AKT WOLI NARODU

Skontaktuj się z autorem petycji

JEDWABNE, WZNOWIENIE ŚLEDZTWA

2018-06-23 22:00:19

Witam z Hamburga.

Szanowni Państwo, wniosek o kasację postanowienia S 1/00/Zn poskutkował odpowiedzią prokuratora IPN-u.

W tekście pod wskazanymi poniżej adresami są moje argumenty.

Prośba kto ma siły i wpływy być solidarnym, niech pomaga jak może: politycznie, sądowo, czy medialnie.

Do wykopowiczów prośba o wykop: JEDWABNE WZNOWIENIE ŚLEDZTWA

https://www.wykop.pl/link/4381373/jedwabne-wznowienie-sledztwa/

Polacy i Polska potrzebują zachować honor i reputację niesplamione niepopełnionymi zbrodniami.

Tekst jest w Internecie pod

http://iddd.de/JedwabneCI.pdf

lub

http://www.idb.neon24.pl/post/144258,jedwabne-wznowienie-sledztwa

Krzysztof Puzyna, w Hamburgu, 23 czerwca 2018 roku


Krzysztof Puzyna

Do widzenia Europa - to USA otworzyła puszkę Pandory

2016-01-24 22:42:11Witam w Nowym Roku 2016.


Polecam tekst o migrantach.

W całości: http://iddd.de/pan.pdf

Pozdrawiam

Krzysztof Puzyna

Centrum handlowe Mercado, a kości w Jedwabnem

2015-05-23 04:57:39

Centrum handlowe Mercado zbudowane na żydowskim cmentarzu w Hamburgu, a zakaz ekshumacji w Jedwabnem. Analiza wątku Jedwabne z debaty Duda - Komorowski w TVN 21 maja 2015 r.

http://idb.neon24.pl/post/122759,centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem

lub

http://idb.prawynurt.pl/polityka/centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem,2197.htm

lub

http://iddd.salon24.pl/650024,centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem


Krzysztof Puzyna

Pytanie o JEDWABNE do dr Andrzeja Dudy

2015-05-16 14:49:47

16 maja 2015. W sytuacji, gdy Polacy wielokrotnie już byli oszukani i reprezentowani przez skorumpowane osoby udające patriotów, trudno o motywację do głosowania za jednym z kandydatów.   Dla wielu niewierzących w kandydatów POPiS, szansą wyróżnienia lepszego kandydata i poparcia go swoim głosem w wyborach prezydenckich 2015, byłaby ocena Jego wiarygodności.   Proszę o odpowiedź jasną na TAK albo na NIE.   Czy, jako Prezydent RP wycofałby Pan przeprosiny wobec Żydów dane przez b. prez. Kwaśniewskiego i odnowione przez prez. Komorowskiego za rzekomą masakrę Żydów przez Polaków w Jedwabnem w dniu 10 lipca 1941 roku?    

Przykłady linków z wideo na YouTube z informacjami o Jedwabnem. Linki są aktywne np. w pliku pdf.

http://iddd.de/jedwabne.pdf

Niemcy manipulują stroną z dowodami zbrodni w JEDWABNEM | YouTube:  Prawda o Jedwabnem i o II W. Ś. - Wykład prof. I.C. Pogonowskiego | Fakty o Jedwabnem - Śp. profesor Jan Moor-Jankowski | Jedwabne - ostatni świadek 45984 | JEDWABNE - ŚWIADEK HISTORII | JEDWABNE - SZWINDEL - IPNu cz1 | Jedwabne - pytania i wątpliwości. Wykład Leszka Żebrowskiego

 


Krzysztof Puzyna

Bojkot wyborów 2015 Policzmy się!

2015-05-08 22:34:08

Podaję dalej poniższe pomysły, gdyż wśród kandydatów na Prezydenta RP nie ma ani jednego, któremu można by zaufać. Żaden z nich nie ma zasług politycznych dla Polski.

Na B. Komorowskiego są liczne dowody zdrady żywotnych interesów Polski i jej obywateli.

Poważnych kandydatów na Prezydenta Dr Kornela Morawieckiego i Zdzisława Jankowskiego, media tak przykryły, że nikt o nich się nie dowiedział.

Ukrycie przez media Dr K. Morawieckiego i Z. Jankowskiego jest największym oszustwem wyborów 2015!

