Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy


Gość

#101 Re: Re: Re: Re:

2014-09-05 21:29

#95: Waldemar - Re: Re: Re:  

Dla Odważnego Obrońcy Islamistów Waldemara Nieanonimowego:

https://www.youtube.com/watch?v=flxLFg2y4lk

Waldemar

#102 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 17:43

#100: - Re: Re: Re: Re:  

No właśnie, dziwne to umiłowanie żydów do mordowania dzieci - może to pedofilia połączona z nekrofilią? - A o biednych dzieciach... bo to temat tej petycji; - głównym ofiarami żydowskiego bestialstwa są dzieci i przeciwko temu bestialstwu jest ta petycja.

 

Waldemar

#103 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 17:48

#101: - Re: Re: Re: Re:  

Niestety, nie oglądam żydowskiej propagandy, a na dodatek nie lubię zbytnio Arabów i twoje chamskie ubliżanie mi nie robi na mnie wrażenia, bo jak zwykle nie rozumiesz o czym jest ten blog i ta petycja. Jakoś nie bardzo pasuje żydowska agresja do Islamu. Czy poza ubliżaniem innym potrafisz coś jeszcze tchórzliwy gościu?

 

Waldemar

#104 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 17:58

#98: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Ty gościu naprawdę nie wiesz o czym piszesz. Bardzo lubię Polaków, czego dowodem est to, że zawsze tutaj wracam z pracy i od kilkudziesięciu lat mieszkam, bawię się i koleguję. Skoro mnie obrażasz i mieszasz z błotem, to powiedz mi co takiego robią polscy nacjonaliści szowiniści w Niemczech, Niderlandach, czy na Wyspach? Skoro nie mam według ciebie prawa mieszkać w Polsce, bo z urodzenia jestem Prusem, to w takim razie Polacy nie mają prawa mieszkać w Niemczech. Jeżeli dla ciebie krytyka polskich żołnierzy strzelających do Irackich i Afgańskich Dzieci i krytyka tego, że na terenie Polski torturuje się ludzi bez sądu i bez wyroku jest szowinizmem, to chyba nie wiesz, co to szowinizm. A jeżeli większość Polaków miesza z błotem wszystkich, którzy nie są Polakami, a mieszkają w Polsce, to nie dziwię się, że zagranicą nie chcą Polaków wpuszczać do kawiarni i na dyskoteki.

 


Gość

#105 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-06 21:01

#104: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Można się spodziewać,że nadal będziesz się tu popisywał i wygłupiał, bo jesteś takim typem,który bez  tego żyć nie może. Będziesz wymyślał jeszcze wiele inych obraźliwie chamskich prymitywnych inwektyw twierdząc,że to ty jesteś obrażany i wklejał po kilka głupkowatych tekstów na raz, w których zaprzeczasz sam sobie, zwłaszcza z tą miłością i nienawiścią raz do Polaków,a raz do Arabów.

Ale baw się już beze mnie, bo mnie się znudziło czytanie twoich wypocin intelektualno-historyczno-polityczno-nacjonalistycznych. Niepotrzebnie traciłem czas na czytanie ich, bo nie są tego warte - teraz niech się ktoś inny poświęci.

Klaudyna Molendowska

#106

2014-09-06 23:05

Dawno już nie czytałam czegoś równie idiotycznego: na stronie z petycją w sprawie wojny w Strefie Gazy jakiś oszołom rozpisuje się maniakalnie o swoim nacjonaliżmie,antysemityzmie i antypolonizmie kreując się na jakiegoś, szlachetnego Prusaka,bo wg. niego w Polsce istnieją jeszcze  Prusy. To jest gorzej,niż śmieszne. Jestem z wojew.Warmińsko-Mazurskiego i te głupoty o Prusakach zrównanych przez tego "Prusaka" ze Ślązakami,,Kaszubami czy innymi Góralami Podhalańskimi lub Żywieckimi - brzmią tak kretyńsko groteskowo,że można je tylko skwitować uśmieszkiemj politowania. Człowieku! opamiętaj się,jesteś na publicznym  forum i różni ludzie to czytają.

Waldemar

#107 Re:

2014-09-07 10:25

#106: Klaudyna Molendowska -  

Mam nadzieję, że równie szeroko jak ty uśmiechają się Polacy na Litwie, którym właśnie zakazano pisowni polsko brzmiących nazwisk. No cóż. Polacy szydzą ze Ślązaków, Kaszubów, Mazurów, czy "Prusaków", a Litwini i Niemcy z Polaczków. To że jesteś z terenu historycznych Prus nie oznacza wcale, że mieszkali tam twoi potomkowie, bo gdyby tak był, to nie szydziłabyś ze swojej własnej rodziny i tradycji narodowych. Polka o mentalności Kalego. - Gdy Polacy dyskryminują i wyśmiewają Prusów i Mazurów, to dobrze, ale gdy Litwini dyskryminują Polaków, to wielka wrzawa o to, że się Polaków źle traktuje Tak jak Polacy poniżają mniejszości narodowe w Polsce, tak inne narody poniżają Polaków w swoich krajach. Być może Prusowie nie są szlachetni, ale polaczkowie zagranicą też do szlachetnych nie należą i Niderlandczycy dobrze pamiętają Polaczka złodziejaszka, który za MP3 za marne kilka Euro zamordował na dworcu Niderlandczyka. Widzisz Polaczko, tak jak ty wyśmiewasz mnie wyzywając od Prusaków, tak ja drwię z Polaczków Złodziejaszków, z których śmieje się cała Europa. Zresztą nikt w Europie nie spodziewa się tego, że Polaczkowie przestaną poniżać mniejszości narodowe zamieszkujące obecną Polskę.

 

Klaudyna Molendowska

#108 Re: Re:

2014-09-07 13:34

#107: Waldemar - Re:  

 Kończąc definitywnie nawiązywanie do prymitywizmu nacjonalistyczno-historycznego oszołoma o nicku Waldemar,zwracam mu tylko  uwagę, że w podziale geograficznym (nie admistracyjnym) Polski występują takie krainy jak: Mazowsze,Kaszuby, Kurpie,Górny i Dolny  Śląsk,Wielkopolska,Małopolska,Podhale czy Warmia i Mazury. Prusy w takim  podziale nie figurują,chyba że dla rodowitych Niemców w wydanych przez nich na użytek własny mapach.

Raz jeszcze podkreślam,że nie zamierzam zniżać się do poziomu oszołoma Waldedmara,więc szkoda jego czasu na wypisywanie tutaj dalszych bzdetów na ten temat,zwłaszcza że nie temu tematowi poświęcona jest ta strona. Ale dla oszołoma każde miejsce i pretekst są dobre,żeby się popisać swoim oszołomstwem.

Waldemar

#109 Re: Re: Re:

2014-09-07 17:54

#108: Klaudyna Molendowska - Re: Re:  

Jesteś na tak niskim poziomie, że już niżej zniżyć się nie możesz i mam nadzieję, że od dzisiaj będziesz używał poprawnych nazw takich Miast jak New York, Roma, czy Paris. Może raczysz przyjąć, że nazwy geograficzne każdy ma prawo wymieniać w swoim narodowym języki, więc nie zabronisz mi na nazywanie miast i krain w mim języku narodowym i pozostanę przy Prusach, Marienburg'u i Danzig. Mam też nadzieję, że jak kiedyś przebywając w mieście Roma po nazwaniu przez ciebie tego miasta Rzymem, Włosi uznają ciebie za oszołoma. Skoro Polska tak bardzo chciała wejść do Unii Europejskiej, to niech teraz Polaczkowie przestrzegają prawa unijnego, które gwarantuje używania języka mniejszości narodowych,takich jak Kaszubi, Łemkowie, Prusowie, czy Mazurzy. O to, że na terenie Prus mieszkali Prusowie i Niemcy miej pretensje do twoich przodków, którzy nie potrafili utrzymać Polskiej Narodowości i oddali te ziemie Prusom. Polecam tobie wyjazd zagranicę, to się przekonasz jakimi oszołomami jest tania siła robocza reprezentowana przez Polaczków. To by było na tyle oszołomowa polaczko. Postscriptum: Mam nadzieję, że omijasz na terenie Prus z których pochodzisz wszelkie budowle i dobra wzniesione przez Prusów, takie jak kanał elbląski i starówka olsztyńska.

