Podłączenie centrum Sosnowca do miejskiej sieci ciepłowniczej

A933CA49-7D0A-45A2-AFC8-B362E44F240A.jpegMieszkańcy Sosnowca

Do Prezydenta Sosnowca
Pana Arkadiusza Chęcińskiego

Centrum Sosnowca, a w szczególności obszar ulicy Piłsudskiego, Dęblińskiej, Sadowej, Czystej, Krzywej, Kołłątaja, Towarowej i Mierosławskiego to czarny punkt na smogowej mapie regionu. W okolicy tej podstawowym źródłem ciepła są stare, nieefektywne kotły węglowe, których spaliny uniemożliwiają zdrowe i komfortowe życie mieszkańców w sezonie grzewczym.

Doceniając dotychczasowe działania miasta w walce ze smogiem i trafnym diagnozowaniu problemów związanych z niską emisją, zwracamy się z uprzejmą prośbą o pilne podjęcie działań, zmierzających do podłączenia tej części Sosnowca do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Problem fatalnej jakości powietrza w tej części miasta daje się również we znaki mieszkańcom ościennych dzielnic i sąsiednich części Centrum. Ma również wysoce negatywny wpływ na wizerunek Sosnowca, ze względu na usytuowanie w sąsiedztwie reprezentatywnych ulic Piłsudskiego oraz 3 Maja. Podjęcie skutecznych działań w kierunku odwrócenia tej sytuacji, na pewno zostanie pozytywnie odebrana przez mieszkańców tej części miasta, którą uznaje się za mocno zaniedbaną i niedoinwestowaną.


Dorota Kurcz, Mateusz Sizalewski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Dorota Kurcz, Mateusz Sizalewski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )