Budowa parku dla czworonożnych przyjaciół w Nisku


Pan Konrad Krzyżak
Burmistrz Gminy i Miasta Nisko

My mieszkańcy Niska, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wybudowanie przestronnego wybiegu dla psów na terenie miasta.
Coraz więcej mieszkańców miasta posiada w swoich domach czworonożnych przyjaciół. Ze względu na panujące przepisy w kwesti spuszczania psów ze smyczy brakuje miejsc, w których mogłyby one się wybiegać, socjalizować, bawić oraz uczyć się komend.
Psy do prawidłowego rozwoju i dobrego samopoczucia potrzebują odpowiedniej dawki ruchu oraz treningu. Stworzenie wybiegu o odpowiedniej wielkości umożliwiłoby większej ilości właścicieli wejścia na wybieg i spędzania czasu ze swoim pupilem. Wskazanie terenu, gdzie można spuszczać psy, rozwiązałoby problem spuszczania czworonogów w miejscach, gdzie bezpieczeństwo psa i innych jest zagrożone. Teren przeznaczony na wybieg powinien posiadać odpowiednie ogrodzenie dostosowane zarówno dla małych jak i dużych psów, chroniąc przed ucieczką oraz nieszczęśliwym wypadkiem. W takim miejscu nie powinno zabraknąć dyspozytorów z torebkami na psie nieczystości, ławek dla właścicieli oraz oświetlenia, które pozwoli na wyjścia z psem osobom, które pracują w ciągu dnia. Nieodłącznym elementem psiego wybiegu powinny być bezpieczne i odpowiednie przeszkody dla psów aktywnie trenujących, bezpieczne wejście poprzez śluzę, a także regulamin dla właścicieli czworonogów.
Uzasadnienie
Swoją petycje popieramy faktem, iż zależy nam, mieszkańcom Niska na większej przestrzeni w której nasi pupile będą mogli swobodnie biegać oraz spędzać czas z innymi psami i swoimi właścicielami.
Wszelkich informacji, wskazówek w sprawie projektu i budowy obiektu można zasięgnąć na stronie psipark.pl., chętnie udzielą wsparcia. Budowa parku nie wymaga ogromnych funduszy. Większość okolicznych miast już posiada parki lub są w budowie.     
W Nisku jest kilka świetnych lokalizacji na park , np. tylnia część Parku Miejskiego. Jednak najbardziej wskazane miejsca na psie parki to place blisko dużych osiedli, blokowisk. 

Dziękujemy za wsparcie! 

https://lnk.bio/psiPARK.pl?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAab9xUhWehbMDv80CW38nQutS4F0hLWLPKZyBRvCyU5E4PQd6cO74zzvWtM_aem_AajnK2Pdoy6FBaW6nEL4zumU3os-SgcYlD6sIRP-_fapA_VlbY1ODtSCxlLAKcymcslYYB5cXT1leDbh_8uv7cW6


Mama Lily i Dolly    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Mama Lily i Dolly będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Nie wyświetlimy Twojego adresu publicznie online.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...