Tylko dla bojkotujących wybory prezydenckie 2015

Policzmy selfies na Tweeterze! pod #siepoliczymy

Dla oddających głosy polecam stronę siepoliczymy.pl

Z komentarza

http://www.petycjeonline.com/forum/40694/start/750#765

Zachęcam do udziału w akcji " Zrób selfie przy urnie wyborczej" i proszę podaj dalej to info:

( chodzi o wyrażenie protestu i budowanie jedności narodowej)

https://www.facebook.com/events/1629606560619990/

http://wyborydemokratyczne.blogspot.com/


Krzysztof Puzyna

Adres na FB

2015-04-16 14:17:09

Mamy wreszcie adres na Facebooku!

https://www.facebook.com/aktwolinarodu


Krzysztof Puzyna

Wielkanoc

2015-04-04 00:33:39


Krzysztof Puzyna

O Boże, dlaczegoś nas opuścił? 15 grzechów Kurii i droga krzyżowa wyborców.

2015-04-03 01:37:53

Krzysztof Puzyna

Najlepszy z kandydatów.

2015-03-24 14:20:06

Krzysztof Puzyna, 24 marca 2015

Celem tego tekstu jest życzenie by kluczowe stanowisko w Polsce, było zajęte przez człowieka, który nie oszuka swoich wyborców. Gdzie się oszukuje, głównym problemem staje się zaufanie do kandydata. Czy można zaufać kandydatowi, który nie ma żadnych dowodów walki o suwerenną Polskę, a zaistniał przy pomocy milionów złotych wydanych na jego propagandę w mass mediach i w Internecie? Taki może grać najlepszą, patriotyczną rolę swojego życia, może śpiewać najpiękniejszą piosenkę, może obiecywać każdemu kieszenie pełne złota, ale każdy, oprócz ciemnogrodu zdaje sobie sprawę, że są to popisy związane z pełzaniem do władzy, a nie z prawdziwym dążeniem do polepszenia losu Polaków.

Także ciemnogród powinien się zastanowić, czy tu chodzi o wiarę w Boga, wiarę w kościół, czy o wiedzę dotyczącą przewidywalnego postępowania i wiarygodności kandydata, o dowody jego zasług dla Polski, pozwalających zaufać, że w dalszym ciągu będzie działać na rzecz Polski i Polaków?

W sytuacji, gdy polskim wyborcom wielokrotnie w oszukanych wyborach podstawiono marionetki, udające patriotycznych Polaków, czy tym razem wyborcy potrafią wyłuskać odpowiedniego ich przedstawiciela, zasługującego na najwyższe stanowisko? Nawet organizacja kontroli wyborów, wydaje się mieć za zadanie wprowadzenie na stanowisko Prezydenta RP dalszego przedstawiciela interesów US-Izraela. Hasbara- syjonistyczna propaganda namnożyła w tym celu swoich kandydatów - by Polacy wyjścia nie mieli.

Przypadkiem najgłośniejszym w tych wyborach, jest ożeniony z Żydówką Andrzej Duda. Trzeba jasno powiedzieć! Żydówki wychodzą za mąż tylko za Żydów, tak wiem.  

Andrzej Duda powinien spuścić spodnie.

Nie ma się, co obrażać, reguły pojedynku bokserskiego np. z aktualnym Prezydentem Bronisławem Komorowskim, wprowadziła wspomagająca Dudę medialnie Hasbara. Obowiązują reguły zawodów sportowych i współzawodnictwa w piękności:

- kandydat ma być młody, elegancki

- powinien umieć jeździć na nartach,

 -mieć opanowaną technikę przemówień i nie czytać z kartki (każdy prawnik uczy się wolnej mowy),

-pomagać przytomnie poszkodowanym i potrzebującym-, (gdy jego śp. szef Prezydent Lech Kaczyński odlatywał do Smoleńska to podsekretarz stanu A. Duda wysypiał się w Krakowie.)

Dlatego Andrzej Duda powinien wg reguł sportowych dać się zbadać na niedozwolony doping, (czyli kontakty z najniebezpieczniejszą mafią na świecie- tą syjonistyczną). Syjonizm polega na wzajemnym zaufaniu i bezwzględnym poparciu wśród Żydów działających na rzecz ich wspólnego państwa Izrael. Siatka żydowskich inwestorów, naukowców, artystów, handlarzy, producentów, lekarzy z różnych miejsc na świecie, popierając się wzajemnie, kreuje bezustannie nowe pseudo-osobistości i narzuca je lokalnym społecznościom. Tak jest i w Polsce. Pod nazwą Solidarności syjoniści ukształtowali trwałą siatkę władzy.

Gdy czytam zdanie blogerki z talentem do ćwierkania, ninanonimowa: "Wszyscy Żydzi, jakich znam, są bogobojnymi katolikami!! Udawanie NIC NIE KOSZTUJE, a przynosi same korzyści." to przychodzi mi do głowy, że w ten sposób syjonistyczna propaganda - Hasbara, wylansowała multimedialnie kandydata na Prezydenta RP dr Andrzeja Dudę.

Który kandydat jest, więc najlepszy na najwyższe stanowisko w Polsce?

