Petycjeonline.com

#chcemytunelu w Rembertowie

My, mieszkanki i mieszkańcy Rembertowa wyrażamy poparcie dla budowy tunelu drogowego w osi ulic: Marsa i Alei Chruściela. 

Jednocześnie pragniemy zapewnić, iż powyższa inwestycja jest w interesie znaczącej większości mieszkańców Dzielnicy, odcinamy się od wszelkich dywagacji i projektów kwestionujących sens powstania w/w: bezkolizyjnej przeprawy przez tory. 

 


Radni: Izabela Kowalska, Marcin Płonka w imieniu mieszkańców i mieszkanek Rembertowa
Skontaktuj się z autorem