Do Susan Wójcicki, aby Swojemu Kuzynowi Mateuszowi Morawieckiemu przekazała

Do Szanownej Pani Polki nr 1 w Informatyce Światowej i Social Mediach, Susan Wójcicki.

Szanowna Pani,

Informatycy Polscy , błagają żeby przekazała Pani swojemu Kuzynowi, po linii rodzinnej, żeby zatrzymał  podwyżkę podatków dla Polskich Informatyków.

Uzasadnienie:

W Polsce 32 lata po odzyskaniu niepodległosci,  nie było i nie ma "Jednorożca", jak Pani własny "Google". Polska to raj dla polityków, a GUŁag dla małych polskich firm rodzinnych.

3 milony Polaków nadal zmuszone żyć na emigracji

Jeśli Mateusz Morawiecki wprowadzi podatki dobijające Polskich Informatyków to będzie to bardzo źle odbierane, a żaden  Biedroń czy Zandberg tego nie zagada.

Jeżeli Mateusz Morawiecki powstrzyma podatek, będzie pamiętany przez pokolenia tak jak Premier Rakowski, który uwolnił polską gospodakę w 1988 r.

W 2020 minister Kosciński zlikwidował już spółki komandytowe, fundament polskich form rodzinnych.

Proszę spojrzeć z perspektywy tysiącleci. Jeśli Premier Morawiecki swoim podatkiem obudzi śpiących Polaków, to się zaczną bronić i jak mówi jeden Rabin "Polinu nie będzie aż rok 2500 nadejdzie"

Z poważaniem

mgr inz. Jacek Zdanowicz

Związek Zawodowy Informatyków w PL.

 

 


Susan Wojcicki, Youtube    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Susan Wojcicki, Youtube do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...