 

Hanka Gorczyca

#110

2014-09-07 21:55

JAK DŁUGO ADMINISTRACJA TEJ STRONY BĘDZIE TOLEROWAĆ PRZESYCONE NIENAWIŚCIĄ  RASOWĄ I NACJONALISTYCZNĄ WPISY TEGO  TYPA O NICKU WALDEMAR? CZY NA  TAKICH WPISACH MA POLEGAĆ ROZWINIĘCIE TEMATU PETYCJI W SPRAWIE SYTUACJI W STREFIE GAZY!?

Waldemar

#111 Re:

2014-09-08 07:55

#110: Hanka Gorczyca -  

Też się zapytuję jak długo administracja tej strony będzie tolerować przesycone nienawiścią nacjonalistyczne wpisy nazywające obywateli pochodzenia niemieckiego prusakami karaluchami i islamistami? - Brak tolerancji dla obywateli narodowości pruskiej zamieszkujących tereny Rzeczpospolitej Polski jest sprzeczne z prawem unijnym, które gwarantuje mniejszościom narodowym i etnicznym swobodę posługiwania się własnym językiem i kultywowania tradycji i używania nazw geograficznych, miast i ulic zgodnie z językiem ojczystym.

 

Irek W.

#112 Re: Re:

2014-09-08 17:05

#111: Waldemar - Re:  

 Waldemarze,czy ty naprawdę nie widzisz jak się tu wygłupiasz i jak cię wszyscy robią w konia? Potrafisz tyko powtarzać w kółko jedno i to samo,jakbyś dostał kołowacizny. Ale tobie chodzi tyko o to,żeby twoje było na wierzchu,prawda?  No to niech ci będzie,teraz sobie pisz ile wlezie,bo chyba już nikt nie będzie ci odpowiadał. Dodam tyko,że o jakiejś narodowości pruskiej to chyba w całej UE nikt nie słyszał. Ciekawe co jeszcz sobie wymyślisz?

Daria Pawelec

#113 SKANDAL!

2014-09-08 23:48

Popieram Hankę Gorczycę i wyrażam zdziwienie i obużenie,że Administracja jeszcze nie usunęła tych rasistowskich,homofobicznych,nawołujacych do nienawiści  wpisów i nie zablokowała ich autora! Być może,że ten autor jest osobnikiem niezrównoważonym psychicznie, ale to jeszcze nie powód by mu pobłażać i doprowadzać do zaśmecania tej strony takimi wpisami!

Waldemar

#114 Re: SKANDAL!

2014-09-09 07:19

#113: Daria Pawelec - SKANDAL! 

A czy ty naprawdę nie widzisz jaka śmieszna jesteś w twoich wypowiedziach, w których używasz tylko jednego argumentu, że jestem psychicznie chory? - obrzucanie epitetami świadczy tylko o twoim prymitywizmie, bo nie potrafisz posługiwać się argumentami innymi jak poniżanie oponenta. Nie widzisz, jak cała Europa drwi i wyśmiewa się z Polaków? Nie widzisz, że nie tylko rządy, ale i społeczeństwa Unii Europejskiej prowadzą kampanie anty-polskie? - Gdy Polska wstępowała do UE zobowiązała się przestrzegać prawa mniejszości etnicznych i narodowych. Zgodnie z tym prawem mogę używać na terenie Polski mojego języka ojczystego. To ty jesteś śmieszna i żałosna odmawiając mi prawa do określenia własnej tożsamości, a już twierdzenie, że na terenie Polski nie ma Niemców, Prusów, Kaszubów i innych mniejszości i te tereny zamieszkują jedynie Polacy świadczy o twoim dyletanctwie. Za nazwanie kogoś Islamistą w Niemczech, lub Niderlandach ma się proces sądowy, bo tam żyją społeczeństwa wielonarodowościowe i wielokulturowe i polski rasizm i wyśmiewanie innych narodów jest po prostu karalne. - Możecie mnie wyzywać od Islamistów, Prusaków-Karaluchów i nadal być najbiedniejszym i najbardziej zacofanym krajem Europy i wyrzutkami, których się zwalcza wszelkimi sposobami. Żeby zmienić opinię o polaczkach złodziejaszkach, pijaczkach wszczynających awantury będziecie musieli jeszcze długo pracować, dopóki nie nauczycie się szanować Arabów, Prusów, Kaszubów, Celtów, Basków, Łemków i innych narodów zamieszkujących terytoria Unii Europejskiej. Jeżeli nie potraficie zrozumieć, że Polska w swoich granicach istnieje dopiero od 1945 r., a przed Polakami na terenie Prus, obecnie należących do Polski mieszkały narody germańskie, które żyją tutaj od Pokoleń nie są Polakami, to nadal będziecie pośmiewiskiem Europy. To wy jesteście rasistami zabraniając mi kultywować moje pruskie tradycje, bo Prusowie byli tutaj przed wami i zbudowali cywilizację, z której teraz korzystacie.

 

Waldemar

#115 Islamiści z Ameryki Południowej

2014-09-09 18:39

Chile, Peru i Salwador, na znak protestu przeciwko żydowskim atakom na ludność cywilną w Strefie Gazy odwołały swych ambasadorów z Tel Awiwu „na konsultacje” do kraju . To samo uczyniły Brazylia i Ekwador. - I kto by się spodziewał, że Ameryka Południowa to siedlisko Islamistów i Antysemitów.
Daria Pawelec

#116 Re: Re: SKANDAL!

2014-09-09 22:23

#114: Waldemar - Re: SKANDAL! 

 Ty,biedaku,nie wściekaj się na moje podejrzenie twojego niezrównoważenia psychicznego. Człowiek, który niczego nie zrozumiał z prostych wpisów stanowiących odpowiedzi na jego wpisy,przekręca je, obrzuca inwektywami,albo wręcz zmyśla (np. o tym,że jest tu prześladowany za swoją narodowość),musi być jakoś upośledzony psychicznie.

 

Nadal nie  rozumiem dlaczego Administracja toleruje te wszystkie szowinistyczne ataki tego użytkownika???

Daria Pawelec

#117

2014-09-09 22:29

P.S. To za które twoje pochodzenie jesteś tak w Polsce prześladowany: za Prusów czy za Prusaków? Jakoś nie możewsz się zdecydować,a to jest jednak zasadnicza różnica,o czym powieineś wiedzieć. Ale tobie nie chodzi o jakieś szczegóły,chodzi tylko o to,że jest okazja (to forum),żeby napluć na Poskę i Polaków. Zapewne na innych forach zachowujesz się podobnie.

Nie fatyguj się z odpisywaniem mi,bo ja nie ma najmniejszego zamiaru wracać tutaj i czytać twoich chorych wymysłów.

Waldemar

#118 Re:

2014-09-09 23:00

#117: Daria Pawelec -  

Nie ja zacząłem wzajemne opluwanie się, ale skoro ktoś nazywa mnie prusakiem karaluchem, to nie pozostaję dłużny. - Poza tym jako mniejszość etniczna mam prawo używać nazwy Prusy, Marienburg i Danzig, bo do tego zobowiązała się Polska, wstępując do Unii Europejskiej. Skoro dla ciebie prawo do nazewnictwa w języku ojczystym jest tylko chorym wymysłem, to nie dziwię się temu, że podobnych do ciebie Polaków wyśmiewa się nie tylko w Europie, a Polska spostrzegana jest jako zacofany kraj, w którym ludzie nadają się tylko do tego, aby być tanią siłą roboczą dla Niemców, Niderlandczyków i innych cywilizowanych krajów, w których ludzi nie wyzywa się od Islamistów.

 

Waldemar

#119 Re: Re: Re: SKANDAL!

2014-09-09 23:06

#116: Daria Pawelec - Re: Re: SKANDAL! 

