Autobusem 210 szybciej do metra

Skontaktuj się z autorem petycji

odpowiedź ZTM na petycję "Autobusem 210 szybciej do metra"

2023-10-13 15:13:09

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym otrzymałem odpowiedź na naszą petycję "Autobusem 210 szybciej do metra".

Poniżej cytuję treść listu podpisanego przez panię Renatę Wiśniewską, Dyrektor Pionu Administracyjno-Organizacyjnego ZTM.

Dziękuję za udział w petycji; podobnie jak Państwo mam nadzieję, że ostateczne rozstrzygnięcie będzie dla nas wnioskodawców pozytywne.

Łączę wyrazy szacunku,
Jarosław Wiśniewski

===============

"Odpowiadając na Państwa pismo uprzejmie informujemy, że w listopadzie br. przeanalizujemy napełnienie autobusów kursujących na linii 210. Przeprowadzimy także pomiary liczby pasażerów korzystających z przystanków: Bogusławskiego, Tołstoja i Sokratesa. Są to przystanki, z których linia 210 zostałaby wycofana w przypadku zmiany jej trasy. Jeżeli wyniki analizy wykażą zasadność wprowadzenia postulowanej przez Państwa zmiany trasy, zwrócimy się o opinię do władz Dzielnicy Bielany, przez którą przebiega trasa tej linii.

Zaznaczamy, że obecnie linia 210 (kursująca przez Sokratesa zamiast Nocznickiego) zapewnia postulowany przez Gminę Izabelin dogodny dojazd do szkół w rejonie ul. Żeromskiego. Umożliwia bowiem uczniom przesiadkę do linii 116 na przystanku Bogusławskiego."

 


Jarosław WiśniewskiUdostępnij tę petycję

Pomóż uzbierać więcej podpisów tej petycji.

Jak promować petycję?

  • Udostępnij petycję na swojej tablicy na Facebooku i w grupach związanych z tematyką petycji.
  • Skontaktuj się ze swoimi przyjaciółmi
    1. Napisz wiadomość, w której wyjaśnisz, dlaczego podpisujesz się pod tą petycją, jako że ludzie są bardziej skłonni złożyć swój podpis, gdy rozumieją, jak ważny jest temat.
    2. Skopiuj i wklej adres internetowy petycji do swojej wiadomości.
    3. Wyślij wiadomość za pomocą poczty e-mail, usługi SMS, serwisów Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram i LinkedIn.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...