Wg mnie taki kandydat, który potrafi udowodnić, że działał, walczył o dobro Ojczyzny na długo przed aktualną kampanią wyborczą i można mu zaufać.

Wczoraj rozmawiałem z Polakami z Wrocławia i z Gdańska. Starsi ludzie byli przekonani, że Kornel Morawiecki (ur. 1941), ma więcej niż 80 lat i poza tym nie kandyduje. Byli to ludzie informujący się w mass mediach głównie przez państwowe kanały telewizyjne oraz Radio Maryja i Telewizję Trwam.

Wg mojego przekonania obowiązkiem mediów jest podanie wszystkich kandydatur do wiadomości publicznej. Kandydaci nieżydowscy, są przez mass media pomijani lub ośmieszani (kulturysta-goryl bez matury, stojący na bramce dyskoteki). Dalszą ciekawą sprawą jest wpajanie Polakom- takie jest ogólne przekonanie, że stanowisko Prezydenta musi zajmować energiczny, młody, zdrowy człowiek. A przecież to są podstawowe kryteria stawiane sportowcom oraz poborowym do wojska…

Pytam się, komu potrzeba na kluczowym stanowisku, marionetki, politycznego zera, bez własnego zdania, oślizłego jak węgorz, bez własnej moralności? Oczywiście koncernom, korporacjom, ustawiających sobie polskie ustawy dla własnych biznesów. Mając na stanowisku marionetkę zatwierdzającą ich ustawy bez zmrużenia oka, międzynarodowa lichwa, będzie dalej rządzić Polską.

Także w tych wyborach większość kandydatów na Prezydenta reprezentuje syjonistyczne interesy. Dlatego nie byłem zdziwiony, gdy na spotkanie dyskusyjne kandydatów na Prezydenta 22 marca zorganizowane przez stowarzyszenie Oburzeni oraz Podziemna TV nie przyszli kandydaci muszący się obawiać odpowiedzi na pytanie: Czy jest Pan Żydem?

Blogerka ninanonimowa pisze: "Żydostwo namnożyło kandydatów, aby ten polski nie miał szans na zaistnienie."

Ten fakt powinien uwzględnić każdy wyborca.

Obojętnie, czy obywatele polscy powiązani z interesami Izraela, czują się Polakami, polityka syjonistyczna, najwyższego szczebla popierała i będzie popierać przede wszystkim interesy niepolskie, szkodzące Polsce i Polakom. Kluczowe pozycje obsadzone przez Żydów w Polsce są furtką syjonistycznego wpływu. Dlatego dla świadomego Polaka odpadają kandydaci z partii będących pod wpływem rosyjskim, niemieckim, USA czy Hasbary: SLD, PSL, PO i PiS. 

By uratować ziemie polskie przed wyprzedażą obcokrajowcom, by uratować wody dla rolnictwa i wody pitne, by zachować szansę na odnowę Polski trzeba inicjacji zmian.

Pierwszym krokiem obudzonego społeczeństwa mógłby być świadomy wybór na stanowisko Prezydenta Polski uczciwego, zasłużonego Polaka.

Trzeba przy tym odciąć się od obiecanek przedwyborczych, sztucznych tworów Hasbary- Bronisława Komorowskiego, Andrzeja Dudy, Janusza Korwina-Mikke, czy dalszych, a zacząć szukać ludzi zasłużonych dla Polski przed wyborami.

To nie jest łatwe przy medialnej blokadzie. Pomocnym staje się jeszcze nieocenzurowany Internet. Polecam posłuchać widea z wypowiedziami Zdzisława Jankowskiego: Polska Ziemia dla Polaków!

Drugim równorzędnym, zasłużonym kandydatem jest Kornel Morawiecki

By przekreślić plany US-Izraela- notabene realizowane analogicznie jak w Kijowie, przez CIA, tym razem z ambasady USA w Warszawie, trzeba natychmiast podpisać poparcie, lub zbierać podpisy jednemu, z powyższych kandydatów na Prezydenta RP.

Ci ludzie nie mają milionów Hasbary na medialną propagandę, trzeba im pomóc i natychmiast zacząć działać!

Na spotkaniu 22 marca, każdy z nich miał ciekawe wypowiedzi. Każdy z nich- Jankowski, a także Morawiecki jest w swoich wypowiedziach i zasługach dla Polski niesprzeczny. W przeciwieństwie do innych kandydatów. Np. Były podsekretarz Andrzej Duda- gdy jego szef, śp. Lech Kaczyński spadał do lasku w Smoleńsku to Duda spał w Krakowie. Taki Andrzej Duda urodził się dopiero w kampanii wyborczej 2015. Urodził się w łonie Hasbary, posmarowanym grubą warstwą milionów złotych.

Mamy, więc wybór pomiędzy Morawieckim i Jankowskim, dwoma ludźmi spełniającymi kryteria najwyższego stanowiska w Polsce. Osobiście wspieram dr Kornela Morawieckiego.

Tu jego życiorys:

http://prezydentwolnosci.pl

lub tu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki

Tu apel Kornela Morawieckiego

 https://youtu.be/xCfNlzQuGk8

 

Dr Kornel Morawiecki ma więcej zasług politycznych dla Polski niż Prezydent Bronisław Komorowski szkód na swoim koncie.

Wybierz wyborco zaufanie, a nie wiarę w obiecanki wyborcze, czy gwarantowane szkody!

Zaufaj Kornelowi Morawieckiemu lub Zdzisławowi Jankowskiemu!

mgr inż. Krzysztof Puzyna

Polecane artykuły i filmy

1.       Zamienił stryjek siekierkę na kijek, czyli Duda prezydentem

2.       -ten Pan, Pani jest ŻYDEM

3.       Polska Ziemia dla Polaków! Zdzisław Jankowski,Forum Rolnicze Poznań 12 marca 2012 roku

4.       Alicja Adwent wspomnienia o Filipie Adwencie

Musimy bronić polskiej ziemi przede wszystkim przed Polakami, którzy ją sprzedają.

5.       Kali Kali kupi ziemia w Polska

6.      Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 3109)

7.       Protest rolników 19. 02

8.      http://www.aferyprawa.eu/Platne/LISTA-OSOB-POCHODZENIA-ZYDOWSKIEGO-SPRAWUJACE-INTRATNE-FUNKCJE-WE-WLADZACH-RP-330

W Hamburgu, 24 marca 2015 roku

Krzysztof Puzyna,

AKT WOLI NARODU,

http://www.petycjeonline.com/akt


Krzysztof Puzyna

Bogurodzica - Hymn Zwycięskiego Narodu Polskiego.

2015-03-16 02:46:36

Bogurodzica - Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego:

https://youtu.be/NrhHjoyaHdo

Bogurodzica (/Bogarodzica) powstała między X a XII wiekiem. Autor nie jest znany. Był to hymn Wielkiej Polski. Gdyby to by był nasz hymn Narodu Polskiego, jak dawniej.. lub ROTA

 

 

Bogurodzica dziewica, Bogiem sławiena Maryja,

U twego syna Gospodzina matko zwololena, Maryja!

Zyszczy nam, spuści nam.

Kyrieleleison.

Twego syna Krciciela zbożny czas,

Usłysz głosy, napełni myśli człowiecze.

Słysz modlitwę, jenże cię prosimy.

O o, dać raczy, jegoż prosimy:

Daj na świecie zbożny pobyt,

Po żywocie rajski przebyt.

Kyrieleleison.

Narodził się nas dla syn boży.

W to wierzy, człowiecze zbożny,

Iż przez trud Bog swoj lud

Odjął diabłu strożą.

Przydał nam zdrowia wiecznego,

Starostę skował pkielnego,

Śmierć podjął, wspomionął

Człowieka pirwego.

Jenże trudy cirpiał bezmiernie,

Jeszczeć był nie przyśpiał zawiernie,

Aliż sam Bog zmartwychwstał.

Adamie, ty boży kmieciu,

Ty siedzisz u Boga <w> wiecu,

Donieś nas swe dzieci,

Gdzież krolują anjeli.

Tam radość, tam miłość, tam widzenie Tworca

Anjelskie bez końca,

Tuć się nam wzjawiło diable potępienie.

Ni śrzebrem, ni złotem nas diabłu odkupił,

Swą mocą zastąpił.

Ciebie dla, człowiecze, dał Bog przekłoć sobie

Bok, ręce, nodze obie,

Krew świętą swą z boku na zbawienie tobie.

Wierzże w to, człowiecze, iż Jezu Kryst prawy

Cirpiał za nas rany,

Swą świętą krew przelał za nas krześcijany.

O duszy o grzesznej sam Bog pieczą ima,

Diabłu ją odejma,

Gdzież to sam przebywa, tu ją k sobie przyjma.

Już nam czas, godzina, grzechow się kajaci,

Bogu chwałę daci,

Ze wszemi siłami Boga miłowaci.

Maryja dziewica, prosi syna twego,

Krola niebieskiego,

Aby nas uchował ode wszego złego.

Wszytcy święci, proście,

Nas grzeszne wspomożcie,

Bysmy z wami byli,

Jezu Krysta chwalili.

Tegoż nas domieści, Jezu Chryste miły,

Bysmy z tobą byli,

Gdzie się nam radują już niebieskie siły.

Amen, amen, amen, amen, amen, amen,

Amen, tako Bog daj,

Bysmy poszli wszytcy w raj,

Gdzież krolują anjeli


Krzysztof PuzynaUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook