Apel do 700-kilogramowego żółwia skórzastego, by na chwilę stanął na Wojciechu Cejrowskim

My, niżej podpisani, zwracamy się z prośbą do żółwia skórzastego - najcięższego żyjącego współcześnie gada - o to, by na chwilę stanął na Wojciechu Cejrowskim, znanym polskim podróżniku i dziennikarzu.

W jednym z odcinków programu "Polowanie" na antenie TVP Wojciech Cejrowski opowiadał o żółwiach. Stanął na jednym z nich i twierdził, że żółwie nie odczuwają bólu.

Apelujemy, by żółw skórzasty, którego niektóre osobniki mogą ważyć nawet 700 kilogramów, sprawdził, czy Wojciech Cejrowski odczuwa ból, czy też jest na niego odporny. Tak jak - jego zdaniem - żółwie.

Prosimy żółwia o wejście w ustalonym wcześniej terminie na Wojciecha Cejrowskiego na kilka minut i nasłuchiwanie, czy trzaśnie. Zapewne nie trzaśnie, bo on po to ma tę grubą skórę, żeby można było po nim przejechać samochodem, i żeby mu się nic nie stało.

Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam ASZdziennik do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...