w 1968 roku z wojskami Układu Warszawskiego w ramach tzw.   bratniej pomocy został wprawdzie na nas wymuszony,  jednak był i pozostanie powodem do wstydu. Polacy byli przekonani, że był to precedens, który w nowej rzeczywistości nigdy się już nie powtórzy. I choć była to jedyna tego typu operacja wojskowa Układu Warszawskiego, która przyniosła śmierć około dwustu osób, zadecydowała o negatywnej jego konotacji i negatywnej roli w historii stanowiących go państw członkowskich. 

Nasze społeczeństwo, oczekujące od lat upadku komunizmu, przyjęło Rozpad Układu Warszawskiego - noszącego oficjalną nazwę Układu o Przyjaźni, Współpracy i Pomocy Wzajemnej - z ulgą, radością i nadzieją, że Polska nie będzie więcej musiała uczestniczyć w żadnej inwazji na jakikolwiek kraj. Polacy dumnie zwrócili się ku Zachodowi, bo przecież bez rozlewu krwi wydostali się spod sowieckiej okupacji – jak nazwali postsolidarnościowi politycy i historycy IPN  zależność PRL od ZSRR.

Wychodzili z imperium zła,  jakim był Związek Radziecki, a wkraczali  do  świata Zachodu, któremu wielu - nie tylko polityków, ale również uczonych i różnych  autorytetów – przypisało atrybuty dobra jako stałych danych. A zatem, jeśli w tym świecie zdarzać by się miały wojny, to tylko sprawiedliwe – w obronie najwyższych, absolutnych wartości i w interesie ludzkości.

Stany Zjednoczone - hegemon tego " imperium dobra" - traktowane były wówczas przez Polaków z nabożną czcią jako gwarant ładu światowego, sprawiedliwości i demokracji. Tę ostatnią, zgodnie z życzeniem hegemona, Polacy przyjęli za cel i sens istnienia nie tylko państwowego, ale również narodowego. Nikt nie śmiałby nawet pomyśleć, że stacjonowanie wojsk USA w Europie – pół wieku od zakończenia II wojny światowej, w dodatku po rozpadzie nie tylko ZSRR, ale również Układu Warszawskiego - jest okupacją starego kontynentu. Świadomość Polaków - podobnie zresztą jak  wszystkich Europejczyków – została tak ukształtowana przez amerykańską propagandę, że wojska USA i stworzonego dla interesów tego mocarstwa Sojuszu Północnoatlantyckiego zapewniają pokój nie tylko Europie, ale również całemu światu, w przeciwieństwie do wojsk sowieckich, których pobyt w krajach bloku komunistycznego miał  zawsze charakter okupacyjny.

Ta świadomość polskiego społeczeństwa z czasów zimnej wojny ani na jotę nie uległa zmianie. Co więcej, została po 1989 roku podbudowana drogą perswazji, argumentacji i propagandy amerykańskiej tak mocno, iż Polacy uwierzyli w paradoks: skoro nie ma już Układu Warszawskiego, to koniecznością jest przystąpienie do NATO.

Znalazłszy się w obszarze wpływów upragnionego "imperium dobra", mimo swej wiary w jego wielki mit, rezygnacji z obrony własnych interesów i przyjęcia amerykańskiego modelu reform ustrojowych, a nade wszystko gospodarczych w postaci terapii szokowej Jeffreya Sachsa – firmowanej przez Leszka Balcerowicza Polska nie otrzymała żadnych gwarancji swego bezpieczeństwa.

Otrzymała natomiast propozycję wstąpienia do NATO jako sojuszu wojskowego, stworzonego (4.04.1949) pierwotnie dla obrony militarnej Zachodu przez Związkiem Radzieckim, a po jego rozpadzie utrzymującego "równowagę  strategiczną" między Wschodem i Zachodem.

Gdy w 1996 roku prezydent USA Bill Clinton zapowiedział rozszerzenie sojuszu i zaproszenie do niego trzech państw należących w przeszłości do Układu Warszawskiego – Polski, Węgier i Czech –  Polaków ogarnęła euforia. Odebrali to jako nagrodę za ich wytrwałe dążenie do niepodległości, a nade wszystko za  Solidarność.

To miała być dla nas nie tylko nagroda, ale również automatyczna nobilitacja – uzyskanie statusu równych w tym elitarnym gronie "wolnego świata". Od połowy lat 90. zakładano w Polsce różne stowarzyszenia oraz kluby na rzecz NATO i opcji transatlantyckiej, podejmowano szereg misji do USA jako decydenta  w sprawach sojuszu i hegemona demokracji. Nawiązano wszystkie możliwe kontakty ze Stanami Zjednoczonymi i jego instytucjami jawnymi i niejawnymi.

Pobyt w USA na szkoleniu, stażu, stypendium, a tym bardziej amerykański grant stały się przepustką nie tylko do świata polskiej polityki, ale również nauki i kultury.  Profitenci tych relacji z "imperium dobra" utworzyli najsilniejsze w Polsce lobby pronatowskie, sterowane przez wytrawnych agentów amerykańskiego wpływu, mających do dyspozycji wszystkie bez wyjątku media.

W świadomości Polaków sama nazwa NATO, podobnie jak transatlantyckiej opcji politycznej  nabrała znaczenia słów-kluczy o charakterze wręcz magicznym, zaś amerykańskie  koneksje stały się powodem do chluby w biografiach elity nie tylko politycznej, ale również intelektualnej i artystycznej.

W tym naiwnym, graniczącym ze zdradą polskich interesów otwarciu na amerykańskie wpływy nikt nie upatrywał niczego zdrożnego. Oczywiste przecież było, że trzeba się strzec jedynie agentury moskiewskiej i tropić ją do upadłego.  Dlatego walkę z nią zaplanowano na długo i na kilka etapów. Teraz już wiadomo, że między innymi po to, aby utrzymywać polskie społeczeństwo w przekonaniu, że nawet po wstąpieniu do NATO i UE najgroźniejsi są dla nas nadal agenci KGB i Rosja. Nikt nie  ośmielił się formułować pytania, jakie służby tzw. Zachodu (że amerykańskie, to oczywiste - zgodnie z umową między Reaganem i Gorbaczowem - ale jakie inne jeszcze?) stały za gremium umawiającym się przy okrągłym stole w sprawie przyszłych losów Polski.  Nikt również nie przejmował się wówczas tym, że przed wstąpieniem Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego (8.08.1997.) jego władze podpisały w Paryżu z  Moskwą Akt Stanowiący o Wzajemnych Stosunkach, Współpracy i Bezpieczeństwie między NATO a Federacją Rosyjską (27.05.1997).  Akt ten regulował wzajemne relacje jako partnerskie i określał  taki poziom ich potencjału militarnego, który hamował wyścig zbrojeń. Warto przypomnieć istotny jego fragment z rozdziału Zasady:

"Państwa członkowskie NATO i Rosja ponownie podkreślają, że państwa-strony powinny, indywidualnie lub wspólnie z innymi, zachować tylko taki potencjał militarny, jaki jest współmierny do ich indywidualnych lub wspólnych uzasadnionych potrzeb w dziedzinie bezpieczeństwa, z uwzględnieniem ich międzynarodowych zobowiązań, w tym także Traktatu CFE.

Każde państwo-strona oprze swą zgodę na postanowienia przekształconego Traktatu, dotyczące wszystkich narodowych pułapów sprzętu państw-stron, na swoich ocenach obecnej i przyszłej sytuacji w zakresie bezpieczeństwa w Europie.

Ponadto, w rokowaniach na temat przekształcenia Traktatu CFE państwa członkowskie NATO i Rosja, wraz z innymi państwami-stronami, będą dążyć do wzmocnienia stabilności poprzez dalszy rozwój przedsięwzięć na rzecz zapobieżenia jakiemukolwiek potencjalnie zagrażającemu zwiększeniu sił konwencjonalnych w uzgodnionych regionach Europy, w tym w Europie Środkowej i Wschodniej.

NATO i Rosja sprecyzowały swoje zamiary co do stanu swych sił konwencjonalnch w nowych warunkach bezpieczeństwa europejskiego i są przygotowane do konsultacji dotyczących rozwoju tego stanu w ramach Stałej Wspólnej Rady.

NATO potwierdza, że w obecnych i dających się przewidzieć warunkach bezpieczeństwa Sojusz będzie realizował swe zadania w dziedzinie zbiorowej obrony oraz inne zadania poprzez zapewnianie niezbędnej interoperacyjności, integracji i zdolności do wsparcia, a nie poprzez dodatkowe stałe stacjonowanie znaczących sił bojowych" [1].

I wówczas i potem nikt z decydentów ani też ze środowisk opiniotwórczych w Polsce nie wiązał tych zapisów z państwami NATO, które było przecież wizytówką "wolnego świata" i "imperium dobra".  Należało pilnować Rosji i jej patrzeć na ręce.

Wprawdzie przed przystąpieniem Polski do Sojuszu jego wojska dokonały kilkakrotnie interwencji zbrojnej w byłej Jugosławii, ale propaganda transatlantycka zrobiła wszystko, aby przedstawić je jako "operacje pokojowe oraz stabilizacyjne" i w ten sposób uśpić sumienie tzw. światowej opinii publicznej, również polskiej.

Zaczęto także rugować z oficjalnego języka pojęcie wojny, zastępując je w perfidny sposób terminami: "stabilizacji" i "misji" i "operacji".  W sprowokowanych przez USA i Niemcy konfliktach zbrojnych w Jugosławii słynne działania  pokojowe sojuszu miały charakter "operacji powietrznych lotnictwa NATO" Ich pierwsza faza  miała miejsce w latach  1993-1995 i powinna być przesłanką do konkluzji, iż sojusz zmienił swój charakter i z obronnego przeszedł na pozycję agresora. Polska stojąca wówczas w poczekalni do NATO otrzymała czerwony sygnał, który zlekceważyła.

Zlekceważyła również kolejny, którym była druga faza "operacji powietrznych wojsk NATO" w byłej Jugosławii – trwające od marca do czerwca bombardowanie Serbii. Stanowi ono szczególny rozdział  haniebnej historii NATO w powojennej Europie – a jednak nie ostudziło pronatowskiej euforii w Polsce ani też nie zrodziło głębszej refleksji geopolitycznej. Co więcej, nie zrodziło też refleksji moralnej.

Przyjęto zasadę, że NATO – podobnie jak USA - ma zawsze rację, nigdy się nie myli.

Ta bezkrytyczna postawa Polski wobec ewidentnego zła moralnego, społecznego, cywilizacyjnego była jednym z ważniejszych świadectw transformacji naszej mentalności i naszego charakteru narodowego. Cywilizacja łacińska stawała się w szybkim tempie pustym hasłem. Jej trwałym elementem jest przecież wypracowana przez św. Augustyna i rozwinięta przez św. Tomasza filozofia pokoju, dopuszczająca wojnę jedynie jako środek wyjątkowy i ostateczny.

W De civitate Dei św. Augustyn podkreśla, że wojna jako środek ostateczny prowadzić musi do pokoju, który jest dobrem najwyższym, ściśle związanym z naturą człowieka. Nikt bowiem – jak pisze  – nie  dąży do  wojny poprzez pokój, lecz prowadzi wojnę dla osiągnięcia pokoju. Św. Tomasz uszczegółowił problem wojny w ramach filozofii pokoju, dopuszczając tzw. wojnę sprawiedliwą, nazywaną słuszną, jako taką, której jedynym uzasadnieniem jest nadzieja sprawiedliwego pokoju. To jest zbudowana na gruncie chrześcijańskich wartości moralnych uniwersalna koncepcja, która stała się jednym z ważniejszych filarów cywilizacji łacińskiej.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że ten najwybitniejszy chrześcijański filozof określił jednocześnie trzy warunki sprawiedliwej wojny: 1. decyzję o jej rozpoczęciu  może podjąć jedynie prawowita władza publiczna  2.  Sprawiedliwa wojna może toczyć się jedynie w imię słusznej sprawy, którą św. Tomasz określa za św. Augustynem jako: ukaranie agresora, naprawienie wyrządzonych krzywd, przywrócenie równowagi i zaprowadzenie porządku społecznego.

Ani jedna z wojen prowadzonych po II wojnie światowej przez USA – na Bliskim Wschodzie z udziałem Izraela jako strategicznego sojusznika - i  NATO nie spełniała żadnego z tych warunków. Polskim piewcom cywilizacji łacińskiej nie przeszkadzał jednak i nie przeszkadza nadal ten antynomiczny wobec jej pokojowego charakteru wymiar Sojuszu Północnoatlantyckiego, który przekształcił się w światowego agresora.

Polska jako jego członek wzięła udział w sprzecznych z chrześcijańską moralnością i koncepcją pokoju wojnach USA w Iraku i Afganistanie, zgodziła się na bombardowanie Libii, a ostatnio Syrii.

Nie zaprotestowała i nie protestuje, gdy w wyniku inicjowanych przez USA, Izrael i wspomaganych przez NATO krwawych rewolucji arabskich dokonywane jest ludobójstwo chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Milczą polscy katolicy, a nade wszystko katolickie media, które nie cofają się nawet przed propagowaniem amerykańsko-natowskich "racji". Co najwyżej puszczą informację o tym, że w świecie islamu prześladowani są chrześcijanie i ginie cywilna ludność.

Nie przepuszczą jednak żadnej analizy, której autor odważyłby się przedstawić rolę USA, Izraela i NATO w prowokowaniu wojen na Bliskim Wschodzie i w będącym ich skutkiem ludobójstwie chrześcijan. Nie ma w mediach ludzi, nie mówiąc już o środowisku polityków i elit opiniotwórczych, którzy  powiedzieliby jasno polskiemu społeczeństwu, że są to działania godzące w chrześcijańskie wartości moralne i cywilizację łacińską.

Nie ma nikogo, kto  powiedziałby stanowczo,  że wojny USA i NATO przekształciły się w permanentną wojnę globalną, za którą ponosi odpowiedzialność również Polska. 

Że z wojną globalną koordynowana jest wojna ekonomiczna prowadzona poprzez różnego rodzaju embarga i  sankcje oraz narzucanie suwerennym państwom demokracji w amerykańskim stylu, genderyzmu i reform ekonomicznym w interesie MFW, Banku Światowego i ponadnarodowych korporacji.

Że również wojna ekonomiczna, wypowiedziana m.in. Iranowi, a ostatnio Rosji, nie ma nic wspólnego z cywilizacją łacińską, na którą powołują się nade wszystko tzw. prawicowe środowiska w Polsce.

Ich luminarze wiedzą o tym dobrze, ale wolą siedzieć cicho albo koncentrować się na kłótniach między  PO i PiS, bo to niczym nie grozi, a nade wszystko usypia sumienie Polaków.

Bezpiecznie też jest nadal pisać i mówić o groźnym komunizmie, a w obliczu trzeciej wojny światowej uprawiać wyłącznie politykę historyczną, z której ma wynikać jedno: największym zagrożeniem dla Polski i światowego pokoju jest Rosja. To ona i tylko ona chce nas unicestwić, bo skoro zaanektowała Krym  (nikt w wiodących mediach nie mówi o jego powrocie do Rosji), to już nikt i nic jej nie powstrzyma i dojdzie do Odry.

Uzasadnieniem dla tej manipulacji jest wsparcie Rosji dla Donbasu, który nie uznał zamachu  stanu w Kijowie i zbuntował się przeciwko nielegalnej władzy, odmawiającej milionom żyjących tu Rosjan prawa do ich rodzimego języka. W ramach tej manipulacji udział Polski w przygotowaniu przewrotu w Kijowie, wsparcie dla działań prezydenta Poroszenki przeciwko Donbasowi, pomoc wojskowa i zaopatrzenie w broń wojsk rządowych Ukrainy, które wszczęły wojnę domową  jest działaniem szczytnym, bo prowadzonym do poszerzenia UE i NATO.

Celem tej zmasowanej propagandy wojenno-natowskiej jest całkowita dezorientacja polskiego społeczeństwa i ubezwłasnowolnienie wobec perspektywy globalnego kataklizmu wojennego.

W jej ramach rugowana jest ze świadomości Polaków koncepcja rozbudowy polskiego potencjału militarnego nade wszystko w interesie Polski i zgodnie z nauką św. Tomasza – dla pokoju. W myśl wytycznych "kwatery głównej" Polska ma się zbroić w ramach NATO, dla NATO i dla jego przyszłych nowych członków, m.in. Ukrainy – w imię nowych wyzwań, stających  przed tym największym w świecie sojuszem wojskowym.

Najnowszym dla niego wyzwaniem jest oczywiście Rosja. Kto pamięta czasy komunizmu, ten uczciwie przyzna, że jest to propaganda w jego stylu, podejmowana w przekonaniu, że Polacy nie zorientują się, kto ich pcha do nowej wojny światowej. Propaganda amerykańsko-natowska uśpiła też pamięć polskiego społeczeństwa  o nadchodzącej 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej, aby nie zmobilizować "pacyfistów", mogących pomieszać szyki strategom wojny permanentnej, której celem nie jest pokój, równowaga i sprawiedliwość, ale chaos, destrukcja, krzywda, poniżenie.

Wystarczy spojrzeć na skutki uderzenia na Afganistan i jego okupacji, na Irak, Libię, Syrię, którą zaatakowali najpierw uzbrojeni przez USA i członków  NATO "bojownicy"- budujący  obecnie na Bliskim Wschodzie Państwo Islamskie – a  ostatnio bombardują samoloty amerykańskie.

Znamienne, że w wyniku tych działań  uległy zagładzie irackie i syryjskie enklawy chrześcijaństwa.  To, co jest skutkiem wojen USA i NATO  trzeba nazwać cywilizacją wojny.

Przerażające są jej świadectwa: śmierć setek tysięcy niewinnych ludzi, miliony uchodźców żyjące w obozach na cudzej ziemi, totalne zniszczenie,  zapaść cywilizacyjna, a nade wszystko poczucie okrutnej krzywdy i poniżenia trawiące miliony ludzi - całe narody i społeczeństwa. Cywilizacja wojny jest  hańbą XXI wieku  i okryte nią polskie "elity" nie mają prawa odwoływać się do cywilizacji łacińskiej. 

 


 

[1]  Akt podstawowy o stosunkach dwustronnych, współpracy i bezpieczeństwie między NATO i Federacją Rosyjską, Paryż, 27 maja 1997 r. Bliżej NATO, Biuletyn informacyjny Biblioteki Sejmowej, Rok 1 zeszyt 4 (Lipiec 1997), IV. Sprawy polityczno-wojskowe.


Krzysztof Puzyna

Komentarze (2)

Niszczenie wolności Polaków przez agencje dywersyjne z USA

2014-12-08 00:35

Ważny tekst wykopany z dokumentów Parlamentu Europejskiego. Pomaga w zrozumieniu sensu niszczenia wolności obywateli Polski na obszarach polskiego terytorium, przez amerykańskie agencje wywiadowcze do spraw propagandy i dywersji NSA i CIA.

niedziela, 7 grudnia 2014

Szanowna/y czytelniczko, czytelniku.

Z powodu trudności w wyszukiwaniu na portalu Parlamentu Europejskiego (PE) tekstu rezolucji PE dotyczącej penetracji amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Krajowego (NSA) do spraw wywiadu, dywersji i propagandy elektronicznej, państw Unii Europejskiej (UE), w związku z pytaniami związanymi z działalnością NSA, przeciwko Obywatelom Polskim w Polsce oraz w zrozumieniu sensu zagrożenia wolności Polaków przez działalność agencji USA (NSA i CIA) na terenie ich własnego terytorium polskiego, podaję tekst oryginalny rezolucji Parlamentu Europejskiego z 12 marca 2014 roku. Został on zebrany z części Rezolucji PE 1-4 w jednym pliku, na prywatnej stronie

http://iddd.de/nsawpe.pdf

A jeżeli jest ona zablokowana, (jak 8 grudnia) to proszę spróbować tutaj:

http://1drv.ms/1zFOABS

Ten sam tekst, bez moich uwag, można otrzymać na stronie PE-, gdy się go potrafi znaleźć. Pomimo znajomości słów kluczowych i numeru dokumentu potrzebowałem jednak kilkanaście minut by zweryfikować poniższy dokument z plikiem zarejestrowanym w archiwum PE.

Proszę podawać ten plik dalej. To najprzystępniejsza wersja (do tego po polsku) omawiająca mnóstwo aspektów dywersji NSA w stosunku do działalności Parlamentu Europejskiego i państw UE. Dla nieumiejącej już czytać długie teksty młodzieży, proponuję rozdział ▼Główne ustalenia- tam punkty 1-10, dla niezmęczonych polecam dodatkowo rozdział ▼Wpływ masowej inwigilacji- tam punkty A-L.

Ważne jest zrezygnować z TTIP, zrezygnować z Unii Europejskiej. Dywersja i propaganda NSA pokazuje TTIP, jako umowę "o wolnym handlu" - co jest oczywiście propagandowym zniekształceniem. To wyprzedaż Europy, to akt kapitulacji - do tego bez wojny.

Naród powinien mieć własne władze, a nie fałszywych przedstawicieli, kolaborantów wybranych i przekupionych przez agencje dywersji USA!

Moja propozycja to wyjście z Unii Europejskiej i wprowadzenie nowego ustroju Demokracji Kulistej.

Podpisz AKT WOLI NARODU

Uważnego czytania życzy

Mgr. Inż. Krzysztof Puzyna

https://twitter.com/aktwolinarodu


Powiązane

http://iddd.salon24.pl/586093,sprostowania-do-czy-moja-komorka-mnie-podsluchuje

http://iddd.salon24.pl/585285,kandydaci-na-duze-pieniadze-a-tematy-europejskie-ttip-nsa


Skuteczne usunięcie przeszkadzających w czytaniu migawek Salon.tv

Chodzi o rozszerzenie adblock plus i wprowadzenie nowego filtra "x-link.pl"

Drugą metodą bezstresowego czytania, w przeglądarce Firefox: to wyłączenie Scriptów Java: wywlekamy addon QuickJava przy pomocy rozszerzenia Classic Theme Restorer na dolną listewkę i zależnie od zapotrzebowania włączamy lub wyłączamy przez kliknięcie myszką JavaScript (JS).


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Nadaje się do pobrania lub przesyłania dalej

2014-12-02 20:59

Obserwuj "ćwierkanie" -Twitty  od https://twitter.com/aktwolinarodu

Trzeba się najpierw zameldować na twitterze, przejść na adres https://twitter.com/aktwolinarodu i przycisnąć pole "obserwuj"

Do pobrania i stosowania

http://iddd.de/rys/AWNstatement2.PNG


Krzysztof Puzyna

Komentarze (4)

HURA! Pierwsza magiczna granica przekroczona / jesteśmy na Twitterze

2014-12-01 19:35

HURA! Pierwsza magiczna granica - 500 postępowych odważnych Polek i Polaków została 1 grudnia 2014 roku przekroczona!

RAFAŁ WIELĄDEK z Warszawy podpisał się pod numerem 499

JOANNA KOWALCZYK z Kutna osiągnęła numer 500

JAROSŁAW GAJEK z Zawiercia przekroczył magiczną granicę i ma numer  501

Dodatkowa, dobra informacja

Od wczoraj jesteśmy z Aktem Woli Narodu na Twitterze.

Twitter jest o wiele prostszy w obsłudze od Facebooka.

Na FB po włamaniach lub z powodu innej akcji, straciłem wpływ na skrócenie adresu internetowego. Dlatego jeszcze nie reklamuję długiego adresu na Facebooku, zresztą Twitter, widzę jest o wiele bardziej atrakcyjny i nowocześniejszy dla reklamy AKTU WOLI NARODU.

Tu adres: https://twitter.com/aktwolinarodu


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Nieloty z PKW ustawiły wyniki

2014-11-19 00:31

Polecam 2 widea na temat nowego triku Państwowej Komisji Wyborczej.


Krzysztof Puzyna

Komentarze (2)

ALARM!!! STAN NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

2014-11-08 20:14

Drogi przejęcia władzy są różne. Nasza inicjatywa DEMOKRACJI KULISTEJ proponuje przejęcie władzy bezpośrednio przez uprawnioną do rządzenia w Polsce Większość Obywateli Polskich i tylko Polskich.

Popieram działania Pana Tadeusza Cichockiego.

Dowody zwycięstwa powinny być namacalne i sprawdzalne przez każdego biorącego udział w wyborach!
 
Precz z oszustami wyborczymi i samozwańcami typu Donald Tusk i jego PO. Wszystkie podpisane przez nich ustawy i zobowiązania niech sobie wypełniają sami. Ja, jako suweren nie czuję się zobowiązany wobec udowodnionych oszustów wyborczych ( z roku 2011) cokolwiek z ich umów realizować, jeżeli te zobowiązania nie będą ratyfikowane przez większość
 
NARODU POLSKIEGO i tylko POLSKIEGO.
 
 

Bardzo podejrzana jest działalność Jarosława Kaczyńskiego, który dotychczas uznawał z wyprzedzeniem wszystkie poprzednie wybory jeszcze przed  ogłoszeniem PKW o ważności wyborów.

Od czerwca 2014 J. Kaczyński krytykuje i bije pianę, gdyż niby dopiero teraz dotarły do niego nieprawidłowości i oszustwa wyborcze - patrz

Jarosław Kaczyński: potrzebne są wcześniejsze, uczciwe wybory
 
 
Jeżeli czytelniku też popierasz listy i proklamację przejęcia władzy przez suwerena Cichockiego to podpisz:
 
 
 
 
ALARM!!! STAN NAJWYŻSZEGO ZAGROŻENIA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ!!!
"„Nieoglądajcie się  na  nikogo,  nie  liczcie  na pomoc, nie  szukajcie  niczyjej łaski  ani  dobrodziejstwa,  odrzućcie  wszelką  jałmużnę. Nikt  Wam nic  za  darmo  nie  da,  nic  dla  Was nie  zrobi.”
 „Nie  czekajcie na  cuda  ani na  przypadek.To  tylko  mieć  będziecie,  co zdobędziecie  w   sprawiedliwej  walce  albo  wypracujecie własnymi  rękami.
Ponad wszystko zachowajcie  honor i godność  Wam przystojną!”
 Nie  cofajcie się przed  żadną  przeszkodą,  nie zrażajcie  się  żadnym  niepowodzeniem.  Kto  wytrwa do końca, ten swój cel osiągnie! Bez walki i ofiar nic nie  osiągniecie!”
 
W pełni świadomy odpowiedzialności przed suwerenem za swoje słowa i czyny pozostaję do jego dyspozycji.
 
Tadeusz CICHOCKI

Krzysztof Puzyna

Komentarze (9)

Kredyt Społeczny

2014-07-31 01:11

Dzisiaj 30 lipca 2014 roku o północy, minął ostateczny termin spłaty przez Argentynę długu państwowego. Prezydent Argentyny pani Cristina Fernández de Kirchner zaproponowała wierzycielowi Paulowi Singerowi, właścicielowi Hedgefonds Elliott Associates L.P 300 procent zysku, w sumie około 200 milionów US dolarów. Pan Singer, który wygrał ostatecznie proces przed Sądem Najwyższym USA*, jednak uparł się przy 1600 procentowym zysku.

Paul Singer, z rodziny żydowskiej żyje z tego, że skupuje długi niewypłacalnych, szczególnie słabych państw, zaskarża do sądów USA i wygrywa takie procesy. Mając pozytywny wyrok, wymusza od splajtowanych dłużników wszystko.  Pani Kirchner nazywa go hieną lub sępem. Uważam, że słusznie.

*(Spór z funduszami Hedgefonds rozpatrywały sądy w USA, gdyż Argentyna wydała swoje obligacje zgodnie z prawem amerykańskim. Stały się one przez to bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Płatności funduszów obsługuje bank w Nowym Jorku.)

Polska, gdy odrzuci Wolą Narodu wszystkie powinności wobec zagranicy, będzie miała do czynienia z podobnymi sępami, pasożytami, zbrodniarzami ludzkości jak powyższa hiena Paul Singer, czy jeszcze bardziej niesamowity Żyd- Laurence Douglas „Larry“ Fink oraz ich bajeczkami o prawie do cudzej ziemi, państwowości i globaliźmie.

Polecam słoneczne spojrzenie na zdrowy system finansowy, napisane przez Alaina Pilote przetłumaczone anonimowo, a dotyczące doktryny Kredytu Społecznego, ogłoszonej po raz pierwszy przez majora i inżyniera Clifforda H. Douglasa jeszcze w roku 1918!

Jest czas urlopu. Macie dużą szansę spróbować samemu zrozumieć nieskomplikowane skądinąd mechanizmy. Wiedza o Kredycie Społecznym może stać się jedną z cegiełek przekonujących społeczeństwo, że nielegalne powinności Polski można będzie przez AKT WOLI NARODU praktycznie wyzerować, a bogactwa podzielić na nowo.

Na początek trzeba wyjść z Unii Europejskiej.

Oto linki do artykułów:

Propozycje Kredytu Społecznego.  – Alain Pilote

http://www.michaeljournal.org/lekja1.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja2.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja3.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja4.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja5.htm

http://michaeljournal.org/2007octnovdec-lekcja6.html

http://www.michaeljournal.org/lekja7.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja8a.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja8.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja9.htm

http://www.michaeljournal.org/lekja10.htm

W dalszym ciągu wspaniałego lata życzy


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Bojkot wyborów, AKT WOLI NARODU to więcej Polski i honoru, a mniej Europy i korupcji!

2014-05-23 13:15

Bez honoru

Wiele kandydatów wypowiedziało się, że nie popierają Traktatu z Lizbony. Oni też protestowali przeciwko wynikom wyborów w Polsce w roku 2011. Ale ci sami ludzie np. Jaworski, ustawiają w podobny sposób w dalszym ciągu wyniki wyborów w Polsce i to przed wyborami.

Usłyszeć od tych kandydatów, by na nich głosować, jest zawołaniem do poparcia Traktatu z Lizbony, instytucji Unii Europejskiej, oraz procedur wyborczych w Polsce. Jakie to zakłamane, wredne i bez honoru!

Kto głosuje w wyborach 25 maja, ten popiera traktat z Lizbony, UE i polski rozbiór.

Nie wybieram kandydatów na wielokrotnych milionerów. Za nimi stoi dno i korupcja.

Oni mi nie pomogą, tobie czytelniku nie pomogą i nie pomogą też Polsce.

Bojkot wyborów, AKT WOLI NARODU to więcej Polski i honoru, a mniej Europy i korupcji!

---------------------------------------------------------

Wybory fałszowane informatyką od roku 2004.
W głównej komisji PKW znowu ci sami kłamcy!

http://umtsno.blogspot.de/

Wyobraź sobie są wybory, a nikt na nie, nie idzie..

http://iddd.salon24.pl/584776,wyobraz-sobie-sa-wybory-i-nikt-na-nie-nie-idzie

Kandydaci na duże pieniądze, a tematy europejskie TTIP, NSA.

http://iddd.salon24.pl/585285,kandydaci-na-duze-pieniadze-a-tematy-europejskie-ttip-nsa

 

AKT WOLI NARODU

Przy pomocy Biurokracji Narodowej

Budujemy Nowe Podstawy Państwa

http://www.petycjeonline.com/akt


Krzysztof Puzyna

Komentarze (4)

Europosłowie, ich fałszerstwa i zarobki, oni Polsce nie pomogą!

2014-05-12 19:05

Na wideo europosłowie uciekają przed reporterem jak dzieci na wagary, które podpisały się na liście obecności. Tylko europosłowie za sfałszowaną obecność, dodatkowo jeszcze kasują 304 euro. Te pieniądze nie należą do św. Mikołaja tylko są finansowane z podatków, też polskich.
Konsekwencją jest, że bojkotuję wybory.

Nie wspomagam marionetek i oszustów w ich usiłowaniach dojścia do milionów euro. Oni ani mi nie pomogą, oni nie pomogą Polsce i ich wyborcom!

Tu wideo z tekstem tłumaczenia oraz wykazem zarobków europosłów w roku 2014

http://iddd.salon24.pl/583555,europoslowie-jak-stac-sie-przedstawicielem-milionow-euro


Krzysztof Puzyna

Komentarze (3)

Uwaga podróbka!

2014-04-24 23:17

Witam, zamiast jęczeć, umierać z głodu, chorować trzeba działać! Trzeba działać pokojowo. Metoda Demokracji Kulistej jest pokojowa i skuteczna. Ludzie muszą tylko o tym  się dowiedzieć!

Mamy trudności, sam nie poradzę. Blokady na Facebooku to nie wszystko.

Strony AKTU WOLI NARODU są podrabiane, proszę dawać znać!

Tu przykład podróbki forum AKTU WOLI NARODU z numerem forum 64021

petycjeonline.com/forum/64021

Strona oryginalna forum jest pod adresem z numerem 40694

http://www.petycjeonline.com/forum/40694

Pytanie: co z tym fałszerstwem zrobić?

Logiczne jest wchodzenie na forum od strony zakładki "podpisz petycję".

sfałszowana strona forum AKTU WOLI NARODU

 


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

21 lutego, w dniu Języka Ojczystego 2014, blokujemy wpisy bez ogonków!

2014-02-20 21:59

Artykuł "Dla patriotów, my nie na pustyni, obrzezania nie potrzebujemy!"

opublikowałem pod

http://idb.neon24.pl/post/106337,dla-patriotow-jezyka-polskiego-my-nie-na-pustyni-obrzezania-nie-potrzebujemy

oraz

http://iddd.salon24.pl/569055,dla-patriotow-my-nie-na-pustyni-obrzezania-nie-potrzebujemy


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Polecam

2013-08-11 15:24

Dawno nie czytałem tak dobrego artykułu:

Która agentura rządzi Polską ta z wschodu, czy ta z zachodu???

Polska jest krajem rządzonym przez zachodnią agenturę.

Nawet wielu b. agentów komunistycznej SB i sami oficerowie SB, służący wcześniej KGB i interesom ZSRR przewerbowali się na służbę CIA i Mosadowi. (za Jelcyna na masową skalę handlowano teczkami agentów KGB z bloku wschodniego, najwięcej przejęli teczek Mossad i CIA).

Przecież wielu agentów SB, WSI, kontrwywiadu nie zostało ujawnionych, ponieważ przeszli ,,pozytywną” weryfikację i oni nadal są agentami służb. Pełną lustrację wraz z otwarciem teczek agentów bezpieki komunistycznej zablokował Pis i ich Prezydent.

Najzdolniejsi z nich – byłych sowieckich agentów, którzy się prze werbowali jeżdżą na zloty Grupy Bilderberga i na Komisję Trójstronną (Olechowski, Belka), albo jak Czempiński (oficer wywiadu SB) otrzymują najwyższe odznaczenia USA za zasługi dla CIA. Inni agenci SB zostają szefami jewro-parlamentu.

A hasbara wciąż udaje, że w Polsce “ściga” ruską razwiedkę. To zwłaszcza PiS i Kaczyńscy wciąż głośno krzyczeli i krzyczą, że Polską rządzi ruska agentura nie ,,widząc” rzeczywistych agentów z Mossadu i CIA, BND czy MI5 nie widząc, kto rozgrabił majątek narodowy, kto zadłużył Polskę, kto przejął banki, rozbroił armię, czyje wojska okupują Polskie terytorium.

Oczywiście, że Rosja ma w Polsce wywiad, ale jest on tępiony jak CIA w czasach PRL. A ci, co jeszcze nie zostali namierzeni, muszą się ukrywać i nie mają praktycznie żadnych wpływów na politykę.

Były szef rządu Oleksy musiał podać się do dymisji po tym, jak oskarżono go o to, że spotykał się z rosyjskim szpiegiem. Choć tego faktu nawet mu nie udowodniono. A gdy Kaczyński jako prezydent w Tel avive spotkał się na rozmowie w cztery oczy z szefem Mossadu, to nikt go nie oskarżał o szpiegostwo na rzecz Izraela.

Macierewicz, prowokator “ściga” ruskich agentów, a nie zauważa, że CIA miała tajne więzienia w Polsce, a prokurator prowadzący śledztwo smoleńskie w tajemnicy spotykał się z agentami CIA i FBI, którzy instruowali go jak wykorzystywać ,,śledztwo smoleńskie” w ataku na Rosję, a BBN po zbadaniu tej sprawy, oświadcza, że nikt nie steruje ,,śledztwem smoleńskim” z zewnątrz!!!!!!!

Na tym właśnie polega oszukiwanie Polaków – straszy się ich ruskimi szpiegami, a agenci Mossadu towarzyszący wycieczkom młodzieży z Izraela do Auschwitz chodzą po polskich ulicach z bronią na wierzchu. A “polska” policja nie ma prawa ich zatrzymać.

Olechowski (Bilderberg) założył PO i wypromował na premiera Tuska. Belka, (Komisja Trójstronna) był szefem europejskiej sekcji MFW, lobbysta przy prywatyzacji PZU (wyceniał i sprzedawał akcje PZU) a obecnie jest szefem NBP. A rząd z Tuskiem na czele w lutym ubiegłego roku był na wspólnym posiedzeniu rządów Polski i Izraela w Jerozolimie.

Lech Kaczyński i jego przyjaciel od biznesu Tusk zgodzili się na powrót do Polski wielu Żydów oraz obiecali pomoc Izraelowi w razie ataku na Iran. A mimo to hasbara wmawia Polakom, że PO, Komorowski i Tusk to ruscy agenci (tzn. gorsi agenci w ich rozumowaniu), ale nie zarzucają im, że są ulegli CIA, Mossadowi to im wybaczają, według nich można być agentem swoich prześladowców.

I niestety miliony w te brednie wierzą.

Katastrofa smoleńska od prawie trzech lat wykorzystywana jest przez hasbarę do kilku celów:

- Przez propagandę PiS, niedobitków (wciąż ślepo antykomunistycznej) Solidarności i rydzykopodobnych pseudo-patriotów, łże-katolików, łże-antykomunistów eksploatuje się i wzmacnia nastroje antyrosyjskie, zwalając winę za katastrofę na Rosję. Najbardziej radykalni “patrioci-antykomuniści” oskarżają Rosję i Putina wręcz o zamach na elitę polskiego baraku Unii. Nie widząc po swojej stronie kardynalnych błędów i zwykłej głupoty w samej organizacji wylotu oraz lądowania.

- Utrzymuje się kult “męczennika” za sprawę – Kaczyńskiego, który był beznadziejnym i wyjątkowo szkodliwym prezydentem Polski. Lech Kaczyński w III RP ciągle pełnił wysokiej rangi stanowiska w Polsce, począwszy od szefa BBN przy Lechu Wałęsie. Odszedł w wielkim skandalu, gdy jego podwładny M. Zaleski uprzedził Bagsika i Gąsiorowskiego o ich aresztowaniu, a ci uciekli do Izraela z walizkami $.

Następnie H. Suchocka powołała go na szefa NIK, żadnej afery nie rozliczył, NIK fatalnie zarządzany, ostry konflikt z Solidarnością w NIK, przykryta afera z spółką Laktopol, rozbudowanie potężnej administracji NIK.

Minister Sprawiedliwości, katastrofa, wstrzymał ekshumację pomordowanych Żydów przez Niemców w Jedwabnem, co ma nie obliczalne skutki dla nas, nic nie zrobił w sprawie zablokowania haniebnej prywatyzacji PZU, blokowanie ekstradycji do Polski Mei Bara architekta Art.,B. Prezydent W-wy – chaos w administracji, setki lewych umów zleceń, blokowanie budowy pomnika KV Warschau,

Prezydent Polski – pasmo nieszczęść i sprzedajność na rzecz Niemieckiej UE ( TL) i NY (popieranie wojny w Iraku i Afganistanie), Tel Avivu (patrz teksty Ewy Ziomeckiej)

Macierenko i Kaczyński wraz z swoimi ślepo wierzącymi zausznikami z Pis, strasząc Ruskimi i zimnym czekistą jeszcze mocniej wpychają Polskę w łapska Unii i NATO oraz w łapska światowej żydowskiej finansjery mających nas przed Rosją niby obronić.

Środowisko pisowskie, jeżeli już mówi dobrze o Rosji to w obronie tzw. ,,więźniów politycznych” jak komunista, Żyd Chodorkowski i jemu podobni.

Wielu takich złodziei z KGB trafiło do więzienia za gigantyczne rozkradanie majątku rosyjskiego za czasów alkoholika Jelcyna. Takich jak Chodorkowski środowisko Kaczyńskiego broni, czyli są też ,,dobrzy” z KGB, bo nasi.

Takim działaniem odwraca się uwagę od wielu istotnych i realnych zagrożeń wiszących nad Polską i światem w tym przede wszystkim zezwala się na dalsze rozbiory Polski przez tzw. ,,zachód”.

Źródło:

http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=487


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Zaproszenie na konferencję w Opolu

2013-05-25 00:44

25.05.2013

Zaproszenie na zajęcia konferencyjne, Opole 14-16 czerwiec 2013 r. ul Torowa 7

http://demokracjakulista.pl/zaproszeniecexp.pdf


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Demokracja Kulista, oferta zlecenia dla informatyków.

2013-05-08 19:16

Po telefonicznej rozmowie, wygląda na to, że Pan Opara właściciel spółki „Nowy Ekran SA” chce rozszerzyć witrynę internetową nowyekran.net o część „Demokracja Kulista”, (DK). Jak mi napisał na pocztę wewnętrzną:

„Jestem bardzo zainteresowany propagowaniem idei związanych z demokracją bezpośrednią.” więcej pod

http://idb.neon24.pl/post/92220,demokracja-kulista-oferta-zlecenia-dla-informatykow


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Wer. 2013-05-01

2013-05-01 17:59

Dodałem do "Budujemy Nowy Dom" słowo "RAZEM".


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Wielkanoc 2013

2013-03-31 06:13

Życzę wszystkim patriotkom i patriotom,

sygnatariuszom AWN radosnych, pełnych nadziei i optymizmu

Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz tchnienia wiosny.

 


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

DEMOKRACJA KULISTA

2013-03-22 06:27

Ideę Demokracji Bezpośredniej (DB) rozpowszechniam w Polsce od roku 2003. Teraz ten temat wreszcie przedarł się do mass mediów, pomimo, że nie zdarzyło się nic związanego z przestępstwem, seksem, potworami. Temat jest w mediach, ale zniekształcony przez zainteresowanych działaczy politycznych, musi być, więc skorygowany.

Ustrój Demokracji Bezpośredniej, czyli organizacja BEZPOŚREDNIEJ WŁADZY NARODU funkcjonuje tylko wtedy, gdy każdy obywatel ma równy dostęp do władzy.

By odróżnić prawdziwy ustrój demokracji bezpośredniej ze względu na aktualne nadużywanie pojęcia Demokracja Bezpośrednia przez  przeciwników DB zmieniam nazwę Demokracja Bezpośrednia, na nazwę

DEMOKRACJA KULISTA

Wszystkie działania podjęte na rzecz Demokracji Kulistej będą prowadziły do rozwoju i ustanowienia prawdziwej BEZPOŚREDNIEJ WŁADZY NARODU w nowym ustroju demokracji bezpośredniej.

czytaj więcej:

http://demokracjakulista.pl/DemokracjaKulista.pdf


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Inicjatywa sygnatariusza AWN, Zbigniewa Zukowskiego

2013-02-27 06:31

AWN, środa, 27 lutego 2013 r.

Inicjatywa sygnatariusza AWN Zbigniewa Zukowskiego (na liście pod numerem 204).

Jego e-mail: zukowskizbigniew8@gmail.com

Zbigniew Zukowski prosi o kontakt (przede wszystkim ze względu na koszty) ludzi z Gdańska, sygnatariuszy AWN, chętnych do wzięcia udziału w dyskusji z grupami JOW i innymi, informowania o adresie AKTU WOLI NARODU, w ramach spotkania w Gdańsku w marcu grup Struktur Obywatelskiego Sprzeciwu.

Polecam zapoznać się z poniższym artykułem, daje dobre argumenty, jeżeli chodzi o krytykę JOW-ów.

http://idb.neon24.pl/post/78964,naga-prawda-o-jow-doswiadczenia-z-wyborow-2012-na-ukrainie


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Zmiana zdania w AWN dotycząca adresów e-meilów, część organizacyjna.

2013-02-24 06:14

Z okazji dyskusji z zainteresowanymi uczestnikami, stwierdziłem, że nie mam żadnej możliwości nawet w wydruku otrzymania adresów e-mailowych. Firma petycjeonline.com nie odpowiada też na zapytania. Usługa jest prowadzona kompletnie automatycznie. Znaczy, gdy sygnatariusz wpisze w formularz w procesie podpisywania AWN adres e-maila nie ma go, gdyż nie jest udostępniany w późniejszym wydruku.

Słyszałem, że przy zamknięciu petycji następuje wydruk z adresami e-mailów - ale to jest wiadomość niepotwierdzona. Podobnież, dostęp do bazy danych zależy od ilości podpisów - od 10.000 udostępniany jest dostęp do e-maili oraz do organizatorów usługi.

Wniosek: ewentualnie trzeba e-mail powtarzać w polu nieoznaczonym gwiazdką, gdyż te pola są widoczne w wydruku. Jeżeli sygnatariusz/ka nie udostępnił/a widzialności w Internecie to są te pola w wydruku widoczne.


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Podziękowanie za dodatkową widzialność 2013-02-13

2013-02-13 16:06

Anonimowemu sponsorowi dziękuję

za opłacenie powierzchni reklamowej.

Brawo!Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Niebiańskie cuda i korupcja.

2013-01-17 00:56

Podstawy Demokracji Bezpośredniej.

http://demokracjakulista.pl/demokracjadb.pdf

Krzysztof Puzyna, 16 stycznia 2013

Demokracja

-  Po francusku démocratie

-  Po łacińsku democratia

-  Z greckiego dēmokratía znaczy panowanie Narodu, z: dẽmos = Naród; obszar, właściwie departament, oddział (z: daíesthai = [ob, roz]dzielać) i krátos >> Kraft, Macht << (z: krateĩn = panować)

Definicja Demokracji Bezpośredniej

Demokracja Bezpośrednia (DB) to bezpośrednie panowanie Narodu.

Dla bezpośredniego panowania Narodu, zorganizowanego w ustroju Demokracji Bezpośredniej potrzeba przejęcia i utrzymania przez Naród władzy polityczno-społecznej w zakresie ciała prawodawczego, władzy wykonawczej i orzecznictwa sądowego.

Demokracja bezpośrednia

Ma specyficzne formy sprawowania i organizowania władzy. Przy wykonywaniu władzy, opiera się ona na zespole bezpośrednich, lub pośrednich zasad interakcji ze społeczeństwem suwerennych obywateli. Do pomocy służą następujące narzędzia i metody:

Bezpośrednie - różnego rodzaju referenda, inicjatywy ustawodawcze, plebiscyty, rankingi, głosowania ludowe z quorum, ankiety, wiece, debaty publiczne oraz dalsze.

Pośrednie, tradycjonalne, jeżeli bez upoważnień do wykonywania władzy przekonają Naród, że są dla społeczeństwa dalej potrzebne.

Omówienie stopnia realizacji powyższej definicji DB w programie Partii Demokracja Bezpośrednia.

Partia Demokracja Bezpośrednia nie proponuje wprowadzenia ustroju DB, z powodów, które wyjaśnia w swoim programie[1] Turkusowa (R)ewolucja, Program Partii Demokracja Bezpośrednia [PDB], 2012 (str. 91):

"Na pytanie: skoro chcecie demokracji bezpośredniej, to po co potrzebujecie przedstawicieli? - członkowie partii mają prostą odpowiedź: nie jest możliwe wprowadzenie demokracji bezpośredniej w Polsce bez zmiany prawa. Tymczasem nie ma możliwości wprowadzenia zmian w prawie, bez posiadania przedstawicieli w Sejmie."

Z programu PDB (str. 1):

"Demokracja bezpośrednia jest ideą systemu politycznego, w którym decyzje państwowe podejmuje się przez głosowania wszystkich obywateli. Jest to zarazem ustrój ciągłej debaty publicznej na najważniejsze problemy współczesnego świata oraz ustrój nieustannego poszukiwania kompromisów pomiędzy różnymi grupami społecznymi".

ˇW nowym piśmie internetowym partii DB[2], w artykule "Możemy Mieć

Polskę Bezpośrednio Demokratyczną" podano definicję podobną do tej z programu PDB z której wynika, że chodzi o głosowania ludowe.

"Demokracja bezpośrednia – system polityczny, w którym decyzje podejmuje się przez głosowanie ludowe. W demokracji bezpośredniej obywatele mają większy i bezpośredni wpływ na podejmowane decyzje."

PDB w swojej definicji DB pomija istotę zmian koniecznych dla wprowadzenia DB w Polsce. Takim warunkiem podstawowym dla funkcjonowania ustroju demokracji bezpośredniej jest decentralizacja, rozsiew władzy wśród suwerenów!

Z centrów władzy jak sejm, senat, rząd, sąd najwyższy, trybunał konstytucyjny, policja i wojsko, mają wyjść wg programu Partii DB akty prawne dla rozdania władzy narodowi?

Jeżeli władza nad ciałem prawodawczym, kompleksem wykonawczym i orzecznictwem sądowym ma należeć do Narodu to tylko Naród może zlikwidować funkcje władzy parlamentarnej, pozbawić reprezentantów władzy legitymacji do rządzenia lub przejąć władzę od ich przedstawicieli.

Podporządkowanie w programie partii DB definicji DB pod warunki prawne skorumpowanego systemu parlamentarnego, jest dyskryminacją i korupcją celów demokracji bezpośredniej!

Wyobrażenia na podstawie programu partii DB, że w centrach władzy przedstawicielskiej- Sejmie, Senacie, Trybunale Konstytucyjnym RP można przeprowadzać akty rozproszenia władzy, pozbawiać posłów, senatorów, sędziów legitymacji do rządzenia i wyrokowania, są na podstawie doświadczeń historii współczesnej, nierealne!

Trzeba wkalkulować przy rozwoju programu PDB nauki z historii prac setek parlamentów na świecie- nigdzie nie udało się wprowadzić ustroju demokracji bezpośredniej przy pomocy parlamentarnych ustaw.

Posłowie, parlamentarzyści, może jeszcze 200 lat temu byliby w stanie zrezygnować z pracy w sejmie czy w senacie - gdy im nie płacono, ale dzisiaj, gdy udział delegatów we władzy daje dobry dochód, to nie wyobrażam sobie argumentów by polscy posłowie sami zrezygnowali dobrowolnie ze źródeł własnego dobrobytu i zlikwidowali sejm RP.

Z bagna nie można się wydostać ciągnąc się za własne włosy!

Chyba, że członkowie PDB zamiast liczyć na Naród Polski, liczą na jakieś "ezoteryczne" siły lub niebiańskie cuda.

Dlatego podobnie jak w przypadkach: "zmielonych" przez PO i Tuska, czy tradycyjnych partii przedstawicielskich, program partii DB[3], zawierający gotowe recepty dla głupiego ludu, hasła i slogany bez pokrycia, nie ma siły spowodować decydujących dla powstania Ustroju DB zmian w strukturach władzy i rozdzielenia władzy wśród Narodu Polskiego.

Główna zaleta DB, odróżniająca ją od ustrojów parlamentarnych, jest jej odporność na korupcję poprzez rozsianie władzy w Narodzie. Ta bezkonkurencyjna zaleta ustroju DB jest w programie PDB oraz w strukturach tej partii nieuwzględniona i nawet nieomówiona.

Program i struktura partii DB z roku 2012 są ustawione na karierę polityczną paru członków zarządu i wjechanie do Sejmu RP przy pomocy naiwnych wyborców. Zorganizowana w ten sposób Partia Demokracji Bezpośredniej to KARYKATURA DB i w tej fazie rozwoju nie polecam jej popierania.

Tradycyjne rozwiązanie jak w przypadku PDB nie daje żadnej odporności na korupcję przedstawicieli tej partii w Sejmie RP.

Zwolennicy Demokracji Bezpośredniej nie powinni takiego rozwiązania programowego PDB ani popierać ani czynnie propagować!

Ukształtowana w Szwajcarii demokracja na którą się powołuje partia DB nie jest DB tylko demokracją półbezpośrednią[4]. Można tam obserwować, konflikty centrów władzy z suwerenami w przypadkach walki z inwestycjami wielkich, ponadnarodowych korporacji.  Wtedy w Szwajcarii nie ma równowagi w broni propagandowej. Przewaga marketingowa i reklamowa jest po stronie koncernów, które regularnie dzięki korupcji kluczowych polityków, wygrywają narodowe referenda, a to powoduje niejedną fałszywą inwestycję w Szwajcarii.

Przykład ze Szwajcarii, cytat z wypowiedzi suwerena.

Dotyczy budowy tunelu kolejowego w Szwajcarii pod masywem Gotthard (Gotthard-Basistunnel), oraz podziemnego dworca kolejowego Porta Alpina w gminie Sedrun/Tujetsch.  Po zakończeniu będzie miał on 57 km długości. Z dyskusji suwerenów odnośnie referendum: gdy wtedy Naród rozstrzygał o budowie tunelu, mówiono, że tunel ma służyć do odciążenia ruchu drogowego i skierowania ciężarówek na tory kolejowe.  Sorry, ale ruch towarowy nie potrzebuje żadnego podziemnego dworca w tunelu. Dlaczego raptem ma transport ludzi mieć pierwszeństwo przed transportem towarów? Gdybym wiedział, że tunel ma służyć do przewozu ludzi to bym głosował przeciwko jego budowie!

W Ustroju Demokracji Bezpośredniej, by zniwelować komercjalny wpływ mass mediów na suwerenów nastąpi rozbudowa specyficznej infrastruktury referendalnej.

Dla rozproszenia władzy pasożytujących "przedstawicieli" potrzebna jest WOLA CAŁEGO NARODU, a przynajmniej jego większości. Wtedy będzie można pozbawić rzekomych "przedstawicieli ludu" ich legitymacji do rządzenia. Tylko wtedy transformacja ustrojowa przebiegnie bez fizycznego gwałtu i agresywnego wsparcia państw ościennych dla warszawskiego reżimu.

AKT WOLI NARODU

http://www.petycjeonline.com/akt


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Propozycja zmian merytorycznych - ODRZUCONA!

2012-12-27 18:20

W Hamburgu, 27 grudnia 2012 r.

http://www.petycjeonline.com/akt

Szanowni Państwo,

wczoraj dostałem propozycję zmian merytorycznych w AKCIE WOLI NARODU, wraz z ofertą publikacji w mediach pod warunkiem tych zmian...

Tu główna propozycja:

"Majątek narodowy Polski, jaki posiadaliśmy przed 14 października 1988 roku umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw Ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy Obywateli Polskich i tylko Polskich w większościowych głosowaniach społeczności miejscowych, lokalnych lub ogólnokrajowych przy pomocy ich przedstawicieli oraz z ewentualnym użyciem bezpiecznych, szybkich i wygodnych narzędzi sieci internetowych i intranetowych."

Oczywiście, nie zgadzam się z przekręceniem istoty zmian, które wymusi podpisany przez większość Obywateli Polskich, AKT WOLI NARODU ustanawiając Ustrój Demokracji Bezpośredniej (DB).

Powyższe propozycje to następna próba utrzymania ustroju przedstawicielskiego, przekręcenia istoty Ustroju Demokracji Bezpośredniej i ratowania ciepłych posadek tzw. "reprezentantów". Nie dajcie się na takie przekręty nabierać!

Ustrój Demokracji Bezpośredniej funkcjonuje przy pomocy zawodowych urzędników nieposiadających uprawnień ustawodawczych, wykonawczych i sądowniczych.

By uniknąć podobnych nieporozumień wprowadziłem do petycji dodatkowe wyjaśnienia i poprawki. Nie zmieniają one ustawienia merytorycznego petycji.

Aktualna wersja petycji to 2012-12-27

Ustrój parlamentarny zawsze generuje korupcję i oszustwo przez wyposażonych we władzę przedstawicieli. Dlatego nie można powielać ciągle tych samych błędów!

Demokracja przedstawicielska to system inteligentnej korupcji oraz wykradania majątku narodowego i wywierania władzy na poszczególne państwa, przez zorganizowane globalnie siatki przestępcze pasożytów. Demokracja parlamentarna przeżyła się na całym świecie!

Ustrój Demokracji Bezpośredniej (DB) polega na tym, że obywatele Polscy i tylko Polscy nie przekazują swoich udziałów we władzy reprezentantom, tylko zlecają im obszar funkcjonowania bez uprawnień do jakiejkolwiek władzy ustawodawczej, wykonawczej, czy sądowniczej.

Właścicielami, suwerenami Polski pozostają na stałe wszyscy Polacy i tylko Polacy!

W DB nie potrzeba ani władzy posłów ani władzy prezydentów, czy uprawnień premierów.  W DB są to stanowiska bez funkcji władzy.

Stara petycja (ewentualnie dla porównania) znajduje się w pełnej wersji pod adresem:

http://demokracjakulista.pl/AKTWOLINARODUstary.pdf

Przynajmniej dziesięć tysięcy głosów od Polaków pod Aktem Woli Narodu w nadchodzącym roku 2013 życzy sobie i wszystkim sygnatariuszom

Krzysztof Puzyna


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Święta Bożego Narodzenia i nowy rok 2013

2012-12-24 05:10

Szanowni sygnatariusze

AKTU WOLI NARODU

Łączy nas patriotyzm prawdziwych Polaków.

Aktualnie potrzebujemy wrażliwości na sytuację oraz cierpliwości, jak przysłowie mówi "nie od razu Kraków zbudowano".

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i nowego roku 2013 przesyłam wszystkim patriotkom i patriotom życzenia zdrowia, miłości, pokoju oraz NADZIEI w nadchodzącym 2013 roku.

Gdy jest nadzieja to można przeżyć i zmienić świat.
Gloria in Excelsis Deo.

Krzysztof Puzyna

Na obrazku Grota Narodzenia Jezusa Chrystusa, znajdująca się w krypcie pod ołtarzem Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Prośba

2012-12-10 15:57

Szanowni Suwereni,

w ramach promocji AKTU WOLI NARODU,

wstawiłem do przedsionka "Dziennikarstwo Obywatelskie" portalu Interia artykuł

Bez korupcji, AKT WOLI NARODU

http://interia360.pl/polska/artykul/bez-korupcji-akt-woli-narodu,59075

Z prośbą o pomoc w jego popieraniu na łamach Interii by dostał się na top 5.

Krzysztof Puzyna


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)

Odpowiedź Prokuratury Generalnej

2012-12-02 05:17

Czy AKT WOLI NARODU to mowa nienawiści?

Czy Boni będzie mnie ścigał?

By znaleźć odpowiedzi na te ważne pytania podałem tekst "AKT WOLI NARODU" do Prokuratury Generalnej RP. W odpowiedzi widać, że możemy budować NOWY DOM legalnie !

Plik oryginalny .pdf, 241,74 KB

Odpowiedź Prokuratury Generalnej RP


Krzysztof Puzyna

Komentarze (0)
Facebook