APEL O POZOSTAWIENIE SKLEPU EMPIK W GNIEŹNIE

My, mieszkańcy miasta Gniezna, 

Zwracamy się z apelem do Empik S.A. w Warszawie o zmianę decyzji w sprawie likwidacji sklepu sieci Empik w Gnieźnie przy ul. Bolesława Chrobrego 11. W tym miejscu Empik prosperuje nieprzerwanie od 1991 roku, zastępując wcześniejszy Międzynarodowy Klub Prasy i Książki. Zniknięcie z przestrzeni centrum naszego miasta tak ważnego sklepu jest dla nas sytuacją niezrozumiałą i nieakceptowalną. Jesteśmy mocno z nim związani i nie wyobrażamy sobie sytuacji, by sklep funkcjonujący w tym miejscu odkąd pamiętamy nagle przestał istnieć. Dla nas to nie tylko zwyczajny sklep, ale niezapomniane wspomnienia, początki przygód z niejedną świetną książką, czasopismem, kasetą, czy płytą. To miejsce spotkań kilku pokoleń i miłej, pomocnej, zawsze uśmiechniętej obsługi z Panią Beatą na czele.

 

Sklep Empik w Gnieźnie przy ul. Bolesława Chrobrego to element tego miasta, nierozerwalna jego część, której nie można zwyczajnie zamknąć i zastąpić innym sklepem. Jesteśmy w stanie zrozumieć aktualną sytuację na rynku i politykę sieci Empik, ale my na polityce się nie znamy, tylko na dobrych książkach, ciekawych czasopismach i świetnej muzyce.

 

Empik musi zostać i apelujemy o uwzględnienie naszej prośby.

 

Mieszkańcy Gniezna.

 

20240429_185905.jpg

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Tomasz Dzionek będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...