Biedakami to są Polacy, Na szczęście Prusowie, nawet na terenie Polski są pracowitym narodem i do biednych się nie zalicza. Rozumiem, że ta moja bieda polega na tym, że biedni Niemcy przyjeżdżają do polski za chlebem, aby pracować tutaj za 50 Euro tygodniowo. O tym, czy ktoś jest upośledzony wnioskujesz z pewnością na podstawie tego, że sama jest upośledzona i według ciebie inni też są upośledzeni. ;-)

 

Waldemar

#120 Re:

2014-09-09 23:12

#117: Daria Pawelec -  

Szczególnie na brazylijskich forach zachowuję się podobnie, bo Brazylijczycy to Islamiści, którzy zerwali stosunki dyplomatyczne z judolandem, bo nie potrafili zrozumieć, że żydzi w celach humanitarnych mordują dzieci śpiące w szkołach pod patronatem ONZ, a każdy kto nie zgadza się jedynym na świecie sprawiedliwym narodem jest Antysemitą i Islamistą.

 


Gość

#121

2014-09-09 23:51

Pruso-prusacki Waldemarze,ale  z ciebie frustrat! Ktoś (chyba jakiś gość) napisał,że twoje musi być na wierzchu,bo tak postępują takie typy jak ty. I zgadza się: wpieprzasz tu po kilka na raz swoich niby-odpowiedzi,żeby tylko zagłuszyć pozostałych,a że nie masz o czym pisać, to się stale powtarzasz. Chciałbym zobaczyć jak jesteś strasznie prześladowany w Polsce,ale przecież ty tu nie mieszkasz,bo sam o tym wspomniałeś. Widocznie prześladują cię w pruskiej Germanii za to że jesteś "polaczkiem". A swoją drogą należy ci się potężny łomot za plucie na nas,co pewnie uważasz za zgodne z konwencjami międzynarodowymi i zobowiązaniami unijnymi. Tak,jak uważasz,że jesteś normalny. A teraz wpieprzaj tu po kilkanaście takich samych powtarzających się pierdół,bo tego ci potrzeba do szczęścia przy tej frustracji,ktora wyziera z twoich wpisów.

Na mnie nie licz,że jeszcze będę tu zagądał.

Radosław

#122 Re: Re: Re: Re: SKANDAL!

2014-09-10 16:09

#119: Waldemar - Re: Re: Re: SKANDAL! 

 Waldemarze,Waldemarze! Ja tobie powiadam: ty lecz się na nogi,albowiem na głowę jest już za późno!

Waldemar

#123 Re: Re: Re: Re: Re: SKANDAL!

2014-09-10 18:09

#122: Radosław - Re: Re: Re: Re: SKANDAL! 

Tobie Radosławie już żadne leczenie nie pomoże, bo twoje chamstwo i dyletanctwo są nieuleczalne

 

Waldemar

#124 Re:

2014-09-10 18:24

#121: -  

To raczej wy się tutaj frustrujecie, na każdą głupotę którą sobie wymyślę. Wystarczy napisać jakiś wyssany z palca tekst, a już sypie się lawina nonsensownych odpowiedzi. Naucz się czytać ze zrozumienie, bo pisałem, że tutaj (znaczy się na terenie Prus) mieszkam, a pracuję w mojej ojczyźnie i Jej krajach ościennych, polscy pracodawcy zachowują się jak poganiacze niewolników, a na własny business w Polsce nie mam zamiaru tracić nerwów. To lepiej, że nie będziesz tutaj zaglądać, bo im mnie żydo-lubnych zwolenników mordowania śpiących dzieci, tym lepiej. P.S. Ciekawi mnie dlaczego ci dumni Polacy tak licznie wyjeżdżają do pracy za Odrę, do Prusaków-Karaluchów?

 

Radosław

#125 Re: Re:

2014-09-10 19:29

#124: Waldemar - Re:  

 No widzisz,miłośniku śpiących arabskich dzieci: znowu się powtarzasz,a przede wszystkim,jak zawsze wszelkie zarzuty przeciwko sobie odwracasz dziecinnym sposobem:"A właśnie,że to nie ja,tylko ty!".Może lepiej wracaj do swojej piaskownicy,zamiast się tu kompromitować. Zwłaszcza że nie możesz się zdecydwać co do swojej ojczyzny,prusacki Prusie (albo jeśli wolisz:pruski Prusaku).