Żądamy dziennych danych o wszystkich zgonach w Polsce, nie tylko COVID!

Petycja skierowana do Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego.


W sytuacji kryzysowej spowodowanej koronawirusa, media mają pożywkę dla swojego biznesu i podsycają emocje, siejąc strach, panikę i niepewność. Rządy podejmuje coraz to ostrzejsze środki, które powodują chaos społeczny i gospodarczy.
Polski rząd, podobnie jak inne, podają tylko zachorowania i zgony dotyczące Koronawirusa (COVID19), a nie podaje liczby pozostałych zgonów. To sprawia, że tak naprawdę nie wiemy, czy faktycznie więcej ludzi umiera, czy nie. 

W styczniu 2017 roku we Włoszech zmarło 76 tys. osób, o połowę więcej niż rok wcześniej (w styczniu 2016 roku było to 55 tys). Media to przemilczały.

76 tys osób to 2,5 tys. dziennie - tyle osob średnio umierało we Włoszech. Czy obecnie umiera więcej osób? Informuje się nas jedynie o liczbie zgonów dziennie osób zakażonych COVID (nosicieli COVID).
Trudno uzyskać informacje z Włoch, pokazujące, czy faktycznie umiera więcej osób, niz w styczniu 2017, czyli 2,5 tys dzienni.

W związku z tym, oczekujemy aby rzad Polski (oraz inne kraje) publikowały dzienne stetystyki zachorowań i zgonów podając do publicznej wiadomości również całkowitą iliczbę zgonów i zachorowań, uwzględniając przyczyny.
Tu przykładowa tabela, której oczekujemy codziennie:
petycja-tabela-covid.png

Więcej na:
https://panbartek.pl/petycja-zgony/

Bartłomiej Krzych

 

 


Bartłomiej Krzych    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Bartłomiej Krzych do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook