Żądamy przywrócenia dobrego źródła wody w Lędzinach

Do Burmistrz Miasta Lędziny Krystyny Wróbel
Do Przewodniczącego Rady Nadzorczej Regionalnego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Piotra Czarnynogi

My, mieszkańcy Lędzin, stanowczo protestujemy przeciw zmianie źródła zasilania miasta w wodę. Jak również przeciwko propozycji RPWiK "mieszania" wody z nowego źródła i starego.

Zmiana źródła bezpośrednio przyczyniła się do znacznego pogorszenia jakości wody w naszych domach. Martwimy się o siebie, naszych bliskich i sprzęty domowe.

Jednocześnie nie wyrażamy zgody na działanie metodą faktów dokonanych. RPWiK ani urząd miasta nie konsultował z nami, Mieszkańcami Lędzin, zmiany źródła podawania wody. Dlatego odrzucamy "kompromisowe" rozwiązanie, które ma polegać na mieszaniu wody z obu ujęć.

Żądamy podjęcia natychmiastowych działań, które poskutkują przełączeniem do poprzedniego źródła wody.

Z poważaniem,
Mieszkańcy Lędzin

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marcin Majer do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )