Żądamy dziennych danych o wszystkich zgonach w Polsce, nie tylko COVID!

Petycja skierowana do Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego.


W sytuacji kryzysowej spowodowanej koronawirusa, media mają pożywkę dla swojego biznesu i podsycają emocje, siejąc strach, panikę i niepewność. Rządy podejmuje coraz to ostrzejsze środki, które powodują chaos społeczny i gospodarczy.
Polski rząd, podobnie jak inne, podają tylko zachorowania i zgony dotyczące Koronawirusa (COVID19), a nie podaje liczby pozostałych zgonów. To sprawia, że tak naprawdę nie wiemy, czy faktycznie więcej ludzi umiera, czy nie. 

W styczniu 2017 roku we Włoszech zmarło 76 tys. osób, o połowę więcej niż rok wcześniej (w styczniu 2016 roku było to 55 tys). Media to przemilczały.

76 tys osób to 2,5 tys. dziennie - tyle osob średnio umierało we Włoszech. Czy obecnie umiera więcej osób? Informuje się nas jedynie o liczbie zgonów dziennie osób zakażonych COVID (nosicieli COVID).
Trudno uzyskać informacje z Włoch, pokazujące, czy faktycznie umiera więcej osób, niz w styczniu 2017, czyli 2,5 tys dzienni.

W związku z tym, oczekujemy aby rzad Polski (oraz inne kraje) publikowały dzienne stetystyki zachorowań i zgonów podając do publicznej wiadomości również całkowitą iliczbę zgonów i zachorowań, uwzględniając przyczyny.
Tu przykładowa tabela, której oczekujemy codziennie:
petycja-tabela-covid.png

Więcej na:
https://panbartek.pl/petycja-zgony/

Bartłomiej Krzych

 

 


Bartłomiej Krzych    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Bartłomiej Krzych do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...